Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

Tokia profesija, esu svarsčiusi jūsų siūlytus variantus. Ir tiesa, kad neturiu dabar artimo žmogaus, su kuom galėčiau šia tema pakalbėti. Bandom kalbėtis su vyru. Nelaikau visko viduje. Bandau susidoroti pati su savo būsena, įveikti vidinius prieštaravimus. Tikiu, kad pakeistas požiūris ir laikas subalansuos viską. Matau, kad pastarieji įvykiai supurtė ir privertė susimąstyti ir MB.
O aš... iš prigimties esu degtukas + filosofas, todėl ir gaunasi tokie emociniai bangavimai. Man dabar norisi skaityti, šnekėti ir rašyti sunkiai sekasi. Tik va laiko niekam dabar nėra, tai ir tenka pasiduoti tėkmei.
Atsakyti
Aš pamenu, Glamour,kažkada sakėt, kad šiuo metu neturit žmogaus, su kuriuo galėtumėt atvirai pasikalbėti. Jeigu toks žmogus atsirastų, apie ką norėtumėt su juo šnekėti? Ką jam papasakotumėt?

kristar, junona123, Pelargonija, RositaK, akedite, kaip jūs gyvenat?
T.P.Keberiokšt, kokie įspūdžiai po akupunktūros? Kaip supratau, ruošėtės ją daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokia profesija: 20 balandžio 2010 - 13:23
Aš susigriebiau kažkokią pavasarinę bacilą ir kosėju antrą savaitę aggressive.gif Taip norėtųsi sporgstančiais lapėliais pasigrožėti... o sėdžiu šiltai gerklę apsirišus ir vaistukus geriu. cry.gif Kaip tas begemotas, kuris bijojo skiepų biggrin.gif
Atsakyti
O, dvi savaitės nemažai, rimta bacila pasitaikė. Ir imunitetas po žiemos matyt pasilpęs. Jei pumpurų ir nepamatysit, tai tiesiai į žalią pievą plika bamba pataikysit biggrin.gif
Atsakyti
tokia profesija 4u.gif ačiū, kad domitės...
aš gyvenu ramiai laukdama procedūros pradžios...
gilus susikaupimas, sakyčiau dabar manyje - kelyje į nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 20 balandžio 2010 - 22:25
Pelargonija, sveik, gerk daug sklysciu (as geriu apie 2l i diena, o kai pajauciu kokia zaraza, geriu ir daugiau, kad neprikibtu, bet kartais jos buna atsparios, tas tiesa). Jei tavo organizmas nusilpes, patarciau pagerti cinko, jis atstato ir apsaugo imunine sistema.
akedite, labai laikau kumscius, kad tas jausmas pasitvirtintu

Labas rytas!
Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2010 04 20, 23:23)
tokia profesija 4u.gif ačiū, kad domitės...
aš gyvenu ramiai laukdama procedūros pradžios...
gilus susikaupimas, sakyčiau dabar manyje - kelyje į nestuke.gif

Kada numatyta procedūra? Turbūt ir laukiat, ir jaudinatės abu...
Atsakyti
VAISINGUMO ASOCIACIJA rekomenduoja

Nevaisingumas įtakoja visas žmogaus gyvenimo sritis – santykius su partneriu, su šeima, draugais, darbą, karjerą, finansus, laisvalaikį... Ilgai nesulaukiant vaikelio, užplūsta įvairūs prieštaringi jausmai – pyktis, kaltė, nusivylimas, gėda, liūdesys, beprasmiškumas, pavydas, baimė, nepasitikėjimas... Ar emocinė būsena gali įtakoti vaisingumą? Koks yra ryšys tarp jausmų, minčių ir mūsų kūno? Ar gali ir kuo gali padėti psichologas, gydant nevaisingumą?

Gegužės 29, birželio 5 ir 12 dienomis, 11valandą kviečiame į susitikimą su psichologe Romena Kačiniene. Aptarsime šiuos ir daugybę kitų Jums svarbių klausimų. Diskusijos tema „Psichologinės pagalbos poroms, susiduriančioms su nevaisingumu, prasmė ir galimybės“.
Susitikimas vyks Vaisingumo Asociacijos patalpose (Žirmūnų g. 143 - 121 kab., Žirmūnų seniūnija, Vilniuje). Vaisingumo asociacijos nariams paskaita nemokama. Kitiems dalyviams kaina 20lt.

Pasirinkę Jums patogią dieną, iki gegužės 15 d. registruokitės Vaisingumo asociacijoje tel. 8683 71632 arba el. paštu: ruta@vaisingumoasociacija.lt

Iki susitikimo,

Vaisingumo asociacija
Atsakyti
Sveikutes,

Noreciau ir as ten dalyvauti, bet tikriausiai neisieis gryzti.

Na, o pas mane nekokios naujienos verysad.gif . Vakar visa diena darbe stengiausi neasaroti, tai galvojau visokiausius pliusus, ka galesiu veikti, uzsiimti budama ne nestuke.gif . Aisku, tai gal begimas nuo problemos, bet kitaip nesugalvojau, kaip save nuraminti.
Nusprendziau daryti pertrauka ir kazkuri laika negalvoti apie vaikus, nezinau kiek man tai iseis, bet pavargau vien apie tai galvoti ir vis nusivilti. Uzsiimsiu sau maloniais dalykais smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristar: 24 balandžio 2010 - 10:03
QUOTE(kristar @ 2010 04 24, 12:02)
Sveikutes,

Noreciau ir as ten dalyvauti, bet tikriausiai neisieis gryzti.

Na, o pas mane nekokios naujienos verysad.gif . Vakar visa diena darbe stengiausi neasaroti, tai galvojau visokiausius pliusus, ka galesiu veikti, uzsiimti budama ne  nestuke.gif . Aisku, tai gal begimas nuo problemos, bet kitaip nesugalvojau, kaip save nuraminti.
Nusprendziau daryti pertrauka ir kazkuri laika negalvoti apie vaikus, nezinau kiek man tai iseis, bet pavargau vien apie tai galvoti ir vis nusivilti. Uzsiimsiu sau maloniais dalykais  smile.gif .

Vat tas ir sunkiausia - nukreipti mintis kur kitur. Nezinau, kaip tave paguost, nes pati kartais nezinau, kaip save guost. Pagerk raminanciu arbatu, paskaityk kokia "sunkia" knyga, kur susikaupt reikia, gal bent kuriam laikui pades...
Laikykis, brangioji... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RVB @ 2010 04 24, 12:33)
Vat tas ir sunkiausia - nukreipti mintis kur kitur. Nezinau, kaip tave paguost, nes pati kartais nezinau, kaip save guost. Pagerk raminanciu arbatu, paskaityk kokia "sunkia" knyga, kur susikaupt reikia, gal bent kuriam laikui pades...
Laikykis, brangioji...  wub.gif


Taip ir darau smile.gif ,kai jauciu dideli sunkuma " ant sirdies" ar tustuma viduje tik knygoje randu nusiraminima. Net is artimu zmoniu nenoriu ir nelaukiu jokios paguodos, kai ja girdziu, dar sunkiau pasidaro.
Atsakyti
kristar, man labai gaila, kad taip nutiko... Turbūt nėra pasaulyje žodžių, kurie dabar galėtų Tave paguosti... Na kaip nors, po truputėlį, po žingsnelį atsitiesi...
Atsakyti