Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

Labas rytas,

na, nerasiau kuri laika, nes tevai sveciavosi pas mus, dabar vel isvyko.

Del klausimu, kada gi bus seimos padaugejimas... Na, ziurint, kas per asmenys klausia ir kokioj nuotaikoj bunu.

Del tos Lisos Olson irgi siek tiek skeptiskai ziuriu, nes man daug kas labai neitiketinai nuskambejo ten ir kad tokie greiti rezultatai bei tokia garantija duodama. Visko isbandziusiosm moterims tai, kaip paskutinis siaudas. As pati vos to siaudo nesistveriau, bet paskutiniu momentu apmasciau, kad imciausi vel skubotu priemoniu ir vel uzsiparinciau, jei snipstas gautusi, tuo labaiu, kad tuo metu turejau labai didele itampa tarp mb ir saves, taigi, tie du garantijos menesiai butu veltui praeje. O kainuoja ji 39 dolerius plius siuntimas.

Mamai pasakiau del musu keblumu, del savo psichologiniu sunkumu ir tuo paciu tikiuosi, kad kuriam laikui aprims klausinejimai.

Na, kaip jus jauciates siandien?
Atsakyti
QUOTE(RVB @ 2010 03 20, 10:47)
O kainuoja ji 39 dolerius plius siuntimas.

O, tai visai įperkama...
Aš radau už 389 dolerius plius įvairios papildomos knygos apie vaikų maitinimą, dietos dienoraštis ir kt..
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 20, 12:21)
O, tai visai įperkama...
Aš radau už 389 dolerius plius įvairios papildomos knygos apie vaikų maitinimą, dietos dienoraštis ir kt..



Sveikos smile.gif ,

vis uzeinu cia paskaitineti, aciu,kad dalinaties savo mintimis smile.gif ,

Apie knyga tai jos puslapy je yra tos sakinys :

And I have some great news for you! Since there are no printing costs for e-books, you can get this e-book for much less than it would cost if it were a hard copy manual - AND you get it instantly (no waiting for the snail mail!) Your investment in this life-changing e-book is now only $39!

Tai, kaip suprantu galima gauti elektronini varianta uz 39$ smile.gif .
Tada tikrai visai iperkama ax.gif. Nors del smalsumo galima paskaityti.

Atsakyti
sveikutes 4u.gif
kalbant apie parsisiunciamas knygas, tai esu pora pirkus, bet ne sita, apie kuria kalbat. pvz., turiu Dr. Irina Webster knyga "increase your fertility naturally", kitos reiktu eiti paieskot, nes nepamenu pavadinimo. kas del mano paminetos, tai galiu pasakyt, kad stebuklu nera, nes raso apie BT matavimus, gleiviu sekima, vitaminus ir panasius dalykus, kuriuos ir pacios mintinai zinom tongue.gif
jei ka domina, parasykit man i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristar @ 2010 03 20, 13:19)
Sveikos  smile.gif ,

vis uzeinu cia paskaitineti, aciu,kad dalinaties savo mintimis smile.gif ,

Apie knyga tai jos puslapy je yra tos sakinys :

And I have some great news for you! Since there are no printing costs for e-books, you can get this e-book for much less than it would cost if it were a hard copy manual - AND you get it instantly (no waiting for the snail mail!) Your investment in this life-changing e-book is now only $39!

Tai, kaip suprantu galima gauti elektronini varianta uz 39$  smile.gif .
Tada tikrai visai iperkama  ax.gif. Nors del smalsumo galima paskaityti.

Taip, cia e-book, bet, kaip supratau, ji apsaugota nuo kopijavimo, tad negalima dalintis. Siaip buvo kilusi mintis ja tuomet nusipirkt ir isverst, nes yra daug moteru, kurios angliskai neikanda, o problemu turi su pastojimu. Siulyciau ja nusipirkt kartu ir pasidalinus issiverst, manau, gal skyriais galima butu pasidalinti, kad greiciau butu ir kiekviena, kuri noretu tos isverstos versijos gauti, turetu, kaip maza mokesti in estii nepastojanciu asociacija ar kazka panasaus. Kaip sakot? Jei kuri turi kitokia ideja irgi isklausyciau. Jei norit, galiu ta knyga parsisiust, zinoma, pries tai sumokejus, bet reiketu kurios nors, kuri galetu ta reikala su inasais sutvarkyt, nes neturiu jokio supratimo, kaip daroma. Nereikalauciau jokio atlygio uz ta knyga, svarbu, akd galetumem maziuku inasu kitas paremti, kurioms zymiai sunkiau, nei man, galbut. O be to, geras darbas, gimdo gerus rezultatus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 18, 16:53)
.......
Pirmoji mintis, kuri man atėjo į galvą perskaičius jūsų žodžius ta, kad jeigu dirbtumėt ir 24 val per parą, šių minčių jums nepavyktų atsikratyti. Tai yra jūsų dalis, jūsų gyvenimas, jūsų tikslas, siekiamybė.........
Ar nenualinsit savo organizmo šitiek daug dirbdama, jeigu pabėgti nuo minčių darbas vistiek nepadeda? Nežinau jūsų nevaisingumo istorijos... Bet jeigu jums taikomas gydymas, galbūt kaip tik reikėtų pataupyti, pasaugoti procedūrų nualintą organizmą?
Turbūt atsirastų psichologų, kurie iškeltų hipotezę, kad jūs šitokiu būdu netgi baudžiate savo kūną..........

Darboholizmo priežastys labai paprastos - krizė ir nemažos išlaidos mūsų hobiui (vaikų gamybai). Negalim sau leisit atsisakyti klientų, kurie patys ateina... tai ir darbo diena trunka ne 8 valandas, o tiek kiek reikia.
Be to, įsitikinau, kad visą laiką kažkuo užsiėmus, nėra kada užsiimti savęs gailėjimu. Jeigu tik turiu mažiau darbo, puolu ką nors mokytis, laikyti egzaminus...
Negalėčiau vakarais sėdėti įkišus nosį į televizorių - man būtinai reikia kažką veikti g.gif
Tokia profesija, smagu, kad pažiūri į mūsų problemas iš šalies. O tai kartais atrodo, nei pačios savęs nebesuprantam biggrin.gif
Atsakyti
vis tik esu pirkus ir Lisa Olson knyga "Pregnancy Miracle System", uz tuos pacius 39 $ plius PVM. tik problema, kad niekur nerandu jos.. gal ten tik dave atsispausdinti ir vsio, o as kazkur sugebejau viska nukisti. bet, jei gerai pamenu, tai tas jos stebuklas labai susijes maitinimusi ir as to budo iki galo taip ir neisbandziau, o atidejau ateiciai, nors gal ir be reikalo g.gif
hmm, pabandysiu parasyt i ju support'a ir gal jie suteiktu priejima dar karta, nes patvirtinanti mail'a, kad mokejimas is manes gautas vis dar turiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(junona123 @ 2010 03 20, 15:05)
vis tik esu pirkus ir Lisa Olson knyga "Pregnancy Miracle System", uz tuos pacius 39 $ plius PVM. tik problema, kad niekur nerandu jos.. gal ten tik dave atsispausdinti ir vsio, o as kazkur sugebejau viska nukisti. bet, jei gerai pamenu, tai tas jos stebuklas labai susijes maitinimusi ir as to budo iki galo taip ir neisbandziau, o atidejau ateiciai, nors gal ir be reikalo g.gif
hmm, pabandysiu parasyt i ju support'a ir gal jie suteiktu priejima dar karta, nes patvirtinanti mail'a, kad mokejimas is manes gautas vis dar turiu  g.gif



Na ta lauksim ka jie tau atsakys smile.gif ir paskui bendrai sugalvosim ka cia daryt su ta knyga mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(junona123 @ 2010 03 20, 15:05)
hmm, pabandysiu parasyt i ju support'a ir gal jie suteiktu priejima dar karta, nes patvirtinanti mail'a, kad mokejimas is manes gautas vis dar turiu  g.gif

Butu tikrai malonu suzinot, kaip ten yra, nors ir esu pasiskaicius apie siek tiek saltiniu, ir zinau, kad pagrinde maitinimusi, akupunktura, arbatomis bei atsipalaidavimu pagal jos metoda pastojama. Bet, kaip supratau irgi, tas dvieju men. garantija duodama, kai abu partneriai stengiasi, o mb tokiais abra-kadabra netiki ir net nereikia kvarsint jam galvos su tuo. Vyrai...
Atsakyti
QUOTE(kristar @ 2010 03 20, 12:19)
Tai, kaip suprantu galima gauti elektronini varianta uz 39$   smile.gif .
Tada tikrai visai iperkama  ax.gif. Nors del smalsumo galima paskaityti.

Aš tiesą sakant labai nesigilinau, permečiau akimis pačią techniką, užkliuvo didelė kaina ir toliau nebežiūrėjau rolleyes.gif

QUOTE(junona123 @ 2010 03 20, 13:29)
turiu Dr. Irina Webster knyga "increase your fertility naturally"
kas del mano paminetos, tai galiu pasakyt, kad stebuklu nera, nes raso apie BT matavimus, gleiviu sekima, vitaminus ir panasius dalykus, kuriuos ir pacios mintinai zinom  tongue.gif
jei ka domina, parasykit man i AZ  mirksiukas.gif

Jeigu būtų aprašytos kokios tai psichologinės, relaksacijos, vaizduotės technikos, mane labai domintų, bet apie gleives ir BKT tikrai viskas žinoma ax.gif

QUOTE(RVB @ 2010 03 20, 13:41)
kiekviena, kuri noretu tos isverstos versijos gauti, turetu, kaip maza mokesti in estii nepastojanciu asociacija ar kazka panasaus.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Pelargonija @ 2010 03 20, 14:03)
Darboholizmo priežastys labai paprastos - krizė ir nemažos išlaidos mūsų hobiui (vaikų gamybai).
Tokia profesija, smagu, kad pažiūri į mūsų problemas iš šalies. O tai kartais atrodo, nei pačios savęs nebesuprantam  biggrin.gif

Kaip ir sakiau, nežinau visų aplinkybių 4u.gif Bet gal nors kiek kitų vėjų įnešiu 4u.gif

QUOTE(junona123 @ 2010 03 20, 14:05)
vis tik esu pirkus ir Lisa Olson knyga "Pregnancy Miracle System", uz tuos pacius 39 $ plius PVM.

Labai lauksiu žinių. Man tikrai įdomu.

QUOTE(RVB @ 2010 03 20, 14:40)
dvieju men. garantija duodama, kai abu partneriai stengiasi, o  mb tokiais abra-kadabra netiki ir net nereikia kvarsint jam galvos su tuo. Vyrai...

Balsu nusijuokiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokia profesija: 20 kovo 2010 - 15:49
QUOTE(RVB @ 2010 03 20, 14:40)
............ Bet, kaip supratau irgi, tas dvieju men. garantija duodama, kai abu partneriai stengiasi, o  mb tokiais abra-kadabra netiki ir net nereikia kvarsint jam galvos su tuo. Vyrai...

Maniškis irgi absoliutus materialistas... jokių abrakadabrų.
Tačiau kai nuėjau pas bioenergetiką (nors pati savęs neįsivaizduoju, kad prieš 5 ar 10 metų būtų šovus į galvą tokia mintis), ir papasakojau savo brangiausiam, ką jis man šnekėjo... patikėjo kiekvienu žodžiu ir liepia jo klausyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 20, 17:48)
Balsu nusijuokiau  biggrin.gif

Negrazu juoktis smile.gif Na, brukstelejau taip nerimtai, noriu po truputi itampos atsikratyti, skaitau irraminancias bei pasitikejimo ikvepiancias knygas ir, matau, kad keiciantis bei rimstant mano nuotaikai rimsta ir maniskis, nes buvom paskutiniu metu abu, kai ant adatu.

Kodel tylu siandien? unsure.gif As tai dirbau, o jus?
Atsakyti