Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

Maniske irgi labiausiai megsta burokeliu sriuba.Is antru patiekalu - makaronus.
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2011 10 31, 17:23)
Maniske irgi labiausiai megsta burokeliu sriuba.Is antru patiekalu - makaronus.


Oi kokia burokeliu sriuba...tik varu, teroru ir papirkinejimais lotuliukas.gif
Mano sunenai niekada ne nepasakys turbut tik Mcdonaldo vaikiskam rinkiniui doh.gif
Zodziu dievina viska, ko gauna retai arba kas nesveika: picos, bulvytes fri.

Is normalesnio maisto, tai mazasis visa indeli juodu alyvuogiu vienu prisedimu gali suvartyt (vadina uogom) lotuliukas.gif Siaip dar abu turi nenumaldoma aistra agurkams:)
Atsakyti
Neseniai sunenams pusryciams padariau sumustiniu su pievagrybiais, tai sake, kad valge nuostabiausius pusrycius smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2011 11 04, 15:38)
Neseniai sunenams pusryciams padariau sumustiniu su pievagrybiais, tai sake, kad valge nuostabiausius pusrycius smile.gif))


gurmanai kokie biggrin.gif maniskiai tai negali pakest labiausiai dvieju dalyku - grybu ir papriku. Tikrai ne is manes paveldejo.

Dar atsiminiau, kad kai viena karta atsisake savaitgali valgyt maniskiai, tai parduotuvej issirinkom makaronu su skaiciukais ir raidelemis ir paskui valgem kad viska ismoktumem. Aisku su pomidoru padazu - cia butina salyga buvo:))
Atsakyti
Mano vaikučiai mėgsta kotletukus su bulvių koše. O sūris Džiugas - tai iš viso dangiškas skanėstas abiems wub.gif
Atsakyti
maniskis megsta miltinius blynus, manu, avizine arba ivairiu grudu kose su uogiene, varske su uogiene.. mesa valgo tik be nieko, na, kartais su marinuotais arba raugintais agurkais. makaronai - fui, darzelyje beda - nevalgo jokiam pavidale. surelius anksciau labai megdavo - dabar is tolo nuo ju bega. laba megsta lasinius, rukyta desra.. valgo be nieko. doh.gif stengiuos kad tokiu dalyku kuo reciau butu saldytuve, nes jei yra tai vis praso ir praso.. jei nera - liepia kita karta nupirkti biggrin.gif dar megsta ivairias uogas.
Atsakyti
maniškiai taip pat mėgsta košias,kotletukus,balandėlius,o va pats skaniausias maistas tai blynai ir makaronai,galėtų ištysai valgyti.
Rytais dažnai prašo bulkos su sviestu ir sūriu.
Visai nemėgsta žuvies,jokiame pavydale,grynos mėsos - kepsnių,guliašo.Ir vyštienos nevalgo.
Sunus darželyje vieną kart auklėtojai sakė,aš jau didelis ir mėsytės nevalgau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okse0711: 05 lapkričio 2011 - 13:02
Mano dukrytė neseniai metė valgyti mėsąsad.gif Dabartinis racionas - varškės blynai, virtinukai, pomidorinė sriuba, moliūgų sriuba, patiekalai su makaronais, kiaušinienė, netyčia kartais žuvį suvalgo. Žodžiu kasdien didelis galvos skausmas, ką naujo ir skanaus jai pagaminti. Anksčiau valgė viską, ką duodavau, o dabar-liūdesys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilte1212: 05 lapkričio 2011 - 20:33
aš manau,kad vaikai pasirenka tai ko jiems reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2011 11 05, 13:02)
Rytais dažnai prašo bulkos su sviestu ir sūriu.


Beje, kas megsta pusryciams sumustinius su margarinu, galit sudalyvauti akcijoje, kur perki du margarinus ir gauni pusryciu padekliuka nemokamai wink.gif
Atsakyti
labiausiai megsta burokeliu sriuba ir varsketukus... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaP.: 07 lapkričio 2011 - 17:03
QUOTE(Baronka @ 2011 11 07, 18:00)
Beje, kas megsta pusryciams sumustinius su margarinu, galit sudalyvauti akcijoje, kur perki du margarinus ir gauni pusryciu padekliuka nemokamai wink.gif


zinau apie sita akcija 4u.gif
galiu dar pasakyt, kad galima arba margarina pirkt arba bandyt laime ir tiesiog laimet ta vaikiska padekliuka. Galima ir su vaiku uzeit i tinklapi padekliukai ir paspaust teisinga atsakyma (beje, teisingas atsakymas - Pusrytukas). Ten labai paprasta thumbup.gif
Atsakyti