Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

Šiandien maniškis paskambino į darbą per patį darbymetį, liepė nuspręsti pas kokį urologą jam rašytis. O aš ir užpykau, apšaukiau. Dabar juokinga. Na taip jau yra su tais vyrais Lietuvoj, kad jiems moterys turi padėti kaip vaikams kartais. Užpykau, sakau , o tu man ginekologą išrinkai, suradai. Nesidomi jis pats visai, jam aš turiu pasakyti pas ką registruotis. Žinau, žinau, veju Dievą į medį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 05 11, 20:22)
Šiandien maniškis paskambino į darbą per patį darbymetį, liepė nuspręsti pas kokį urologą jam rašytis. O aš ir užpykau, apšaukiau. Dabar juokinga. Na taip jau yra su tais vyrais Lietuvoj, kad jiems moterys turi padėti kaip vaikams kartais. Užpykau, sakau , o tu man ginekologą išrinkai, suradai. Nesidomi jis pats visai, jam aš turiu pasakyti pas ką registruotis. Žinau, žinau, veju Dievą į medį  blush2.gif

nepyk tu ant jo nes kitaip nebus,na jie jau tokie,kad nedrysta gal bijo.tai tenka mums stipriajai lyciai viska padeti jiems biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gi nesidomi? smile.gif taigi paskambino net i darba, kad paklausti pas koki urologa jam uzsirasyti, vadinasi labai rupi!!! smile.gif O kad klausia patarimo pas ka, tai jau cia negali apkaltint jo, nes labai, LABAI retas vyras (realiai zinojau tik viena gal toki vyra is visu per penkis metus pazintu cia merginu seimu) musu situacijoj zino daugiau, negu mes - nenorek kad taviskis butu isimtis smile.gif

QUOTE(Glamour @ 2010 05 11, 21:22)
... Nesidomi jis pats visai, jam aš turiu pasakyti pas ką registruotis. Žinau, žinau, veju Dievą į medį  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 05 11, 22:22)
Šiandien maniškis paskambino į darbą per patį darbymetį, liepė nuspręsti pas kokį urologą jam rašytis. O aš ir užpykau, apšaukiau. Dabar juokinga. Na taip jau yra su tais vyrais Lietuvoj, kad jiems moterys turi padėti kaip vaikams kartais. Užpykau, sakau , o tu man ginekologą išrinkai, suradai. Nesidomi jis pats visai, jam aš turiu pasakyti pas ką registruotis. Žinau, žinau, veju Dievą į medį  blush2.gif

Jums abiems daug baimes sioj situacijoj, sunku kartu vienas kita palaikyti, bet tai butina. Ne tik tu bijai, manau, jis dar labiau bijo pasirodyti sioj situacijoj silpnas, nes jis vyras, o i ka daugiau pagalbos kreipris, nei i savo geresne puse? smile.gif
Siaip nerasau cia daugiau, nes nera reikalo, bet si karta prabilau. Laikykites vienas kito ir palaikykit, kur tik galit...
Geros dienos jums visoms!
Atsakyti
Labas vakaras visoms, kaip gyvuojat?
Nors turbūt jau nelabai yra su kuo sveikintis - visos miegat smile.gif

Prince, anąsyk išlėkiau nebaigusi pokalbio su Jumis 4u.gif Perskaičiau visą diskusiją, bet turbūt visi komentarai dabar jau skambės pavėluotai... Jei dar turėsit noro padiskutuoti, aš - mielai smile.gif
Pasakysiu tik tiek, kad nežinau, ar vaikelio galima norėti per daug... Aš taip nemanau... Aš tikiu, kad meilės ir norėjimo per daug nebūna, užtat tada ir paprašiau pakomentuoti plačiau.


Atsakyti
Sveikos merginos noriu ir as su jumis pasidalinti nevaisingumo problemas. Mes su vyru jau gyvenam 15 metu, susituoke esam 5metus, susilaukti negalim 7m. pas ji viskas gana vidutiniskai pas mane kaip ir labai dideliu problemu nera, ir tik dabar pradedu manyti kad mano nepastojimo priezastis - atleista bet nepamirsta neistikimybe. Santykiai, bendravimas kaip viskas neblogai, o vat saugumo jausmas silpnas. Dabar esu giliuose apmastymuose tai gal ir meiles nera, ir tas zmogus nera mano. Sunku taip galvoti kai sutari visai gerai, vakar geliu atnese, kalbames, o nesaugomo jausmas yra, turbut tai persiduoda, nes moteris ruosiasi motinystei ir saugumas seimoje labai svarbus del saves del busimu vaiku. turbut nenoriu ir bijau galincios pasikartoti kancios. verysad.gif
cia viena rase kad buna poru nesusilaukianciu vaiku, o kai isiskiria ir sukuria kitas seimas kur yra meile tai ir vaikai ateina. Kartais nevaisingumas yra gilesne problema nei mes manom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo duniaša: 18 gegužės 2010 - 08:03
QUOTE(duniaša @ 2010 05 18, 10:01)
Sveikos merginos noriu ir as su jumis pasidalinti nevaisingumo problemas. Mes su vyru jau gyvenam 15 metu, susituoke esam 5metus, susilaukti negalim 7m. pas ji viskas gana vidutiniskai pas mane kaip ir labai dideliu problemu nera, ir tik dabar pradedu manyti kad mano nepastojimo priezastis - atleista bet nepamirsta neistikimybe. Santykiai, bendravimas kaip viskas neblogai, o vat saugumo jausmas silpnas. Dabar esu giliuose apmastymuose tai gal ir meiles nera, ir tas zmogus nera mano. Sunku taip galvoti kai sutari visai gerai, vakar geliu atnese, kalbames, o nesaugomo jausmas yra, turbut tai persiduoda, nes moteris ruosiasi motinystei ir saugumas seimoje labai svarbus del saves del busimu vaiku. turbut nenoriu ir bijau galincios pasikartoti kancios. verysad.gif
cia viena rase kad buna poru nesusilaukianciu vaiku, o kai isiskiria ir sukuria kitas seimas kur yra meile tai ir vaikai ateina. Kartais nevaisingumas yra gilesne problema nei mes manom.

Labas, tai tu manai ar esi tvirtai isitikinus, jog jo nemyli? O gal manai, kad nemyli, nes netiki tuo, kad sulauksi su juo palikuoniu? Baime tai irgi didelis variklis netikrus sprendimus spresti, nes esi uzfiksavus tik viena ar kelis tikslus, kuriu sieki, bet nepajudi ju link. Kita vertus, ima baime ir del tekancio laiko, kuris dar labiau sukelia ta baime - biologinis laikrodis. Taip, yra tokiu atveju, kad issiskiri ir susilauki gana greit vaiu su nauju partneriu. Mano atveju, su bet kuo budama nelabai saugojaus ir is tiek negalejau pastot. Manau, didziausia problema manyje... nesvarbu, kiek partneriu bekeisciau

Mano fronte dar nieko nepajudeje, gyvenu dar su juo, bet intensyviai ieskau buto
Atsakyti
QUOTE(RVB @ 2010 05 18, 09:19)
Labas, tai tu manai ar esi tvirtai isitikinus, jog jo nemyli? O gal manai, kad nemyli, nes netiki tuo, kad sulauksi su juo palikuoniu?

Mano fronte dar nieko nepajudeje, gyvenu dar su juo, bet intensyviai ieskau buto


nezinau, jei zinociau sprendimas butu greitas, visgi tiek metu tai negali nubraukti. yra pripratimas, kazkokie geri jausmai, bet yra ir kancia,  kuria turiu savyje, nepasitikejimas. Tikiu kad galiu sulaukti palikuoniu, pasidariau gimdos nuotrauka, laparaskopija, pradejau stimuliacija, galvojau kad mums truksta tik vaiku, kad jau tiek metu vienas kitam pabodom ir truksta trecio, truksta kazkuo rupintis. Bet kai pradejau stimuliacija ir ruosiausi IUI daryti supratau kad tai kazkokia prievarta kad tai  dirbtina, kad gal as einu per prievarta, uzsibrezus tikla, kad reikia vaiko, ne ta linkme.
Nes viduj galvoju kad turi gautis savaime, ir kovoju su savim doh.gif
tai taip supratau kad be savo vyro turejai ir kitu, ir su niekuo neisejo? tai gal ir truksta saugumo jausmo, pasitikejimo kad tai tas vyras, kuris yra seimos siena, uz kurios jausies su vaiku nesiblaskanciai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo duniaša: 18 gegužės 2010 - 08:52
QUOTE(Glamour @ 2010 04 18, 01:09)
Aš grįšti noriu kelis puslapius mūsų pokalbių atgal. Apie vyrų norą turėti vaikų.

man tai labai artima, nes esu taip pat susipaniojusi, vyras buvo nukrypes 2 kartus, pirmas su prostitute ir atnese visa puokste ligu, pasekme endometrioze, atleidau nes ivykis vienkartinis, pateisini, na alkoholis padare savo, buvom isiskyre savaitei, bet vel suejom.jau gyvenam 15 metu, antras praeita vasara buvo isimylejes i mergina, radau zinutes ir laiskus, kaip supratau nieko nebuvo o tik isimylejimas nes, kai jis ejo atsiduoti ji jau 2 savaites buvo pastojusi nuo savo draugo, liko uz borto, vel gi kaip ir randi pateisinimu kad va nera vaiku vyras nesikoncentruoja i seima, viska dariau, priemem santuokos sakramenta, meldziu dieva, darau laparaskopijas, gimdos nuotraukas, stimiliacijas, skaiciuoju dienas, kalbuosi, analizuoju....ir pavargau kovoti, pavargau kazka daryti, noriu savaiminio tekejimo. dabar analizuoju kad mano vyras gal yra visai ne mano....Gal cia kaip tik mane apsaugo kad nera vaiku nes jie butu nesaugus. Nes man seima yra labai svarbu, problemos seimoje persiduoda i visas sritis.
Atsakyti
QUOTE(duniaša @ 2010 05 18, 10:53)
man tai labai artima, nes esu taip pat susipaniojusi, vyras buvo nukrypes 2 kartus, pirmas su prostitute ir atnese visa puokste ligu, pasekme endometrioze, atleidau nes ivykis vienkartinis, pateisini, na alkoholis padare savo, buvom isiskyre savaitei, bet vel suejom.jau gyvenam 15 metu, antras praeita vasara buvo isimylejes i mergina, radau zinutes ir laiskus, kaip supratau nieko nebuvo o tik isimylejimas nes, kai jis ejo atsiduoti ji jau 2 savaites buvo pastojusi nuo savo draugo, liko uz borto, vel gi kaip ir randi pateisinimu kad va nera vaiku vyras nesikoncentruoja i seima, viska dariau, priemem santuokos sakramenta, meldziu dieva, darau laparaskopijas, gimdos nuotraukas, stimiliacijas, skaiciuoju dienas, kalbuosi, analizuoju....ir pavargau kovoti, pavargau kazka daryti, noriu savaiminio tekejimo. dabar analizuoju kad mano vyras gal yra visai ne mano....Gal cia kaip tik mane apsaugo kad nera vaiku nes jie butu nesaugus. Nes man seima yra labai svarbu, problemos seimoje persiduoda i visas sritis.

Tu labai stipri,kad galejai tiek atleisti.. nors man atrodo giliai sirdy visgi nera visisko atleidimo.. Vaikai tarpusavio santykiu problemu neissprendzia.. cia is patirties sakau..
As tau siulyciau isiklausyti i save,ko tu nori gyvenime? Ar tikrai nori buti su tuo zmogum? Ar nori su juo gyventi,pasenti? Ar tikrai butent su siuo vyru nori tureti vaiku,jei niekada negalesi juo pasitiketi? Nes nepabaigus,neissprendusi senu bedu,problemu,negalesi judeti i prieki..
Atsakyti
Labas, duniaša. Ačiū už nuoširdumą ir pasitikėjimą...

Jaučiatės nesaugi, nebežinote, ar jį mylite, vis prisimenate neištikimybes, jaučiate kančią būdama su juo, nepasitikite...
Stengiausi išrinkti jausmus, kuriuos dabar jaučiate Jam. Tikrai panašu į vidinę sumaištį. Mylėkite save dabar, mylėkite kaip niekad. Darykite tai, ko norisi, tai, ką sako širdis. Norite plaukti pasroviui - tai ir plaukite...
Stebiuosi tuo, kaip aiškiai mokate įvardinti savo jausmus, todėl net neabejoju, kad sprendimą netrukus atrasit. Jeigu galiu kažkuo padėti - rašykit...

Ar vaikelis neateina todėl, kad nenuoširdūs judviejų santykiai, ar atvirkščiai, santykiai atšalo todėl, kad niekaip negimsta vaikelis - dabar sunku pasakyti, kas priežastis, o kas pasekmė... Nors yra senas priežodis, kad nelaimė artimus žmones dar labiau sujungia, o nutolusius išskiria.

QUOTE(duniaša @ 2010 05 18, 09:49)
Tikiu kad galiu sulaukti palikuoniu, pasidariau gimdos nuotrauka, laparaskopija, pradejau stimuliacija, galvojau kad mums truksta tik vaiku, kad jau tiek metu vienas kitam pabodom ir truksta trecio, truksta kazkuo rupintis. Bet kai pradejau stimuliacija ir ruosiausi IUI daryti supratau kad tai kazkokia prievarta kad tai  dirbtina, kad gal as einu per prievarta, uzsibrezus tikla, kad reikia vaiko, ne ta linkme.


Atsakyti
nejau tikrai psichologinis nusiteikimas gali pašalinti medicinines problemas ir įvykti stebuklas?...netikiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeroo7: 18 gegužės 2010 - 13:44