Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

Mano dukros skonis keiciasi su kiekvieu gimtadieniu biggrin.gif lotuliukas.gif vis mane nustebina biggrin.gif
anskciau labiausiai mego zuvi ,ypac lasisa, koses,ryzius, burokeliu sriuba , kitas sriubas darzoviu, sparagines pupeles , mesyte ,tik ne malta o karbonadine ,kiausinienes, varske

dabar beveik nieko is minetu auksciau ax.gif o megstamiausi siuo metu yra brokoliai , jogurtukai ypac geriami, vynuoges ,bananai ,sausi pusryciai , agurkai , kose bet tik bulviu, kepta vistiena su odele , javainiai

laukiu nesulaukiu pamatyt ka rinksis valgyt kitais metais biggrin.gif
Atsakyti
pieniška grikių sriuba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2010 05 11, 21:10)
pieniška grikių sriuba  biggrin.gif


sveikas pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
Pupeliu sriuba biggrin.gif
Atsakyti
Mano 5 metis labai megsta "eziukus" (obredukai)...
Atsakyti
Labiausiai mėgsta bulves ir kukulių sriubą. 4u.gif
Atsakyti
Burokeliu sriuba, kotletukus ir bulviu kose 4u.gif
Atsakyti
Makaronai ax.gif
paskutiniu metu, kai tik paklausi ko noretu, atsakymas dazniausiai buna tas pats doh.gif
o siaip maistui nera isranki, gal tik su zuvies nelabai megsta.
Atsakyti
Leeeedus lotuliukas.gif
Atsakyti
Einamiausiais maistas obuoliai, agurkai, makaronai su desra ir suriu, saltibarsciai, nors ir pastebejau tendencija kad kas kazkiek laiko pomegiai keiciasi, ka kazkada labai mego dabar is vis nevalgo
Atsakyti
mano mazsis tai mesaedis jam viskas skanu kas is mesos o va dickis tai megsta tai kas lengva ir kur nera mesos rolleyes.gif abieju skoniai lb jau skirtingi biggrin.gif
Atsakyti
Desreles su keciupu, vistiena, sureliai, ir kartais saltibarsciai, seniau ir barsciai buvo, o dabar kaskaip ne ypatingai.
Atsakyti