Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

QUOTE(Mirėja @ 2006 12 30, 13:52)
Netikiu aš tom psichologijom  schmoll.gif Kai paskaitai kitų šalių forumus, kokius ten tyrimus daro, o mes net pavadinimų negirdėjom, ir tai sako kad nustato vos 50% nepastojimo priežasčių... štai ir visa psichologija...


Pritariu, ir aš netikiu jokiom psichologijom. schmoll.gif
Patarimai atsipalaiduoti jau vemti verčia. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pireja, tikrai bus gerai ir Tau.

Tik zinot: nepastoju tai nepastoju. Priezastis savo ir net situacijas palieku sau aiskintis. Be to, palyginus su kitom, tai is tiesu trumpas bandymu metas, nors vis tiek nelinksma..

Is esmes liudna darosi, kai tiek nemazai moteru su atsakomybe ziurinciu i motinyste negali pastoti, kai tuo tarpu pilni vaiku namai. Pykstu ant ju ! Bet cia jau kita tema.

.. va, kazkaip po Pirejos pasisakymo, pamirsau save... Dieve, mano, tikiu tikrai, kad jums visoms pasiseks. APKABINU
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 12 30, 13:02)
Pritariu, ir aš netikiu jokiom psichologijom. schmoll.gif
Patarimai atsipalaiduoti jau vemti verčia. lotuliukas.gif


Bet juk ne karta visos girdejom istorijas, kaip Petras su Ona nepastojo iki tol, kol "neuzsimirso"... O po to - bac ir yra rolleyes.gif Gal Jolanciuke labai neuzpyks, jei paminesiu jos atveji. Juk ji irgi pastojo tuomet, kai maziausiai to tikejosi, ji net buvo jau suplanavusi sekanti ir, berods, net dar sekanti IVF 4u.gif
Suprantu, kad yra kvailyste laukti "stebuklo" neturint nei vieno kiausintako, bet psichologiniu aspektu nepastojime as taip kategoriskai irgi "nenurasyciau".
Atsakyti
o kodel tu manai, kad tai psichologinis nevaisingumas? as neveltui ir paklausiau kaip gi jis nustatomas, pagal ka? biggrin.gif girdejom tokiu istoriju aibe...bet ar zmones pastoja del "uzsimirsimo" ar del kazkokiu kitokiu priezasciu - nesuzinosi niekada, todel sakyti kad tai buvo tiesiog psichologinis nevaisingumas juk negalima...galima prisigalvoti visko..bet tai ir liks prisigalvojimas...


QUOTE(Pireja @ 2006 12 30, 14:20)
Bet juk ne karta visos girdejom istorijas, kaip Petras su Ona nepastojo iki tol, kol "neuzsimirso"... ...Suprantu, kad yra kvailyste laukti "stebuklo" neturint nei vieno kiausintako, bet psichologiniu aspektu nepastojime as taip kategoriskai irgi "nenurasyciau".

Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2006 12 30, 14:20)
Bet juk ne karta visos girdejom istorijas, kaip Petras su Ona nepastojo iki tol, kol "neuzsimirso"... O po to - bac ir yra  rolleyes.gif


Buvo ir visada bus tokių istorijų.
Aš, deja, negaliu užsimiršti, gal dėl tada ir nepastoju? g.gif
Atsakyti
Be abejo, psichologini nevaisinguma mes prisirasome patys, joks gydytojas tokios "diagnozes" nenustatys. Ir is viso, niekas negaletu irodyti, kad tokia nepastojimo "priezastis" galetu buti unsure.gif Cia priklauso nuo musu - arba mes tikime tuo, arba ne.
As tikiu, kaip ir minciu ar zodziu galia 4u.gif

Del tu "stebuklingu" istoriju... Tarkime, nepastota buvo ne del psichologiniu aspektu. Kaip paaiskinti tada ilga nepastojima su "stebuklinga" pabaiga? Klausimas visiskai be ironijos. Tiesiog idomios skirtingos nuomones...
Beje, siandiena besiurbdama kilima, prisiminiau savo ekskolegos seimos istorija. Labai norejo vaiku, bet del kazkokiu tai priezasciu (buvo tirtasi) susilaukti vaikelio negalejo (priezasciu nezinau, visgi kolega nera draugas, neziurint i tai, kad tokiomis skaudziomis temomis ir ne su kiekvienu draugu pasikalbesi). Finale nusprende isivaikinti vaikeli. Po mazosios atsiradimo praejus 3 menesiam, moteris pastojo drinks_cheers.gif Beje, netrukus po isivaikinimo, ta moteris buvo parasiusi istorija apie save ir siame skyrelyje, tik nepamenu kurioje temoje (dar nesilauke savo biologinio vaikelio, rase apie tai, kaip atsiradusi namie mergyte pakeite ju seimos gyvenima).
Na, gal tokios istorijos prie "stebuklingu pastojimu" labiau tinkancios, bet visgi... gal tai buvo psicholiginis nepastojimas? Bet jau girdziu euromergeles klausima rolleyes.gif Deja, nesuzinosime, bet arba tikime mes tuo, arba ne.
Atsakyti
man irgi idomios skirtingos nuomones smile.gif ir tai tikrai nereishkia kad as "kalbuosi" kaip nors piktai biggrin.gif

zmogus turi kazkuo tiketi, be tikejimo mano nuomone labai liudna gyventi, be tikejimo zmogus yra labai pasimetes... smile.gif nebutina zinoma tiketi auksciausiomis dievybemis ar kazkuo absoliuciu, kalbu tiesiog apie tikejimo jausma smile.gif

grazios tos visos istorijos su isivaikinimo atnestu stebuklu, su ilgo laukimo stebuklu, tik kazin ar kas iki galo zino zmogaus organizmo veikla, pakitimus....galbut ir be isivaikinimo ji butu sulaukusi savo vaiko...betgi to nei ji pati nesuzinos, nes jos istorija buvo tokia ir nekitokia...mes tik galime cia pafantazuoti smile.gif
galbut jai isivaikinus pasikeite kazkas viduje, atsirades dziaugsmas kazka padare su organizmu ir taip atsitiko...nezinia..galbut taip atsitiko del paaiskinamu, bet nesiaiskintu priezasciu tuo metu...nezinia...tiesiog yra ir kita puse..kad su tokia pacia istorija vistiek nesusilaukia vaiku...tad kas vienam padejo, nebutinai bus taisykle kitam smile.gif

beje minciu galia ir as tikiu....pamenu kaip tevas isejo is namu, as kas pusmeti jo taip pasiilgdavau, taip noredavau susitikti, kad jieskodavau akimis gatvese eidama...ir susitikdavau..tai buvo gal kokius du kartus tik (kitus kartus taip neatsitikdavo)...ar tai minciu galia? noru materializavimasis?nuojauta? pasamone? ..o gal tai tiesiog atsitiktinumas?...nezhinia smile.gif

va kokia sian filosofine dienele smile.gif


QUOTE(Pireja @ 2006 12 30, 15:09)
Tarkime, nepastota buvo ne del psichologiniu aspektu. Kaip paaiskinti tada ilga nepastojima su "stebuklinga" pabaiga? Klausimas visiskai be ironijos. Tiesiog idomios skirtingos nuomones...
... Po mazosios atsiradimo praejus 3 menesiam, moteris pastojo  drinks_cheers.gif Beje, netrukus po isivaikinimo, ta moteris buvo parasiusi istorija apie save ir siame skyrelyje, tik nepamenu kurioje temoje (dar nesilauke savo biologinio vaikelio, rase apie tai, kaip atsiradusi namie mergyte pakeite ju seimos gyvenima).
Na, gal tokios istorijos prie "stebuklingu pastojimu" labiau tinkancios, bet visgi... gal tai buvo psicholiginis nepastojimas? Bet jau girdziu euromergeles klausima  rolleyes.gif Deja, nesuzinosime, bet arba tikime mes tuo, arba ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 30 gruodžio 2006 - 14:57
is serijos zvaigzdes ir ju gyvenimas: zinom puikiai per TV ne pirmi metai rodo.
Gyveno ji su juo gal 7-8m. kartu, mylejo, bet vaiku nebuvo. Jis susiporavo su jaunesne, jai- "bac" lelius, ji is po isdavystes susipazino su 10m jaunesniu: "bac"- pas ja lelius. Sia vasara istekejo. Dziaugiuosi uz ja, nes pagaliau verta laimes. Tik kaip cia su tais psichologiniais momentais... Ot, tas gyvenimas
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2006 12 30, 16:33)
is serijos zvaigzdes ir ju gyvenimas: zinom puikiai per TV ne pirmi metai rodo.
Gyveno ji su juo gal 7-8m. kartu, mylejo, bet vaiku nebuvo. Jis susiporavo su jaunesne, jai- "bac" lelius, ji is po isdavystes susipazino su 10m jaunesniu: "bac"- pas ja lelius. Sia vasara istekejo. Dziaugiuosi uz ja, nes pagaliau verta laimes. Tik kaip cia su tais psichologiniais momentais... Ot, tas gyvenimas



O prie ko čia "psichologinis momentas"? Čia imuninis nesuderinamumas, HLA...
Atsakyti
man atrodo, kad psichologiniu nevaisingumu ir atsipalaidavimo galia pradedi tikėti tik tada, kai atsitinka toks stebuklas asmeniškai. visais kitais atvejais užknisa visi patarinėtojai.
nors pagalvojus, kad net sekso metu meldiesi, kad šį kartą būtų jau tas stebuklingas kartas, tai ta nieko verta psichologija gal ir gali padaryti tokius apsurdiškus dalykus ir užrakinti visus kelius. siaubas, kas nors mylėdamosi šiame skyrelyje dar prisimena didijį O? ax.gif
p.s. nepykit ir nepulkit, surašiau beveik savo istoriją čia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2006 12 31, 12:24)
man atrodo, kad psichologiniu nevaisingumu ir atsipalaidavimo galia pradedi tikėti tik tada, kai atsitinka toks stebuklas asmeniškai. visais kitais atvejais užknisa visi patarinėtojai.
nors pagalvojus, kad net sekso metu meldiesi, kad šį kartą būtų jau tas stebuklingas kartas, tai ta nieko verta psichologija gal ir gali padaryti tokius apsurdiškus dalykus ir užrakinti visus kelius. siaubas, kas nors mylėdamosi šiame skyrelyje dar prisimena didijį O? ax.gif
p.s. nepykit ir nepulkit, surašiau beveik savo istoriją čia  tongue.gif

Aha, prisimena:) Vėlgi - sako, O metu išmetamos gimdos gleivės, spermiukams lengviau pasiekti tiksląsmile.gif Todėl tai irgi susiję su mintim "o gal šį kartą" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2006 12 31, 11:24)
siaubas, kas nors mylėdamosi šiame skyrelyje dar prisimena didijį O?  ax.gif


Mano situacija gal kiek lengvesne (jau turiu viena vaika, be to, nepastojimo "stazas" dar salyginai nera ilgas), tai su O kol kas kaip ir viskas gerai (t.y. dar prisimenu doh.gif ). Bet va pas mano vyriski, man atrodo, ten jau viskas uzsispazmave is to didelio noro schmoll.gif Ir kuo toliau, tuo situacija blogeja, atrodo... Siausim pas doktorus savo turtu tikrintis.
Atsakyti