Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausi patiekalai

pasidare labai idomu kokie gi jusu vaiku megstami patiekalai smile.gif na mano mergaite turi daug megstamu patiekalu isvardinsiu kelis: blynukai su uogiene obuoliais ir cinamonu, kepta zuvis, pica, kebabai, grybai, grikiu kose.. mirksiukas.gif mirksiukas.gif na o dabar jus smile.gif
Atsakyti
oi mes praktiskai viska valgom, o siaip labai labai megsta ivairias sriuba - labiausiai barscius (sako raudona sriuba smile.gif ), kiausinius virtus ar omleciuka, sausus pusrycius su pienu, blynus ivairius, kotleciukus su padazu, vistienos krutineles kepsniukus, makaronus visokiam pavidale, na cia jau privardinau. maniskis nemegejas picu, kebabu smile.gif
Atsakyti
Megstamiausia burokėlių sriuba, avižinė košė su uogytėm, vištienos krūtinėlės karbonadai.
O šiaip tai dauguma patiekalų valgomi, išskyrus: kiaušinius (įvairiam pavidale), varškėčius, koldūnus.

Be to pastebėjau, kad būna periodai kaip "užplaukia" ant koio maisto...dabar bananai biggrin.gif galėtų valgyt ištisą dieną biggrin.gif Kažkada buvo melionai arba ananasai biggrin.gif
Atsakyti
na maniškė mėgsta iš košių tai ryžių dribsnių košę su braškių uogiene. o šiaip labai patinka sumuštinukai su paštetu arba lašiša. virti arba kepti varškėtukai. žuvis įvairaus paruošimo. troškintas kepenėles. ir žinoma picas bigsmile.gif
Atsakyti
Blynai ir blyneliai pas mus einamiausias patiekalas smile.gif
Dar makaronus devina smile.gif
Atsakyti
Mano mergina mėgsta sriubas (tik be mėsos kukulių smile.gif ),blynus, bulves(visokiuose pavidaluose), daržoves valgo visas, mėgsta obuolius,kriaušes,slyvas rolleyes.gif Košę tik ryžių valgo. Mėsa turi būti tik virta arba kepta,dar parūkyta,bet ne malta doh.gif
Atsakyti
dar mėgsta "čirvinius" blynus wub.gif
Atsakyti
Paskaiciau,net pavydas sueme, vaikai megsta sriubas, koses, keptus dalykus cool.gif Mano tokiu dalyku ne i burna. Vienintelio ko neatsisakys, tai sureliu. Be sureliu ne vienos dienos ax.gif
Atsakyti
Na mano trimetė kaip ir tetukas virtų varškėčių megėjai, o dar jai pačios susimaišom tešlą ir pasidarom, tai išvis, o šiaip valgo viską, mėgsta kepsniukus, vištytę, sriubytes, o vakarienei makaronų pieniška niam niam thumbup.gif
Atsakyti
labai mėgsta makaronus su padažu ir burokėlių sriubą, o šiaip valgo beveik viską biggrin.gif
Atsakyti
Kol kas megstamiausia ''balta''sriuba(pieniska makaroniukiu) ax.gif Siaip su maisto ivairove ne kas schmoll.gif
Atsakyti
Manishke namie valgo tik pieniska makaronu sriuba, kotletus, makaronus visokius, blynus, manu kose ir virtus kiausinius..tik tiek...neisivaizudoju ka ji valgo darzelyje smile.gif
Atsakyti