Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

QUOTE(kristar @ 2010 03 25, 22:47)
viena moteris per pertrauka man taip pasake : "turi butinai dar siekti ko nors kito, vaikai uzauga ir palieka namus, mazai tu jiems tada berupi ir vel lieki vienas su savim". Tada pagalvojau, gerai tau kalbet, kai tu ju jau turi.

Kalbant apie knygas - labai daug minciu iskele i pavirsiu ir labai daug ka savyje atradau skaitydama  "Begancios su vilkais".
Stiprybes visoms  smile.gif

Butent. Reikia atrasti savo gyvenime, kasdienybeje nauju siekiu. Juk vydamasis vieno tikslo gali salia ir nauju dalyku atrasti, jei isdrisi dairytis, galbut netgi atrasi tokiu dalyku, apie kuriuos net nedrisai pagalvoti, nes tai "ne tau". Ieskau saves vel is naujo ir pastebiu, kad mb i man vel tuo paciu glostanciu zvilgsniu ziuri, nebijo, jei uzkalbinu ir noriu pasikalbet, pradejo vel daugiau lepint. As rimstu ir jis rimsta. Pasakiau sau viduje, bus taip, kaip bus, nors ir labai labai noreciau mazo auksiuko, bet atsisakau is naujo del to mums abiems tampyti nervus.
Ta knyga, kuria minejai, irgi turiu, bet esu kazkada tik pradejus, nes ji tikrai yra sunkiai skaitoma, bet nusipirkau ja kazkada, nes daugelis rekomendavo. Manau, tuomet man dar nebuvo prisirpes laikas, tad laukiu, kad ji vel i mano rankas islis. Kad ja perskaitysiu, tai tikrai zinau.

Labas rytas...
Atsakyti
Pas mane tai dar ir darbas kupinas įtampos, vyras pastoviai viršvalandžius dirba arba išvis komandiruotėse, bet tai deja kišenės nepapildo. Kol kas jau kurį laiką aš pakeitusi požiūrį į savo darbą ir atrodo gyvenimas šviesesnis ir dirbt lengviau. O vyras jau bręsta naujo darbo paieškom. Pavasariui atėjus daugiau atsigręžiu į gamtą, tame man labai padeda mano mylimas šuo. Va irgi gyvenu nukreiptadama blogas mintis. Tik va trūksta laiko skaitymui. Dar visko labai daug noriu nuveikt, dovanų prigamint, antram aukšte reviziją padaryt ir sode jau darbų kaupiasi. Žinau ką reiškia, kai guli žiūri į lubas ir nieko nenori. Todėl pati savim didžiuojuosi, kad sunkią akimirką savo gyvenime nepalūžau, kad noriu gyventi. Bus kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 26, 01:07)
Aš nežinau, kiek čia tinkama vieta kalbėtis, todėl jeigu paklausiu per daug asmeniškai, galit neatsakyti...
Įdomu, koks buvo seminaras ir koks jo tikslas? Jeigu seminaras buvo "apie tai", kodėl su nevaisingomis šeimomis kartu dalyvavo ir turintys vaikų? Tada įdomu, koks tokio seminaro tikslas, koks sumanymas suvesti tokias šeimas kartu?
Ir kas Jus taip nuliūdino tame seminare?..
O bendrai žiūrint, žmogus šitaip rauda tada, kai paliečiamos jo gelmės. Psichoterapijoje tai yra esminis taškas, nuo kurio prasideda gijimas, augimas, teigiami pokyčiai. Kartais šitoje vietoje klientai išsigąsta ir pabėga - na va, atėjau pas psichologą, o pasidarė dar blogiau.
Tai netiesa. Visa tai kyla iš klaidingo įsivaizdavimo apie psichologines konsultacijas. Jeigu pradėjote raudoti ir jums pasidarė labai labai sunku, vadinasi būtent dabar prasidėjo "gijimas". Labai svarbu šiuo momentu neišsigąsti ir nenutraukti konsultacijų. Nes kitaip išeisite su atvertomis bet neišgydytomis žaizdomis.


Sveiki smile.gif ,

Jeigu idomu galiu trumpai papasakoti, del asmeniskumu, tai man kazkaip jau senokai pasidare nesvarbu (gal persunku vienai savyje nesiotis savo beda). Tai buvo seminaras pagal Hellingerio šeimos išdėstymo metoda naujos tradicijos dvasinių išdėstymų "Moving with the Spirit". Jeigu girdejot apie tai, tai tikriausiai zinot kaip ten vyksta seminarai, jei ne, tai nzn ar suprasit, labai daug pasakoti g.gif . Kiekvienas ateina su savo problema, tik mano buvo nevaisingumas.
Kazkaip tikejausi, kad gilinsis i mano seimos saknis, kaip dare su kitais dalyviais. Bet suzinojusi, kad del manes vyras paliko savo ankstesne seima ir pasake, kad as del to kalta, nes leidau tam ivykti - sukele manyje lengva soka. Nes niekada taip nemaniau, buvau jam sakius pati, rimtai apie tai pagalvok, jis mane ramino, kad vistiek, anksciau ar veliau butu taip padares. Nzn tos psichologes akyse ir kitu dalyviu, pasijauciau kazkaip, gal labai nusikaltus ar kaip... Taip "zaizdas" iskarto uzgydo, net ir isgirdau, kad po dvieju metu turesiu stebukleli, deja...


Papildyta:
[quote=musik,2010 03 26, 01:16]
As pastojau po psichoterapijos kurso thumbup.gif Gerai, kad psichotearpeute buvo ji, kitaip tektu ilgai vyrui aiskint lotuliukas.gif


Tikrai labai smagu girdet thumbup.gif . O tai mes cia labai liudnai...
O kodel sugalvojot lankyti ta kursa ir jei ne paslaptis kur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristar: 26 kovo 2010 - 22:27
QUOTE(RVB @ 2010 03 26, 12:50)
Butent. Reikia atrasti savo gyvenime, kasdienybeje nauju siekiu. Juk vydamasis vieno tikslo gali salia ir nauju dalyku atrasti, jei isdrisi dairytis, galbut netgi atrasi tokiu dalyku, apie kuriuos net nedrisai pagalvoti, nes tai "ne tau". Ieskau saves vel is naujo ir pastebiu, kad mb i man vel tuo paciu glostanciu zvilgsniu ziuri, nebijo, jei uzkalbinu ir noriu pasikalbet, pradejo vel daugiau lepint. As rimstu ir jis rimsta. Pasakiau sau viduje, bus taip, kaip bus, nors ir labai labai noreciau mazo auksiuko, bet atsisakau is naujo del to mums abiems tampyti nervus.
Ta knyga, kuria minejai, irgi turiu, bet esu kazkada tik pradejus, nes ji tikrai yra sunkiai skaitoma, bet nusipirkau ja kazkada, nes daugelis rekomendavo. Manau, tuomet man dar nebuvo prisirpes laikas, tad laukiu, kad ji vel i mano rankas islis. Kad ja perskaitysiu, tai tikrai zinau.

Labas rytas...



Na as ta knyga skaiciau, kai turejau daug laiko. Taip pradzia gal but sunkoka, bet toliau kai isivaziavau, negalejau atsiplesti. As tikiu, kad sapnai mums pasako, ka mums savyje reikia tvarkyti, o jinai raso labai daug, apie simbolius kurios mes matomsapnuodami ir ka jie reiskia. Daug atsimenu tuo metu sapnavau smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristar: 26 kovo 2010 - 23:20
Nežinau, kiek mes čia liūdnai, kiek ne. Aš asmeniškai truputį nejaukiai jaučiuosi... Regis dauguma rašiusių turėjo nesėkmingą patirtį su psichologais. Na kažkaip nesinori tikėti, viliuosi, kad "sėkmingų atvejų" irgi yra labai daug, gal tik moterys tyli. Gyvena toliau ir tiek, nes geri dalykai greitai pamirštami, o blogi įstringa ilgam.
Užtat mane ir pradžiugino musik žinutė.

Apie Hellingerio metodą nieko nežinau, bet pasidarė įdomu. Paieškosiu internete informacijos. Tokiais greitais "išgijimais" aš nelabai tikiu. Manau, kad asmenybės augimas yra labai sunkus, ilgas ir sudėtingas darbas. Būtent darbas, abiejų, ir kliento, ir "gydytojo". Ne tai, kad "gydytojas" pamoja burtų lazdele ir baigta.

Aš nežinau visos Jūsų istorijos ir dabar pasakysiu tik savo hipotezę. Man tiesiog intuicija sako, kad čia ir galėtų būti Jūsų kabliukas... Kad ir kaip Jums skambėtų neįtikėtinai.
Jeigu Jūs taip jautriai sureagavote į šiuos "gydytojos" žodžius, vadinasi ji pataikė į dešimtuką. Giliai giliai, kažkur pasąmonėje jumyse gali gyventi kaltė dėl išardytos šeimos. Ir "skyrėte" sau bausmę už tai - nevaisingumą? Visai gali būti. Mūsų smegenys be mūsų žinios tokių neįtikėtinų dalykų pridaro...

Atsakyti
[quote=kristar,2010 03 26, 23:24]
Sveiki smile.gif ,

Jeigu idomu galiu trumpai papasakoti, del asmeniskumu, tai man kazkaip jau senokai pasidare nesvarbu (gal persunku vienai savyje nesiotis savo beda). Tai buvo seminaras pagal Hellingerio šeimos išdėstymo metoda naujos tradicijos dvasinių išdėstymų "Moving with the Spirit".

Papildyta:
[quote=musik,2010 03 26, 01:16]
As pastojau po psichoterapijos kurso thumbup.gif Gerai, kad psichotearpeute buvo ji, kitaip tektu ilgai vyrui aiskint lotuliukas.gif
Tikrai labai smagu girdet thumbup.gif . O tai mes cia labai liudnai...
O kodel sugalvojot lankyti ta kursa ir jei ne paslaptis kur?
[/quote]


Lankiau Vilniuje.
Pacioj pradzioj kreipiausi i ja del labai problematiskiu santykiu sa mano tevu, paskui buvo kitos problemos.... Nustojus gert kontraceptikus, visikai issiderino kiausidziu veikla, tai tesesi puse metu.
Kreipiausi i gydytojus, bet net Diufastonas nepazadino mano kiausidziu. Gydytojos verdiktas buvo, kad be hormonu nepastosiu, nes moterisku hormonu pas mane nerasta schmoll.gif
Manoji psichoterapeute is kart pasake, ateik pas mane, greit viska sutvarkysim smile.gif
Na ir sutvarke thumbup.gif

Noriu palinket visom vaisingu metu ir aistringu naktu wub.gif (pamirskyt vaiku daryma ir megaukites tuo, kad esat moterys)
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 03 26, 22:21)
Todėl pati savim didžiuojuosi, kad sunkią akimirką savo gyvenime nepalūžau, kad noriu gyventi.

Štai čia matau meilę sau... Laikykit šitą jausmą stipriai stipriai. Jūs tikrai esate nuostabi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 27, 00:37)
Nežinau, kiek mes čia liūdnai, kiek ne. Aš asmeniškai truputį nejaukiai jaučiuosi... Regis dauguma rašiusių turėjo nesėkmingą patirtį su psichologais. Na kažkaip nesinori tikėti, viliuosi, kad "sėkmingų atvejų" irgi yra labai daug, gal tik moterys tyli. Gyvena toliau ir tiek, nes geri dalykai greitai pamirštami, o blogi įstringa ilgam.
Užtat mane ir pradžiugino musik žinutė.

Apie Hellingerio metodą nieko nežinau, bet pasidarė įdomu. Paieškosiu internete informacijos. Tokiais greitais "išgijimais" aš nelabai tikiu. Manau, kad asmenybės augimas yra labai sunkus, ilgas ir sudėtingas darbas. Būtent darbas, abiejų, ir kliento, ir "gydytojo". Ne tai, kad "gydytojas" pamoja burtų lazdele ir baigta.

Aš nežinau visos Jūsų istorijos ir dabar pasakysiu tik savo hipotezę. Man tiesiog intuicija sako, kad čia ir galėtų būti Jūsų kabliukas... Kad ir kaip Jums skambėtų neįtikėtinai.
Jeigu Jūs taip jautriai sureagavote į šiuos "gydytojos" žodžius, vadinasi ji pataikė į dešimtuką. Giliai giliai, kažkur pasąmonėje jumyse gali gyventi kaltė dėl išardytos šeimos. Ir "skyrėte" sau bausmę už tai - nevaisingumą? Visai gali būti. Mūsų smegenys be mūsų žinios tokių neįtikėtinų dalykų pridaro...



Musu negalima izeisti, mes galim tik isizeisti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 03 27, 00:48)
Manoji psichoterapeute is kart pasake, ateik pas mane, greit viska sutvarkysim  smile.gif
Na ir sutvarke  thumbup.gif

Problematiški santykiai su tėvu ir užstrigusi moteriškų hormonų gamyba. Na tiesiog "puiki" medžiaga darbui...
Esat šaunuolė, kad pažadinot savyje moterį. Pagarba. Sėkmės Jums 4u.gif

O tai, ką pasakė Jūsų psichoterapeutė Jums, man baisiai norėtųsi pasakyti kristar Na tiesiog rankos tiesiasi dirbt su tokia medžiaga... Gaila, kristar, kad Jūs toli...
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 27, 00:37)
Nežinau, kiek mes čia liūdnai, kiek ne. Aš asmeniškai truputį nejaukiai jaučiuosi... Regis dauguma rašiusių turėjo nesėkmingą patirtį su psichologais. Na kažkaip nesinori tikėti, viliuosi, kad "sėkmingų atvejų" irgi yra labai daug, gal tik moterys tyli..


Aš turėjau du nesėkmingus pokalbius su psichologėmis, labai jomis nusivyliau.Su dar viena psichologe teko gulėti ligoninėje, tai ji man pasirodė mažų mažiausiai keista blink.gif Jai pačiai psichologinės pagalbos reikėjo.
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 03 27, 01:48)
Manoji psichoterapeute is kart pasake, ateik pas mane, greit viska sutvarkysim  smile.gif
Na ir sutvarke  thumbup.gif

Noriu palinket visom vaisingu metu ir aistringu naktu  wub.gif  (pamirskyt vaiku daryma ir megaukites tuo, kad esat moterys)

Saunu, kad pas tave taip gerai viskas susikloste, tokie pasakojimai suteikia vilciu. Ir aciu uz palinkejima, nes man jo labai reikia biggrin.gif , kadangi vel prasidejo "pozymiu" vaidenimasis (zinau, kad dabar vaidenasi, nes kitaip ir but negali), kadangi tas noras dar labai stiprus dar.

Ir zinau, kad mes, zmones, kartais nesamoningai save uz kokius nors nusizengimus baudziam. Tik as ieskau savo bausmes, uz ka save baudziu
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 27, 01:37)
Nežinau, kiek mes čia liūdnai, kiek ne. Aš asmeniškai truputį nejaukiai jaučiuosi... Regis dauguma rašiusių turėjo nesėkmingą patirtį su psichologais. Na kažkaip nesinori tikėti, viliuosi, kad "sėkmingų atvejų" irgi yra labai daug, gal tik moterys tyli. Gyvena toliau ir tiek, nes geri dalykai greitai pamirštami, o blogi įstringa ilgam.
Užtat mane ir pradžiugino musik žinutė.

Apie Hellingerio metodą nieko nežinau, bet pasidarė įdomu. Paieškosiu internete informacijos. Tokiais greitais "išgijimais" aš nelabai tikiu. Manau, kad asmenybės augimas yra labai sunkus, ilgas ir sudėtingas darbas. Būtent darbas, abiejų, ir kliento, ir "gydytojo". Ne tai, kad "gydytojas" pamoja burtų lazdele ir baigta.

Aš nežinau visos Jūsų istorijos ir dabar pasakysiu tik savo hipotezę. Man tiesiog intuicija sako, kad čia ir galėtų būti Jūsų kabliukas... Kad ir kaip Jums skambėtų neįtikėtinai.
Jeigu Jūs taip jautriai sureagavote į šiuos "gydytojos" žodžius, vadinasi ji pataikė į dešimtuką. Giliai giliai, kažkur pasąmonėje jumyse gali gyventi kaltė dėl išardytos šeimos. Ir "skyrėte" sau bausmę už tai - nevaisingumą? Visai gali būti. Mūsų smegenys be mūsų žinios tokių neįtikėtinų dalykų pridaro...


Na as del to ir dziaugiuosi, kad uzsuko i sia temele ir jau isprendusi savo problema moteris, o ne tik ieskancios atsakymo ax.gif . Mums tai teikia tik daugiau vilties.

Na, o man tai tikrai manau reikia ieskotis psichologo, nes skaitydama jusu zodzius negaliu sulaikyti asaru...
Niekada negalvojau, kad esu labai stipri, bet kad, taip pasielgciau su savimi irgi to nesitikejau verysad.gif . Na bet issiaikinti priezasti irgi jau pradzia ir didelis darbas smile.gif . Dekui rolleyes.gif .

Papildyta:
QUOTE(RVB @ 2010 03 27, 13:18)
Saunu, kad pas tave taip gerai viskas susikloste, tokie pasakojimai suteikia vilciu. Ir aciu uz palinkejima, nes man jo labai reikia  biggrin.gif , kadangi vel prasidejo "pozymiu" vaidenimasis (zinau, kad dabar vaidenasi, nes kitaip ir but negali), kadangi tas noras dar labai stiprus dar.

Ir zinau, kad mes, zmones, kartais nesamoningai save uz kokius nors nusizengimus baudziam. Tik as ieskau savo bausmes, uz ka save baudziu


As taip pat praeita cikla, jau galvojau pastojau. Ipusejus cikluj (teroriskai po ovuliacijos) jauciau maudima, tempima pilvoj apacioj, kiekviena diena. Tikrai galvojau, kad JAU. Bet deja vakar atejo mmm dar anksciau negu turejo. Dabar galvoju ar nuo didelio noro taip gali buti, ar cia gal kitu problemu atsirado g.gif .

Siaip planuojam ant velyku gryzti i LT daryti inseminacija IUI, bet net nzn dabar, gal man reikia pirma susitvarkyti savo psichologines problemas g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristar: 27 kovo 2010 - 12:11