Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

QUOTE(taly @ 2010 02 04, 11:28)
sunelis gali valgyti daug makaronu be nieko, megsta ryzius (pieniska ryziu kose taip pat), tuom labai skiriasi nuo musu su vyru, nes mes megstam bulves smile.gif dar megsta blynelius, varskes surelius.. ir saldainius blush2.gif

turbut saldainius visi labai megsta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų mergytė labai mėgsta koldūnus su grietine doh.gif Močiutė pripratino ax.gif
Atsakyti
kaip as jums pavydziu verysad.gif .Kazkada ir mano(4m.) valge beveik viska.Dabar vegetaras pasidare ir labai isrankus.Mano fantazija jau ant rybu.Liko mekstamiausi tik keptos bulves(cipsais vadina),keptas ar virtas kiausinis,miltinei blynai su uogene,ir viskas doh.gif
Atsakyti
zuvies pirstelius labai megsta su agurku thumbup.gif
Atsakyti
maniske tai tik makaronus ,nueinam i kavine saukia man makaronu. doh.gif o as ju taip nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
Maniškė tai dievina čirvinius blynus, dar patinka burokėlių sriuba, avižų košytė, na ir makaronai.
Atsakyti
Labai mėgsta virtinukus: su mėsa, varške.Ir įvairias sriubas labai valgo, net pakartot prašo.O vat nemėgsta blynų, bulvių, nevalgo pyragų, sausainius tik tuos iš pakelių- Gaidelis ir pan. ...
Atsakyti
smile.gif+2009 10 13, 21:03-->
QUOTE(miela grazi sunyte smile.gif @ 2009 10 13, 21:03)
pasidare labai idomu kokie gi jusu vaiku megstami patiekalai smile.gif na mano mergaite turi daug megstamu patiekalu isvardinsiu kelis: blynukai su uogiene obuoliais ir cinamonu, kepta zuvis, pica, kebabai, grybai, grikiu kose.. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif na o dabar jus smile.gif

Tik daržovės, bet įvairiai paruoštos. Dar žuvis, kruopos.
Atsakyti
Mano keturmetis berniukas megsta labai daug. Valgo beveik visas uogas, darzoves, megsta visus vaisius, koses ivairias, valgo sriubas, mesa, zuvi, paukstiena. As labai dziaugiuosi, kad jis tikrai apetitu nesiskundzia. Man taip smagu ziureti i savo berniuka kai jis valgo tikrai su apetitu. Todel butu sunku ivardyti megstamiausia patiekala Patinka labai plovas su ryziais, morkomis, svogunais ir kiauliena, lietiniai blynai su bananais ir dar daug kas...
Atsakyti
Mano brolis ax.gif labai megsta makaronus su deserele,blynus,sriuba,ledus mirksiukas.gif sriubas ir visokius kepsnelius ir pns.labai nemegsta kosiu.Jam 2,7.
Atsakyti
Šiaip dukrytė maisto asortimento gausa nepasižymi, ji net nenori ragauti nieko naujo (kartais apgaulės būdu pavyksta "ikišti", bet jau didesnė, nepasiduoda taip lengvai), bet labiausiai megsta keptą žuvį, pienišką ryžių - makaronų sriubą, dešreles, bulvių patiekalus, įvairius namie gamintus koldūnus, makaronus. O geria tai tik vandenį. Anksčiau labai mėgdavo sultis, dabar schmoll.gif
Atsakyti
Valgo viska, ypac patinka mesa, jau be miesos nei dienos biggrin.gif Bet jau su bulvem niekaip nedraugaujam, nesvarbu kokiam pavidale jos bebutu. unsure.gif
Atsakyti