Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

Abu daug ką mėgsta.Ir jogurtus ir varškytes,didieji favoritai dribsniukai doh.gif
Šiuo metu užsikabino ant kūčiukų.
O iš rimtų patiekalų mėgsta įv troškinius,vištienos sriubytę ir dešreles Jokių E su pomidoriuku...pastarųjų matyt niekada neatsisakytų... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na, mano mazosios firminiai mylimiausi pusryciai yra blynai su bananais. Man jau negera nuo ju darosi, o ji gali kasdien juos valgyti...
O per pietus racione privalomas patiekalas - mesa (gali buti kepsniukas, kotletukas ar dar koks nors mesiskas patiekalas) biggrin.gif nes kitaip sako "Nevalgiau, mesytes nebuvo" biggrin.gif
Atsakyti
Mano merginos visokias koses dievina, ypatingai avizu, grikiu. Saltibarscius galetu valgyti kasdiena smile.gif blynus su kondensuotu pienu, mesyte kepta, virta. Niekada, net neragauja jokiu pyragu, sausainiu, saldainiu nemegsta, keistuoles smile.gif
Atsakyti

Maniskiu megstamiausi :
- Lavasas ( darau pati, kai i lavasa istepu majonezu, pridedu salotu lapu, raugintu agurkeliu, pomidoru, kumpio ir surio. Viska susuku ir orjkaiteje 15 min pakepu);
-Pica
- Spageciai ( ne makaronai, o butent spageciai lotuliukas.gif )
- Karsti sumustiniai;
- Kotletukai
- virti varsketukai.

Toks iprastinis musu meniu ir paragauti ko nors naujo isiulyti nesiseka.
Atsakyti
Manasis mėgsta kotlektukus, spagečius, virtus varškėtukus, keptą lašišą ir šiaip kitas žuvis, bet nevisad,sekmadieninę kiaušinienę lotuliukas.gif čirvinius blynus
Atsakyti
Maniske labai smulkute ir mazokai valgo, ka gaminu ji valgo viska mazomis porcijytemis, kas jau labiau nepatinka tai po pors kasniu dekoja ir atsisako valgyti. Bet jau kai tevelis blynus su obuoliais tarkuotais kepa - tai svnetas dalykas, turi buti pilna lekste visa diena, kemsa net grazu ziureti kai iprastai nevalgi yra.
Atsakyti
Mano sūnaus mėgstamiausi patiekaliukai: raudona sriubytė (barščiai), blynai, spagečiai, hotdog'ai (tečio gaminti), kotletukai, karšti sumuštiniai ir viską jei tik galėtų dėtų pomidorų padažo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Makaronai su jautiena, blynai ir koldunukai liutuko. O sriubytem nera isranki - megsta ivairias tik nepieniskas doh.gif
Atsakyti
Mano mažiuko geriau neklausti, ko norėtų, nes atsakymas vienas - makaronų lotuliukas.gif
Mėgsta kotletukus, barščius, žuvį.
Atsakyti
ką mėgsta... burokėlių sriubą ir kauliukus joje... šaltibarščius su bulvėm, vištiena, spagečius, kiaušinienę su žirneliais, jogurtus, pudingą vanilinį, blynus, penkių grūdų košę... o šiaip valgo viską ką padarau...
Atsakyti
siaip sunui labiausiai patinka alyvuoges, pelesinis suris ir juru gerybes, bet siaip dar labai megsta makaronus ...
Atsakyti
Mes tai daug ka megstame. Ir makaronus, bet viena megsta su tomato padazu, kita tik su sviestu, lietinius blynus, barsciu sriuba, troskinta vistiena su bulvem, pieniska sriubyte su makaronais. Vienu zodziu beveik viska. Trumpiau butu pasakyti ka nemegsta, tai zuvi ( bet kokia) ir burokeliu salotas.
O ypac megstame pica.
Atsakyti