Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 30, 11:18)
Sapnai yra nuslopintų savęs aspektų atspindys. Visos sapne veikiančios figūros yra tam tikri mūsų kompleksai, asmenybės dalys.
Kai kurie sapnų simboliai keliauja iš kartos į kartą, atspindi visos žmonijos patirtį. Bet kita dalis simbolių yra asmeniniai, "susikurti" mūsų pačių. Todėl interpretavimas atsivertus visiems skirtą sapnininką yra labai siauras, netikslus..
Sapną galima panaudoti asmenybės diagnostikai, gijimui, augimui, bet truputį kitu būdu, nei skaitant sapnininką.

O as savo sapnus dazniausiai interpretuoju savaip, nes, kas sapnininke sakoma apie ju reiksmes, neatitinka, to, kas ivyksta ir visada zinau, ar sapnas mane nori i ji pati atkreipt demesi ar jis tik siaip palengva susapnuotas.
Vakar vel sedau skaityti ta knyga. Suuunkiai skaitosi, kartais norisi ja mest i sona, bet, jei sako, kad veliau bus idomu, tai skiatau ja "dantis sukandus" biggrin.gif

Labas rytas!

As vakar laaabai pailsejau darbe dirbdama biggrin.gif Taip, neapsirikot, pailsejau. Jau seniai tokio kaifo darbe neturejau rolleyes.gif O dar bendradarbis man BOUNTY nupirko, kuri labai megstu blush2.gif O siandien vel atidirbu ir rytoj man laisva. Nutariau, jei bus geras oras, praeisiu per parduotuves, nebutina kazka pirkt, bet profilaktiskai pereit (turiu namie visko, ko siuo metu sirdis geidzia), planuoju ir i kirpykla nueit, nes jau seniai nebuvau, vis laiko nebuvo ar pan.
O ka panelytes masto siandien veikt apart darbo? As laukiu, kada atsils, tuomet pradesiu begiot, tai man bus dinamine meditacija lotuliukas.gif

Gerai, panelytes, judu darban. Linkiu visoms nuostabios ir sirdi glostancios dienos! Buckis!
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 30, 11:18)
Sapnai yra nuslopintų savęs aspektų atspindys. Visos sapne veikiančios figūros yra tam tikri mūsų kompleksai, asmenybės dalys.
Kai kurie sapnų simboliai keliauja iš kartos į kartą, atspindi visos žmonijos patirtį. Bet kita dalis simbolių yra asmeniniai, "susikurti" mūsų pačių. Todėl interpretavimas atsivertus visiems skirtą sapnininką yra labai siauras, netikslus..
Sapną galima panaudoti asmenybės diagnostikai, gijimui, augimui, bet truputį kitu būdu, nei skaitant sapnininką.

kristar, kai išbandysite, būtų įdomu išgirsti Jūsų įspūdžius apie aromaterapiją smile.gif


Tai va, kad apie archetipinius simbolius galima rasti literaturos - ka jie reiskia. O tarp savu "susikurtu"simboliu, as kartais pasiklystu biggrin.gif. Bet jeigu geros nuotaikos, sviesus sapnas, tikiu, kad ir be mano zinios "ten" sudelioja viska i stalciukus, kaip turi buti biggrin.gif . O apie netokius gerus, kartais ilgai suku galva ir stengiuosi is ivairiu kampu interpretuoti.
Kazkur skaiciau,kaip atpazinti galima savo susikurtus simbolius, bent jau bandyti. Susapnuota sapna uzsirasyti ant lapo, tada perrasyti .Kiekviena uzrasyta zodi, pergalvoti, kitaip - kas sauna i galva pirmiausiai, arba kaip tu kitaip pavadintum. Pvz zodis vaikas su kuo man asocijuojasi, man tai gali buti mano sukurtas kurinys, arba mano mintys, mano planai ir t.t. Nzn kiek cia tiesos, bet kartais padeda.

Net nzn kodel as cia su ta aromaterapija, gal, kad po ziemos, truksta kvapu, spalvu ir siaip gal geru emociju smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(RVB @ 2010 03 30, 12:38)
Labas rytas!

As vakar laaabai pailsejau darbe dirbdama  biggrin.gif Taip, neapsirikot, pailsejau. Jau seniai tokio kaifo darbe neturejau  rolleyes.gif O dar bendradarbis man BOUNTY nupirko, kuri labai megstu  blush2.gif O siandien vel atidirbu ir rytoj man laisva. Nutariau, jei bus geras oras, praeisiu per parduotuves, nebutina kazka pirkt, bet profilaktiskai pereit (turiu namie visko, ko siuo metu sirdis geidzia), planuoju ir i kirpykla nueit, nes jau seniai nebuvau, vis laiko nebuvo ar pan.
O ka panelytes masto siandien veikt apart darbo? As laukiu, kada atsils, tuomet pradesiu begiot, tai man bus dinamine meditacija  lotuliukas.gif

Gerai, panelytes, judu darban. Linkiu visoms nuostabios ir sirdi glostancios dienos! Buckis!


Faina,kad geros nuotaikos esi thumbup.gif . As tai kita savaite grysiu i LT , laukiu nesulaukiu smile.gif . Reikes irgi eit per parduotuvesl, gal ka matysiu grazaus, parvesiu kam lauktuviu smile.gif .
O visos kirpyklos, pirtys ir kiti relaxiniai reikalai laukia LT rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(RVB @ 2010 03 30, 11:38)
Linkiu visoms nuostabios ir sirdi glostancios dienos! Buckis!

Kaip smagu, kad Jūsų tokia giedra nuotaika biggrin.gif Ačiū už bučkį biggrin.gif

QUOTE(kristar @ 2010 03 30, 18:24)
Kazkur skaiciau,kaip atpazinti galima savo susikurtus simbolius, bent jau bandyti. Susapnuota sapna uzsirasyti ant lapo, tada perrasyti .Kiekviena uzrasyta zodi, pergalvoti, kitaip - kas sauna i galva pirmiausiai, arba kaip tu kitaip pavadintum. Pvz zodis vaikas su kuo man asocijuojasi, man tai gali buti mano sukurtas kurinys, arba mano mintys, mano planai ir t.t. Nzn kiek cia tiesos, bet kartais padeda.

Net nzn kodel as cia su ta aromaterapija, gal, kad po ziemos, truksta kvapu, spalvu ir siaip gal geru emociju  smile.gif.

Galbūt kalba eina apie Froido laisvų asociacijų metodą? Taip, yra toks smile.gif
O dėl aromaterapijos, man tikrai įdomu. Lauksių įspūdžių ir trumpo šios metodikos pristatymo smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

tylu...
Siandien buvau pas nauja giniu nuejus, nes maniskis tik kita sestadieni laiko turi. Kadangi nuo sest. kraujavau, nezinodama kodel, mane kasdien vis didesnis nerimas eme, tad nusprendziau nueit pas kita. Rado zaizdele, kuria pridegino, bet po jo jauciuosi nekaip, gerai, kad laisva sian. Rado ir 3cm cista, kuria, tikiuosi, per mmm nuplaus. Neramina mane ir tai, kad man beveik kasdien pykina, siandien vos nesusivemiau, kol vykau pas gyd. Valgau irgi blogai, tai siandien pasidariau sau burokeliu misraine ir kapoju, gal atstatys kiek jegas ir savijauta biggrin.gif
O dabar einu ant sofos prigult, nes jauciuosi, kaip pirma mmm diena - laaaabai nemaloniai - viska skauda.
Atia!
Atsakyti
Aš taip pat norėjau klausti, kaip gyvuojate? Matyt pavasarinė nuotaika beldžiasi į širdį, vis mažiau norisi prie kompiuterio sėdėti smile.gif

Klauskit, domėkitės, dalinkitės. Būsiu čia, kiek galėsiu. Tiesiog naudokitės proga smile.gif
Atsakyti
Man atrodo, šita tema labai tinkama paverkšlenti blush2.gif
Pavasaris, o nuotaika š... Galvoju, iš kur paimti optimizmo, per 14 metų padarius 7 stimuliacijas, 3 IUI, 3 IVF, ir daktarai rankom skėsčioja, kad nežino priežasties. Optimizmo lygiai nulis. Tik norisi, kad senatvėj negraužtų sąžinė, kad ne viską padariau. O vilties, kad pavyks, seniai nebeturiu.

Kaip rašė Butvilė temoj apie Rygos reprodukcijos centrą:
"Jeigu ir nebus rezultato, tai bent jau senatveje galesiu save paguosti, kad padariau ka galejau... Galesiu lengvesne sazine karsintis biggrin.gif "

Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 03 31, 17:28)
Man atrodo, šita tema labai tinkama paverkšlenti  blush2.gif
Pavasaris, o nuotaika š... Galvoju, iš kur paimti optimizmo, per 14 metų padarius 7 stimuliacijas, 3 IUI, 3 IVF, ir daktarai rankom skėsčioja, kad nežino priežasties. Optimizmo lygiai nulis. Tik norisi, kad senatvėj negraužtų sąžinė, kad ne viską padariau. O vilties, kad pavyks, seniai nebeturiu. 

Kaip rašė Butvilė temoj apie Rygos reprodukcijos centrą:
"Jeigu ir nebus rezultato, tai bent jau senatveje galesiu save paguosti, kad padariau ka galejau... Galesiu lengvesne sazine karsintis  biggrin.gif "


Ir tikrai jau labai daug padaret del savo svajones smile.gif .
As ruosiuosi antrai IUI, kita savaite tikiuosi pavyks. Taip tikiuosi, kad pavyks, bet..
Kartais dingteli tokia abejone, kad tai bus nenaturaliai, kad pries gamta blush2.gif . Bet sedeti rankas sudejus irgi jau ne tas amzius, jau beveik kaip 6 metai laukiu.
Idomu ar Jums kyla tokiu abejoniu ir kaip su jomis susitvarkot g.gif .
Atsakyti
Kokių abejonių? Kad tai nenatūralu, prieš gamtą?
Tokioms abejonėms tvirtas ne! Tai medicinos pasiekimai.
Apendicitą išoperuoti irgi prieš gamtą. biggrin.gif
Tikiu, kad religingiems žmonėms pagalbiniai būdai gali būti nepriimtini. Bet yra sektų, kurie išvis prieš bet kokį gydymą - jei mirt, tai natūraliai. Be gydymo... Kiek žmonių, tiek nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 03 31, 17:28)
Man atrodo, šita tema labai tinkama paverkšlenti  blush2.gif
Pavasaris, o nuotaika š... Galvoju, iš kur paimti optimizmo, per 14 metų padarius 7 stimuliacijas, 3 IUI, 3 IVF, ir daktarai rankom skėsčioja, kad nežino priežasties.

Na, nemanau, kad si tema tik paverkslenimui, juk psihologines problemas galime ir ne tik niuriai gvildenti, bet ir laikas nuo laiko pajuokauti. Manau, si tema sukurta kaip tik tam, kad kiekviena musu permtumem viena kita psichologiskai, nes siandien galiu gerai jaustis, o rytoj... Tad naudojuos sia diena, kol gera nuotaika, stengiuosi i savo problema vis kaip nors kitai paziuret, nes manau, kad tikrai viskam savas laikas, tik, kartais tas laikas per ilgai, o kartais per trumpai (na, tam tikriems dalykams, atsirinkit pacios) trunka. Manau, si tema, kad, jei ir paluztam, reikia padet viena kitai stotis ant koju, nes galbut reikes netrukus ir kitai pagalbos, kad ant koju issilaikyt.
Siandien priespiet buvau labai paluzus, perpiet irgi. Nesvarbu del ko. Bet, yra, kaip yra, tam tikru dalyku negaliu itakot, o save grauzti del to, kas vyksta irgi beviltiska, tai tik dar labiau naikina sveikata. Nesakau, akd man i visa tai, kas ivyko nusispjaut. Paliudejau, paverkiau savyje, skauda iki siol, bet gyvenimas eina toliau. Gyvenimas ne liudejimui, praverkimui ar tik laukimui duotas, tik musu beda, kai esam susikoncentravusios ir tam tikra tiksla, kurio nepaleidziam is akiu. O sitiek nuostabiu akimirku praeina pro mus, kuriu nepastebim. Paleiskim ta tiksla kartu laikas nuo laiko is akiu, jei norim, palikim pista "pazyminti" ta tiksla, kad nepamest, bet apsidairykim ir aplinkui, ka nuostabaus ir mylimo turim salia, aplink...
Neliudekit per daug... Vaikuciai mus stebi ir jiems skaudu matyt labai liudincias mamas. Susiimkim, ir bukit laimingos tiek, kiek galim siuo metu
Atsakyti
Medicina nera galingesne uz Dievuli. Jei pastojama su pagalba, vadinasi, tokia buvo ir Auksciausiojo valia.
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2010 03 31, 19:14)
Medicina nera galingesne uz Dievuli. Jei pastojama su pagalba, vadinasi, tokia buvo ir Auksciausiojo valia.

Auksinė mintis thumbup.gif
QUOTE(kristar @ 2010 03 31, 17:04)
Ir tikrai jau labai daug padaret  del savo svajones  smile.gif .
........

Daug tai daug, ale kad rezultatas šuds biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 03 31, 16:28)
Man atrodo, šita tema labai tinkama paverkšlenti  blush2.gif
Pavasaris, o nuotaika š... Galvoju, iš kur paimti optimizmo, per 14 metų padarius 7 stimuliacijas, 3 IUI, 3 IVF, ir daktarai rankom skėsčioja, kad nežino priežasties. Optimizmo lygiai nulis. Tik norisi, kad senatvėj negraužtų sąžinė, kad ne viską padariau. O vilties, kad pavyks, seniai nebeturiu. 

Panašu, kad nelabai leidžiate sau pabūti silpna...
Senatvėje bus senatvė, o ką dabar sako Jūsų sąžinė? Viską padarėte, ar dar ne viską?
Su Jūsų vidiniu daktaru, skėsčiojančiu rankomis, reikėtų rimtai pasikalbėti... Gali būti, kad jis kišenėje saugo Jums kažkokį slaptą receptą. Kas žino.
Ir į klausimą, kurį užrašiau aukščiau, nebūtina atsakyti garsiai, svarbu, kad širdyje žinotumėt atsakymą.

QUOTE(kristar @ 2010 03 31, 17:04)
Kartais dingteli tokia abejone, kad tai bus nenaturaliai, kad pries gamta  blush2.gif
Idomu ar Jums kyla tokiu abejoniu ir kaip su jomis susitvarkot  g.gif .

Turbūt įvairių abejonių ir nerimo kyla kiekvienai...
Taip, iš tiesų, ši procedūra nėra natūrali, tai yra intervencija, kaip ir visos kitos bet kokios medicininės procedūros.
O kokios baimės Jus kamuoja? Nežinau, ar čia norėsite jas aptarti, ar sau. Bet susirašykite baimių sau bent 20. Rašykite visas, net pačias kvailiausias, ir visus prietarus.
Baimės sukelia įtampą. Būtų gerai, kad iki procedūros jas patyrinėtumėt, aptartumėt su vyru. Tai šiek tiek Jus atpalaiduos.
Ir jei mokate kokių tai kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimų, nepamirškit jais pasinaudoti.

Papildyta:
QUOTE(Selva @ 2010 03 31, 19:14)

Liniuotėje matau, kad greitai Jūsų laukia kokia tai procedūra. Kaip jaučiatės?
Atsakyti