Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

Mano mažąjai labai patinka žinoma saldainiai (tiesiog jų negali atsisakyti nono.gif ), šiaip neatsisako ir mėsos produktu, o tai yra labai gerai blush2.gif . Bet ji neturi mėgstamo valgio ar kažką panašaus. 4u.gif Tiesiog valgo ką duodi, kartais kai ko atsisako, bet retai biggrin.gif nono.gif
Atsakyti
Mano mergytei tai sunkiai su mesos patiekalais, is mesos valgo tik vistiena nuo kaulo ir vistienos kepsniukus su surium,kitur jai randa viska sjauna. O taip megsta visokius blynu,makaronu patiekalus,sviezia kepta zuvi ir mano darytus koldunus su bulvem ar varske.
Atsakyti
Pats pačiausias patiekalas, tai darželio gaminamas bulvių plokštainis (kūgelis)
Atsakyti
brokoliai ir pomidorai biggrin.gif mesa,zuvis ir pan ne taip dziaugsmingai bet valgoma,saldainiai nea,jei padejus ant stalo saldaini ir pomidora manasis griebs pamidora biggrin.gif o siaip valgo viska ax.gif
Atsakyti
košė, varškėčiai ir kiaušiniai - ką nors iš šitų pirmiausiai pasakys, kai paklausi, ką nori valgyti smile.gif kai yra apetitas, šveičia viską, kai draugauja su ožiu, neįtiks niekas. gerai, kad saldainių neturi įpročio prašyti - yra, suvalgo, nėra, tai net neprisimena
Atsakyti
Maniškė mėgsta labai daug ką- mėsytė, makaronai, įvairios sriubytės, bet gal mėgstamiausias valgis yra blynai.

Šiuo atveju, man lengviau būtų įvardinti nemėgstamiausią patiekalą (tai bulvių košė).
Atsakyti
Kol kas pirmauja patiekalu sarase "piesniaka" - t.y. pieniska makaronu sriuba, makaronai tik turi buti mazuciai , as perku "pasaka " ..
Atsakyti
Maniske galetu gyva buti saldumynais doh.gif Aisku,jie yra ribojami,voetoj ju kiek imano siulau jogurto,vaisiu,darzoviu... Bene megiamiausias jos patiekalas yra kotletai biggrin.gif na visa i teti. O siaip megsta keptus varskecius,blynus ir kiausiniene thumbup.gif
Atsakyti
na,manoji valgo beveik viską.bet labiausiai mėgsta širdelės formos varškėtukus su uogiene essen.gif toliau kepta daktariška dešrytė su pomidorų padažu,karštas sumuštinis,ir dar labai mėgstami lietiniai blyneliai su pieniška dešryte ir sūriu essen.gif
Atsakyti
Avižų košė šeštadienio ryta, nes savaitgaliais pusryčius gamina tetis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2012 02 03, 12:32)
Avižų košė šeštadienio ryta, nes savaitgaliais pusryčius gamina tetis biggrin.gif

tikriausiai skani essen.gif
Atsakyti
zinau kad nesveika, bet maniskis labiausiai megsta blynus !! 4u.gif
Atsakyti