Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

Sveikos, merginos
čia kažkas klausė, ar yra internete informacijos psichologinę pagalbą. Yra toks psl lietuvių kalba psichoterapija
Gal kam padės nestuke.gif
Atsakyti
nestuke.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,
As cia naujoke 4u.gif Prisiregistravau cia kad galeciau rasti patarimu, ar paguodos, ar palaikymo... As jau 14m. gyvenu viltimi "...na, si menesi tai jau tikrai mm nesulauksiu, na si karta tai jau pasiseks..." 14M.!!!!! doh.gif
Natali, tu saunuole!!!!! Man niekaip nepavyksta susidoroti ar apgauti savo pasamones verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolsta laivas @ 2006 10 20, 23:25)
Sveikos mielosios,
As cia naujoke  4u.gif Prisiregistravau cia kad galeciau rasti patarimu, ar paguodos, ar palaikymo... As jau 14m. gyvenu viltimi "...na, si menesi tai jau tikrai mm nesulauksiu, na si karta tai jau pasiseks..."  14M.!!!!!  doh.gif
Natali, tu saunuole!!!!! Man niekaip nepavyksta susidoroti ar apgauti savo pasamones  verysad.gif


4u.gif
Manau, kad nė vienai iš mūsų nepavyksta jos apgauti verysad.gif Galėtų ji kuriam laikui kur nors prapulti mastau.gif
Atsakyti
As tris metus save apgaudinedavau, kiekvieno ciklo viduryje tupedama tualete ir laukdama dvieju juosteliu. Paskui galvodavau, na kita menesi bus, juk viskas gerai, as sveika. Deja, mano viltys ir optimizmas jau isbleso seniai. Nors zinau, kad reikia tiketi ir galvoti apie geriausia, deja, nieko nebeiseina schmoll.gif Kai yra fizinis neigalumas, psichologinis, manau tik parama. Sekmes visoms, bet as juoda pesimiste palikau verysad.gif
Atsakyti
Oh, suprantu tave.... Visa laime, kad salia turiu zmogu, kuris mane palaiko, nuramina ir neleidzia paluzti .... Taciau giliai sirdyje pagalvoju "kazin ar as galeciau taip ilgai istverti su zmogumi kuris kas menesi puola i depresija, o sulaukus menesiniu zliumbia iki uztinimo verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš irgi po laporoskopijos supratau, kad greičiausiai pastoti trukdo pasąmonė. Tiesa pasakius po šios operacijos nuleidau rankas, nenoriu nei pas gyd. eiti, nei stebėti ciklo. Nežinau net ką daryti, nebenoriu net bandyti darytis IUI, nes manau jei esi sveikas, o pasąmonė neleidžia pastoti, tai jaučiu IUI yra tik pinigų mėtymas. Nežinau... Eisiu dar pas gyd. dabar pirmą kartą po opercijos pažiūrėsiu ką jis pasakys. Jei nieko naujo, jaučiu kurį laiką dienų skaičiavimą ir periodišką lankymasi pas gyd. paliksiu antrame plane. ax.gif
Atsakyti
Kaip mano mama sako :"isbandyk, vaikeli, viska kad paskui nesigailetum. Kol gali, bandyk visus gydymo budus". Na, as taip ir dariau, isbandziau viska ir visaip. Tai dabar galiu "ramiai grauztis" kad medicina man padeti niekuom negali verysad.gif
Taciau tai tik man. Bet kartais medicina sugeba stebuklus daryti.
Papildyta:
Tiesa del psichologinio nusistatymo. Prisipazinsiu, darydama IUI ar IVF niekada giliai sirdyje netikedavau kad pasiseks schmoll.gif Bijodavau stipriai tiketi, kad nereiketu skaudziai nusivilti, . Tai gi po kiekvienos proceduros as sau mintyse pasakydavau: "as taip ir galvojau, kad nepasiseks".
Tai turbut ir yra mano psicologinis nevaisingumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolsta laivas @ 2006 10 23, 11:26)
Kaip mano mama sako :"isbandyk, vaikeli, viska kad paskui nesigailetum. Kol gali, bandyk visus gydymo budus". Na, as taip ir dariau, isbandziau viska ir visaip. Tai dabar galiu  "ramiai grauztis" kad medicina man padeti niekuom negali  verysad.gif
Taciau tai tik man. Bet kartais medicina sugeba stebuklus daryti.

Dabar noriu "išvaryti iš savęs" tą nusistatymą, kad negaliu pastoti tada gal ir bandysiu IUI.
Atsakyti
Dieve mano, kaip gera, kad esat! Sena tema, bet kasmet aktuali..

Susimasciau ir as: per intensyviai mastau apie pastojima, per daznai zliumbiu, matydama vaikus, nepaleidziu myledamasi minties:"O gal dabar?" Nespindi mano akys ir tiek. Laukiu teste tu II bruksneliu, bet, deja...Kazkada prabego mintis: "Esu egoiste! Rodau cia visiems savo nuotaikas. Susireiksminau".
Padejo mintys, rastos cia.

Is tiesu, viska turiu ir viska galiu pasiekti pati. Kadangi, megstu pati viska pasidaryti, o pastojimo situacijoje esu bejege- tai ir siuntu. O reikia pamilti save. Prisiminti, kad salia taves mylintis vyras, kad turi jaukius namus, besisypsancia 5 men. dukterecia, energinga savo mama, galimybes keliauti, pirmus zingsnius savo verslo.Kad esu tokia, kokia susikuriau.

As pabandysiu savo pasamoneje isvysti savo vaikiuka, kuris renkasi sau seima. Pasireklamuosiu, kodel jis turi butent ateiti pas mane..Nes jo jau laukia nupirktos pasakos, nes jau zinau, kokius piesinius piesim, kaip eglute puosim, kaip rengsimes, kaip mintis formuosim, kada skaityt pradesim, kaip pries miega teti ir mama buciuosim, kaip maista gaminsim, kur keliausim, ka mociutei dovanosim...

Per Kucias sapnavau, kad ka tik gimusi mano dukryte mane pabuciavo. Ir as pravirkau is nuostabos ir laimes... Tai, gal jau si menesi?Na, gerai, gerai: NESEKSIU SAVO DIENU! PAZADU!!
Atsakyti
Aš po ilgo laiko pirmą kart apie nestuke.gif nesvaičioju, nes KT geriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolsta laivas @ 2006 10 23, 11:39)
Tiesa del psichologinio nusistatymo. Prisipazinsiu, darydama IUI ar IVF niekada giliai sirdyje netikedavau kad pasiseks  schmoll.gif  Bijodavau stipriai tiketi, kad nereiketu skaudziai nusivilti, . Tai gi po kiekvienos proceduros as sau mintyse pasakydavau: "as taip ir galvojau, kad nepasiseks".
Tai turbut ir yra mano psicologinis nevaisingumas  doh.gif


Visų pirmą, ačiū tau už gerus žodžius wub.gif
O antrą, visiškai sutinku su tavo nuomone. Gal mes giliai širdyje tiesiog jaučiame, kad ti įvyks dar nedabar? o gal tiesiog leidžiame sau taip manyti, ir stebuklas vėl vėluoja... Psichologinis nevaisingumas dažniausiai fiziologinio padarinys, nes priklausomybė gaunasi kaip nuo narkotikų. Manau gerai, kad yra šis forumas, kur galima pakankamai anonimiškai dalintis savo patirtim ir išgyvenimais, bet kuo daugiau dalinsimės, tuo didesnė tikimybė atsikratyti to psichologinio nevaisingumo
Atsakyti