Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

maniske alpsta del BUROKELIU SRIUBOS lotuliukas.gif jeigu paklausi, ka valgysi, tai visada atsako: BUROKELIU SRIUBOS doh.gif dziaugiuosi, kad mociute ne uz kalnu gyvena, tai uzsiprasom ir isverda:) blush2.gif
Atsakyti
Maniskis tai mesyte labai megsta,ypac kepta vista biggrin.gif
Atsakyti
Mazoji net dreba saldainius pamaciusi... tongue.gif
Atsakyti
manoji labia megsta burokeliu ir svieziu kopustu na dar kruopyciu sriuba, blynus jau siandien issiprase tai reikes kepti:)pati tesla man sumaiso thumbup.gif
Atsakyti
bulviu kose tikriausiai, su daug sviestu ir pienu......
Atsakyti
Kruopų košės, sriubos įvairios, skryliai, virtinukai, mėsa- troškinta vištiena...

Nevalgo nieko su kečiupu-tai jokių picų ir pan. ..., bulvinių patiekalų nemėgsta, nevalgo tortų, pyragų ir nieko su uogiene ar vaisių gabaliukais(neapdorotus vaisius valgo visus), želės ir ne... biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikis turbūt labiausiai mėgsta dribsnius su pienu biggrin.gif
Atsakyti
Labiausiai mėgsta blynus,makaronus,dribsnius su jogurtu.Ai,dar labai miltinius''ežiukus''mėgsta - kai pats daro,labai skanu valgyt biggrin.gif .Dar ''zacirką'' (pienišką kleckiukų sriubą).O va lietuviškų bulvinių patiekalų nea schmoll.gif
Atsakyti
Mano vaikas tai labiausiai megsta duonele su margarinu. Puikiai pavalgo per pusrytukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiste Sabaliauskiene @ 2011 10 27, 16:33)
Mano vaikas tai labiausiai megsta duonele su margarinu. Puikiai pavalgo per pusrytukus  mirksiukas.gif


Mazieji irgi dievina duonyte,bet ne su margarinu,o su sviestu,dar sumaste ant kiek sudrekinto batonono riekeliu uzsibarstyti cukraus,lapnoja,net smagu ziureti! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilchikas @ 2011 04 20, 15:02)
maniske alpsta del BUROKELIU SRIUBOS lotuliukas.gif  jeigu paklausi, ka valgysi, tai visada atsako: BUROKELIU SRIUBOS doh.gif  dziaugiuosi, kad mociute ne uz kalnu gyvena, tai uzsiprasom ir isverda:) blush2.gif


QUOTE(orchideja@ @ 2011 10 09, 12:31)
manoji labia megsta burokeliu ir svieziu kopustu na dar kruopyciu sriuba, blynus jau siandien issiprase tai reikes kepti:)pati tesla man sumaiso thumbup.gif


Ne is tolo neziuri i jokia sriuba schmoll.gif doh.gif

Megstamiausias maistas: makaronai, pienas, suris ir dar karta suris.
Labai patinka sumustiniai, o jeigu is parduotuves tai is viso kaip delikatesas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip ir daugumos burokeliu sriuba, pati paciausia smile.gif dar labai megsta smulkiu makaronu sriubyte, grikiu kose ir vistiena thumbup.gif
Atsakyti