Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

maniskis kazkaip nelabai isrankus, valgo viskaa, nors nedaug bet problemu kad noriu ar nenoriu tai nera thumbup.gif labiausiai tai megsta kepta duona su cesnaku, pica, koldunus ir sumustinukus su rukyta lasisa thumbup.gif
Atsakyti
mano irgi noriai valgo picas, tik darau namines
Atsakyti
Musu sunelis nors yra l.didelis nevalgiukas, bet niekada neatsisako balandeliu(suvalgo viska kaip priklauso biggrin.gif ), paskui l.megsta virtus varsketukus su grietines ir cukraus padazu, o skaniausia jam kepta duona su cesnaku ( vis stebejaus, sakydavau kad tau tikriausiai vieninteliui vaikui patinka duona su cesnaku, bet pasirodo ir kiti vaikai megsta biggrin.gif ) ...
Atsakyti
Turbūt varškėčiai valdo biggrin.gif . Maniškis dar nepradėjęs šnekėti paragavo varškėtukų su grietinės/cukraus padažu ir iki šiol tai įvardija kaip savo mėgstamiausią patiekalą. Po jų rikiuojasi kiniška vištiena, šaltibarčiai, košės su šaldytomis uogomis. O iš įdomesnių ypatumų - bet koks patiekalas neskanus, jei mėsa patiekiama su bulvėmis/padažu/mišraine, o ne su paprastomis daržovėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigale: 23 birželio 2012 - 14:14
mano vaikas labiausiai uz viska megsta bulvinius blynus su giretine smile.gif
Atsakyti
Mūsų kleckas tai tikriausiai visus patiekalus iškeistų į makaronus. Jau juos tai gali valgyti 3 x per dieną ir jam nepabostų. Dar bent du kartus per savaitę kepame duonytę, nes irgi labai mėgsta kramsnoti. O didžiausiu jo svajonių objektu yra Coca cola ir čipsai, nes namuose jų niekada nebūna. :-)
Atsakyti
Mūsų vaikas nevalgiukas, bet naminio kugelio suvalgo dvigubą porciją. biggrin.gif
Atsakyti
Mūsiškis kažko labai pamėgo aštrumynus. Į bet kokį patiekalą pagatavas susiverst kone pakelį maltos paprikos. Aišku, daug neduodam... blink.gif
Atsakyti
Mano pirmasis labai nevalgiukas..Valgo tik kiaušinio baltymą ir vištieną..
Kiekvieną ryta kiaušinis kiaušinis kiaušinis kiaušinis..ir taip jau du metai doh.gif
Na ir kaip minėjau vištienos neatsisako..visa kita sunkiai ima į burną..nebent paragauja...
Antrasis valgo viską,valgo daug ir noriai..Skirtumas du metai,bet mažylis suvalgo dvigubai daugiau už brolį biggrin.gif
Atsakyti
Siroma, o ar bandėte vyresnėliui maistą "papuošti", padaryti patrauklesniu? Tada ir apetitas padidėja mirksiukas.gif Keleta idėjų mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mano mazge gimus parsiuko metais smile.gif gal todel megstamiausias pateikalas kukuruzu traskuciai su pienu. Galetu valgyt 5 kartus per diena. Visokius kitokius patiekalus reikia isiulyt (o tai pavyksta arba ne) biggrin.gif
Atsakyti
nevalgiuke ir mano labai, bet pica, blynai, viskas is bulviu bet kokia forma, kepta ir juoda duona megiamiausi...
dar jogurtu, ryziu,makaronu ir mesos bet kokios galima isiulyt, bet tuo matyt ir baigiasi asortimentas doh.gif
Atsakyti