Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

Noriu pasakyti, kad neseniai ir aš praėjau privalomą psichologijos kursą (lankau vienus kursus) ir man gana patiko.Bet vis tiek lieku prie nuomonės, kad šią profesiją renkasi žmonės, kurie patys turi didelių psichologinių problemų.
Atsakyti
QUOTE(rugegele1 @ 2010 03 14, 11:01)
Labas rytas,dar kartelį išsakysiu savo nuomuone apie  tokia profesija,jei kuriai nepatiks ,manau labai nesupyksit mirksiukas.gif  čia yra jos veiksmas tik dar nesu mąsčiau kokiu tikslu, nepakipkit ant kabliuko, jos tie punktai paimti iš visų esančių čia temų ,ka kuri jaučia ta minute ,kai būna nusivylus ar apsipykus su šeima ar kita neturėdama nuotaikos pasipasakoja apie kitus vaikus ka jiem jaučia ,draugėm ir pan. Juk čia viskas taip žinoma ir mes jau viena kita ir guodusios esam tik išsipasakoji ,kai sunku ir apmiršti ir vel gerai ax.gif  O čia suplakė į krūva visų tam tikru laiku paimtas būsenas ir siūlo pagalba biggrin.gif Smagiausiai pas psichiatrus papiešti, paklaus ka mato pav. kai rodo pieštuka lotuliukas.gif Taip mano močiutei 90 m.kai norėjom ,kad paskirtų priežiųrai pinigėlių taipat liepė piešti nama,klause kas per daiktas rodė šaukšta,tokio amžiaus žmogui sukėlė minčių išejus klausia, vaikeli ar aš jau tokia beprotė ,kad tokių dalykų klausinėja?  Kitoje temoje siūlo visoms susitikti,turėtų palaukti brangioji ,apšilti kojas ,kaip sakoma o ne pajungus visa savo ,,išmintį" siūlintis į susitikimus.  schmoll.gif Mergaitės juk mes dar sugebam pabendrauti ir be psichologo gossip.gif  kad paskui žiurėk kuriai kai išplaus smegenis tai ir psichiatro prireiks .Stiprybės visoms,atsiprašau jei kuria nepatiko ar pan. čia tik siūlau apmąstyti psichologės patarimus,ar jau jie nuoširdūs ar paimti iš mūsų visų ,o nei jokios čia amerikonkos testas lotuliukas.gif


Aš sutinku su tavimi, Rugegele1.
Sąmoningai pačios suvokiam realybę ir žinom, kad tik mes pačios galim įveikti savo bėdą. Na, jei kam reikia išsišnekėti, tegul diskutuoja, juk laisva šalis smile.gif
Bet mane tai dirginina 'tokios profesijos' klausimai, ir labai nemaloniai. Pačios susitvarkom, išsilaižom žaizdas, išsiverkiam prie MB, išsiverkiam vienos ir vėl kylam į kovą. gali nurimti trumpam, bet po kelių dienų vėl lipsi į tą siaubingą kėdę, vėl eisi į vaistinę tūkstančius kainuojančių vaistų, vėl badysies pilvą, stebėsi ant svarstyklių, kaip auga tavo svoris, vėl turėsi kokiam mužikui aiškintis į jo tiesmuką klausimą "kodėl dar neplanuojat vaikų?".
Merginos, visi visada turi kokį tai tikslą. Pastebit, kad jus tiria tais suktais klausimais? nenustebčiau, jei pavasarį iš jūsų citatų ši ponia ginsis bakalauro darbą...
Geroai jau čia koks Seimo narys užsuktų - galėtume kibti į diskusiją dėl kompensavimo už gydymą lotuliukas.gif . Bent apčiuopiama nauda būtų ax.gif



Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 03 14, 12:36)
nenustebčiau, jei pavasarį iš jūsų citatų ši ponia ginsis bakalauro darbą...

Kas butu tame blogo, jei ji gintusi bakalaura is musu stebejimu, isgyvenimu? Ji tai gali tyliai pasislepus daryt, stebet arba atvirai su mumis diskutuot. Juk yra posakis, jei nuo vienos degancios zvakes pridegsi kita ir dar kita, pirmoji nesiliaus degti ar susilpnes jos liepsna. Jei jai dar nera taip atsitike (gal net is jos pzistamu rato), tai gal tures ateiciai. Jei ne, tai nors padesim jai bakalaura apsigint biggrin.gif Mes pravesim diskusijas, pasiguosim ir jai bus nauda. Jei kuriai nors musu nepatinka jos smulkmeniskas nagrinejimas - ignoruokit. Man priimtinos visokios nuomones, tiek musu isgyventos, tiek nuosalios, kol neuzverda diskusijos del tokio smulkmeniskumo, jog neturiu teises apie tai kalbetis, nes nesu tiek isgyvenus, kiek kita. Diskutuokim apie tai, kas mums svarbu, o ne kas koki diploma apsigins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 03 14, 11:27)
Noriu pasakyti, kad neseniai ir aš praėjau privalomą psichologijos kursą (lankau vienus kursus) ir man gana patiko.Bet vis tiek lieku prie nuomonės, kad šią profesiją renkasi žmonės, kurie patys turi didelių psichologinių problemų.

Esu buvusi vienoje šeimos šventėje,aišku kai kalbėjo tos šeimos narė psichologė,klausėmės ,kaip ji sakė ,,išsilavinusios gerai žinomų žmogaus psichologės pastebejimus" ir tikrai pagalvojau ,kad klausaus ligonės,tikrai stipriai priplaukus. Teisingai pastebėta ,matyt ruošia medžiaga kokiai disertacijai apginti. Sėkmės Tau ,tokia profesija, kaip senuoliai sako,kad tik mačytų 4u.gif
Atsakyti
Kokie visgi įdomūs kūriniai yra žmonės - turite galimybę paskaityti išverstą, paruoštą medžiagą, praplėsti akiratį, padiskutuoti, taigi ne, būtinai ieškote piktų kabliukų biggrin.gif

Dėl diplominių darbų, jie jau senai parašyti biggrin.gif Bet visgi įdomu būtų suregzti kokį straipsnį apie tai, kaip žmonės kuria gandus ir mitus biggrin.gif

Dėl to, kad psichologai yra ligoniai, chm, gal yra ir tokių biggrin.gif Neskaičiavau, netikrinau biggrin.gif Kiekvienas iš mūsų, ir gydytojas, ir verslininkas, ir mokytojas, ir psichologas, renkamės profesiją siekdami patenkinti kažkuriuos savo poreikius.
Psichoterapeutai, prieš pradėdami dirbti su klientais, turi praeiti šimtus asmeninės supervizijos valandų, kad pažintų savo asmenybę ir tai netrukdytų jų darbui.

Dėl supermamos galios, taip, tai tiesa, čia yra tikrų tikriausia virtuali palaikymo grupė. Ir sutinku, kad labai efektyvi. Tyrimais nustatyta, kad lankant palaikymo grupes, pastojimų kiekis padidėja dvigubai.
Tik man kyla klausimas, ar aš trukdau šiai palaikymo grupei veikti, kėsinuosi ją išardyti, kad jūs taip uoliai puolėte ją ginti? biggrin.gif Man supermama irgi patinka biggrin.gif




Papildyta:
Lekiu truputį pailsėti nuo visuomeninės veiklos doh.gif Ir jums linkiu geros, giedros, šiltos nuotaikos 4u.gif
Atsakyti
Tokia profesija, apie save nemažai pasakai naudodama tik tokius biggrin.gif smailikus.
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 14, 12:54)
Dėl supermamos galios, taip, tai tiesa, čia yra tikrų tikriausia virtuali palaikymo grupė. Ir sutinku, kad labai efektyvi. Tyrimais nustatyta, kad lankant palaikymo grupes, pastojimų kiekis padidėja dvigubai.
Tik man kyla klausimas, ar aš trukdau šiai palaikymo grupei veikti, kėsinuosi ją išardyti, kad jūs taip uoliai puolėte ją ginti? biggrin.gif Man supermama irgi patinka  biggrin.gif
Papildyta:
Lekiu truputį pailsėti nuo visuomeninės veiklos  doh.gif  Ir jums linkiu geros, giedros, šiltos nuotaikos  4u.gif

Manau visoms cia uzteks vietos smile.gif Manau po ilgu daugybiniu nusivylimu merginas nervina,kad to nepatyrusi nori kazka patarti. Manau mes labiau tikim tomis kurios patyre ta pati skausma ir sugebejo vel keltis,kovoti... laimeti.. O psichologu poziuri man daugiau smalsu,idomu isklausyti,bet ar padeda,tai nesu tikra 4u.gif
Atsakyti
Merginos,
juk kuo daugiau ir garsiau šnekėsime apie vaisingumo sutrikimus,
tuo daugiau žmonių tai išgirs, tuo naudingiau bus tiems, kas su tuo susidūrė ir tuo greičiau atsiras (reikia tikėtis) visuomenėj supratimas, kad visų pirma tai yra liga..............
tuo pačiu ir augs nuomonė, kad niekas nekaltas, nei vyras, nei moteris, kad taip nutiko, kad susilaukti vaikų gali būti taip sudėtinga.................
juk visos norėtumėm, kad būtų kompensuojamas gydymas ar vaistai, todėl turime apie tai kalbėti ir kuo garsiau - tuo geriau.............
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 03 14, 13:21)
Tokia profesija, apie save nemažai pasakai naudodama tik tokius  biggrin.gif  smailikus.

Nežinau, ką jūs perskaitėte mano smailikuose...
Man tai buvo nevilties šypsena su daug ironijos ir nusivylimo dėl to, kad visuomenėje sklando tokia nuostata, gandai, mitai apie psichologus.

Ir šitiek daug pykčio... Iš kur jo tiek?
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 14, 15:38)
Ir šitiek daug pykčio... Iš kur jo tiek?


Kas pirma rašė " kad prasmę žodžiams suteikiate jūs"?Aš tikrai nesu piktas žmogus, tik išsakau savo mintis.
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 14, 14:38)
Ir šitiek daug pykčio... Iš kur jo tiek?


Pyktis atsiranda iš nevilties................ verysad.gif
nusivylimo, skausmo ir daugybės kitų emocijų kai nesiseka pasiekti taip laukiamo tikslo............
su laiku emocijos keičiasi..............
Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2010 03 14, 19:16)
Pyktis atsiranda iš nevilties................ verysad.gif
nusivylimo, skausmo ir daugybės kitų emocijų kai nesiseka pasiekti taip laukiamo tikslo............
su laiku emocijos keičiasi..............



Jei ji jau tokia profesionalė, tai jai nereiktų aiškinti, iš kur pyktis randasi.
Kam čia tie retoriniai klausimai?
Atsakyti