Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

Mano panele tinginiuke, kad tik kuo maziau kramtyti - ivairias koses, sriubas, kiausinius visokius, makaronai visi ir visaip, dar desreles valgo, nors kaip kita mama minejo, nera jos gerai. Taciau apie mesa, ner ne kalbos, pakramto ir spjauna, tik paukstiena valgo. o del kecupo, tai net dreba kaip nori. Karta nespejau tai ir ant blynu uzsivarvino doh.gif
Atsakyti
Mano 3 mete panele labai mėgsta buroku sriuba ir buroku salotas, virtus varškėčius, grikių košę, bulvių košę, picai ar karštiems sumuštiniams nuvalgo tik surį doh.gif makaronų ir pieniškos sriubytės ištolo baidosi verysad.gif
Atsakyti
Maniškiui makaronai NR1.
Kepti, virti, saldūs, su mėsa....
Atsakyti
Susirupinusi savo direktoriaus mityba, ieškau interneto platybėse info - ka valgo kiti vaikučiai...

Karbonadai, kotletai, lazanija, alyvuogės, picos, burokėlių salotos, grybai, žuvis - negaliu patikėti, kad vaikai valgo toki maistą doh.gif blink.gif maniškiui didžiausia bausmė būtų jei tokį maistą reikėtų valgyti unsure.gif


saldumynai - varskės apkepas, blynai miltiniai,
bulvyniai blynai - bet jokiu būdu neturi būti mėsytės viduje ir jokių į svogūną panašių daigtų,
makaronai...
kaip man sunku... kai daryti reikia atskirai visiems

idomus dalykas, kad daržiuke valgo, pati nemačiau, bet auklėtojos sako ir pieną geria, ir maltinukus... hm... vaikų draugija taip veikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insk: 23 sausio 2011 - 11:27
Mano Berniukas tai salotas megsta , tai labai dziaugiuos, padarau salotu visada suvalgo , nes seip labai nevalgus. Jai kokia mesyte buna su salotom tai salotas suvalgo bulves su mesyte palieka smile.gif
Atsakyti
Mano vaikui kiekviena diena gali buti:makaronai,blynai,kiausiniai ir pica smile.gif
Atsakyti
Maniskis irgi valgo beveik viska, idomiausia, kad net neragauja: picos, makdonaldo maisto, kebabu:) o tokius man rodos vyriskus dalykus kaip lasiniai, zalieji ilgi marinuoti pipirai, alyvuoges, kepti svogunai kerta tik duok:)
Atsakyti
pasiskaicius nesmagu pasidare kad nu manoji picos nevalgius laugh.gif nieko nemegsta kaip perkreti galva, viskas neskanu doh.gif nu gal cirviniai blynai prie tu g.gif paklausi ka noretai valgyt sirdeliu arba pirato aki
Atsakyti
Trečią dieną valgo duoną su sviestu kaip skanėstą didžiausią.
Atsakyti
musu trimetuke tai baidosi pienisku patiekalu...bet labai gerai valgo mesa,sriubas,...neseniai pradejo valgyti makaronus,ne iki to,nei is tolo schmoll.gif
Atsakyti
barsciu sriuba
makaronai
mesa smile.gif
Atsakyti
maniske labai nemegsta vistienos, megsta sumustinius karstus ir netik, kotletukus, fri bulves,saltibarscius desreles, makaronai ir t.t dievina pieno produktus smile.gif
Atsakyti