Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

QUOTE(vavute @ 2010 03 13, 19:58)
Valgo viska, ypac patinka mesa, jau be miesos nei dienos biggrin.gif Bet jau su bulvem niekaip nedraugaujam, nesvarbu kokiam pavidale jos bebutu. unsure.gif



Zinai mano sunelis iki 3 metu nevalge bulviu. Tik pradejo lankyt darzeli ir koses pamego, ir bulves pradejo valgyti. Siuo metu jam jau 4,5 m ir valgo praktiskai visk del ko as be galo dziaugiuosi.
Atsakyti
Mano dukrytė mėgsta viską, kas iš varškės, pieno ir makaronų, žuvį valgo, jei ne filė, o geriausia senelio sugauta biggrin.gif . Mėgsta patiekalus su vištiena, tačiau kiaulienos neįsiūlau. Su daržovėm prastai, tačiau vaisių neatsisako.
Atsakyti
Mano sūnus labiausiai mėgsta sūrelius. Iš patiekalų - makaronus. Nevalgo mėsos ax.gif
Atsakyti
mano sunus labai isrankus, jis galetu gyventi is sumustiniu ir makaronu sriubos doh.gif
Atsakyti
Mano 3 metu mergaitei labiausei patinka miltiniai blynai su uogiene ir pica. biggrin.gif O su mesyte tai labai sunku. verysad.gif
Atsakyti
Maniskis ne dienos neistvertu be mesytes biggrin.gif ,megsta labi zuvi 4u.gif

Siaip labai valgus mano maziukas,todel valgom beveik viska biggrin.gif
Atsakyti
vištienos sultinys (bet višta turi būti naminė), virtinukai su mėlynėmis, "mantingos" tešlos pyragėliai su grybais.
Atsakyti
Valgo viska išskyrus kruopu košes.Labiausiai megsta mesyte,darzoves,vaisius,jogurtus,picas biggrin.gif
Atsakyti
Viskas, kas gaminama namuose, yra mėstama. Menkiau tik tie patiekalai, į kurių sudėtį įeina pomidorai.
Atsakyti
oi mano mergyte isranki maistui, gali valgyti sriubytes,bulvytes,blynus,desrelias,surelius,krabu lazdeles, makaronus,jokiu salotu nevalgo,sumustyniu nevalgo,
Atsakyti
maniske 3 metu labai megsta vistienos patiekalus,sriubas,zalias paprikas biggrin.gif siaip daug ka megsta,ir mesyte valgo,blynus,varskecius,ryzius smile.gif
Atsakyti
Labai stengiuos pripratinti, kad valgytu viska. Dukryte nera isranki thumbup.gif Megsta pieniska sriubyte su makaronais, paprastas sriubas, mielai valgo ir mesyte ir zuvyte, makaronus, grikius, bulves smile.gif
Atsakyti