Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

Miltiniai ir bulviniai blynai, kebabai doh.gif
Atsakyti
Maniškis neišrankus, bet labiausiai mėgsta blynus (ypač su braškėm, kitom uogom ar uogiene), makaronus (įvairiai), sūrelius, jogurtą.
Atsakyti
dabar toks laikas, kai einamiausi yra tinginių balandėliai ir pupelių sriuba ax.gif
Atsakyti
Dukra labai megsta barsius thumbup.gif
Atsakyti
siaip valgo viska,bet labiausiai megsta varskes apkepa.dar blynus,virtinukus,koldunus,bulviu kose ir obuolius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margo. @ 2009 11 26, 18:29)
Makaronai,makaronai ir dar kartą makaronai... 

manoji ir tas pats.su padazu,su farsu,su ketcupu ar siaip vienus.o paskui jau koldunai ir blynai.dar labai megsta ivairius vaisius ir darzoves smile.gif
Atsakyti
Maniškis dievina makaronus paruoštus praktiškai visaip, sausus pusryčius - dribsnius su vaisiais ir riešutais, blynus, karštus sumuštinius, mėsainius naminius, vaisius aplietus natūraliu jogurtu, paštetą...
Atsakyti
Mano mazyle labiausia megsta viska kas is mesytes, o jei balandeliai, cepelinai valgoma tik idaras- mesyte biggrin.gif
Atsakyti
Kai įsikanda ko, tai būna savaitėm man galvą ūžia. Buvo grikių košė, tada nat.jogurtas, paskui makaronai, dabar blynus tris kart per dieną galėtų valgyt biggrin.gif
O šiaip valgo viską, nors jau pramoko, kad galima kai ką iš lėkštės išgraibyt. Mėsos šiuo metu nelabai mėgėja.. ax.gif
Atsakyti
makaronai valdo doh.gif
siaip valgo viska kas susisje su varske: varskeciai, blyneliai, sureliai, virtinukai ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 10 18, 15:26)
Blynai ir blyneliai pas mus einamiausias patiekalas  smile.gif
Dar makaronus devina  smile.gif

mano irgi blynus megsta ir makaroniukus ivairius smile.gif
Atsakyti
Maniskis del apetito niekad nesiskunde 4u.gif . Labai megsta sausus dribsnius ir mano gamintus guliasa ir darzoviu-mesytes apkepa biggrin.gif Dar patinka blyneliai (visokie), kepsneliai, darzoves visas megsta (net kopusto lapo sviezio papraso kai balandelius ruosiu ar salotas kokias). Is vaisiu labiausiai bananai ir obuoliai patinka thumbup.gif
Beprotiskai alyvuoges megsta lotuliukas.gif
P.S. Nuo mazens itartinai ziuredavo i tamsius patiekalus/ingridientus doh.gif Tarkim kotletukai su grybu idaru...arba makaronai su grybu uzpilu doh.gif Kazkada is grikiu istrauke pakepintus mesytes gabaliukus, nes jie buvo "nevalgomai tamsus" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti