Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

QUOTE(Natali @ 2005 01 16, 12:27)
Nežinau, ar aiškiai parašiau... Labai noriu, kad mūsų, tokių "stebuklingų" būtų vis daugiau, daugiau ir daugiau  thumbup.gif


pati matai wub.gif , kokį poveikį turėjo tavo žodžiai biggrin.gif aš visada maniau, kad tai yra svarbu drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 01 16, 22:40)
Natali,

Perskaičius tavo paskutinįjį laiškelį supratau - nagi greit turėčiau pastoti biggrin.gif


Daiva,

Aš net neabėjoju
console.gif smile.gif
Atsakyti
pritariu Natali ir kitu issakitom mintim smile.gif kadangi tas sventinis laikotarpis buvo man labai nelengvas - ypac suzinojus, kad antra stimuliacija absoliuciaim nepavyko... blink.gif po nauju pakeiciau savo mintis... ir bandau iveikti pasamone... dar ir mama dave viena knyga pasiskaityt... tai skaityneju... ir zinokit, pavyksta man nebegalvot... smile.gif ir tikrai si menesi neskaiciuoju dienu... ent nezinau kelinta ciklo diena... smile.gif ir nereik galvot, kad va siandien reiktu pasimylet butent taip, o ne kitaip, kad va reikia pagulet, kad niekas neisbegtu ir pan... jau pavyksta... dar neviskas , bet jau pazanga
Atsakyti
As irgi tik gerai pagalvojus galeciau pasakyti kelinta siandien ciklo diena. Aisku, jei mmm nebutu prasidejusios per Kaledas, tai turbut ir neatsekciau to fakto. biggrin.gif
Atsakyti
Man lygiai tas pats biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,

Jūs ŠAUNUOLĖS! thumbup.gif thumbup.gif
Kaip džiugu skaityti! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 01 17, 12:27)
As irgi tik gerai pagalvojus galeciau pasakyti kelinta siandien ciklo diena. Aisku, jei mmm nebutu prasidejusios per Kaledas, tai turbut ir neatsekciau to fakto.  biggrin.gif

man irgi tas pats... per Kucias atejo mmm... tai atskaitos taskas yra... tad ir zinau tiek, kad kitom mmm dar ankstoka... menesio gale susirupinsim, jeigu ka... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

bet siaip man turbut padeda kazkoks savo pasamones apgaudinejimas ir bandymas sau ir kitiems uz viska atleisti... ir dar knyga, kuria vis paskaitau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 17 sausio 2005 - 13:35
dar prisiminiua paskaicius... itariu ir man uzsiprogramave... kazkur, kai man buvo 19 m. - nustate man tas policistines... ir gydytojas privacioje klinikoje man pasake - greiciau turek vaiku, bo paskui bus sunku... tai ir uzsiciklinau, kad paskui bus sunku... ne sjau praejo septyni metai... ot ta pasamone zaraza...
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 01 17, 12:27)
As irgi tik gerai pagalvojus galeciau pasakyti kelinta siandien ciklo diena. Aisku, jei mmm nebutu prasidejusios per Kaledas, tai turbut ir neatsekciau to fakto.  biggrin.gif



o mano mmm prasidėjo per naujųjų sutikimą, jei ne ši proga irgi jau būčiau pamiršus biggrin.gif
Atsakyti
Aš manau, kad ir aš negalėjau 2 su biškiu m pastot dėl psichologinės įtampos, kai viską darai tik dėl to. Nes jokių priežasčiu nebuvo rasta (tiesa, buvo daryti tik hormonai ir sperma tirta), o kai netyčiukas gavosi iš pirmo karto, tai galvoj matyt buvo užsifiksavę, kad man ir antrą kartą tai turi gautis. O kai nesigavo nei penktą, nei dešimtą, tai ir pašlo pajiechalo unsure.gif Kol galų galę apsisprendžiau daryti gimdos foto ir mėn prieš smileysex.gif vyko be jokio spec nusiteikimo apie vaikų gamybą, tiesiog savo malonumui. Ir ką gi, tiek užteko kad patapčiau nestuke.gif
Manau, kai nėra aiškių nepastojimo preižasčių, 80 % lemia mintys.
Atsakyti
QUOTE(Linka @ 2005 01 18, 09:32)
Aš manau, kad ir aš negalėjau 2 su biškiu m pastot dėl psichologinės įtampos, kai viską darai tik dėl to. Nes jokių priežasčiu nebuvo rasta (tiesa, buvo daryti tik hormonai ir sperma tirta), o kai netyčiukas gavosi iš pirmo karto, tai galvoj matyt buvo užsifiksavę, kad man ir antrą kartą tai turi gautis. O kai nesigavo nei penktą, nei dešimtą, tai ir pašlo pajiechalo  unsure.gif Kol galų galę apsisprendžiau daryti gimdos foto ir mėn prieš  smileysex.gif  vyko be jokio spec nusiteikimo apie vaikų gamybą, tiesiog savo malonumui. Ir ką gi, tiek užteko kad patapčiau  nestuke.gif 
Manau, kai nėra aiškių nepastojimo preižasčių, 80 % lemia mintys.

vis labiau ir labiau isitikinu, kad psichologija cia daugiau lemia nei kiti veiksniai...
Atsakyti
LInka, uz savo sekme skolinga man biggrin.gif Kas pirko tavo vyrui vitaminus, ka? o kita menesi ziurek ir bac biggrin.gif biggrin.gif
Tikiuosi supratai uzuomina ir kita menesi man paskolinsi vyra smile.gif)
Atsakyti