Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

[quote=RVB,2010 03 12, 13:42]
Labas rytas!

Na, smagiai jus cia kalbos dejot, sedejau is sypsojaus, lyg buciau su jumis kokioj patalpoj sedejus, klausiusis ir neisiterpus ir kiekviena esam savaip teisios, nes turim tik SAVO patirti ir bandom ja dalintis, tikedamos, kad, jei jau man paciai nepadejo, gal kitai pades. Geari,kad neprarandam humoro jausmo, bandom zaismingai ikast ar znybtelt, bet tuo paciu pagyvinam tema, nes kiekviena musu esam individuali, nepakartojama.
Kartasi gerai teksta iki smulkmenu isnarstyt ir paanalizuot, kartais tereikia kaip visuma skaityt, bet kiekviena musu skaitom tuos pacius parasytus zodzius kitaip, su kitokiom emocijom, isgyvenimais. Tas pats tekstas paliecia mus vis skirtingai
Nu matai nesu psihologė biggrin.gif jeigu būčiau supratus iš karto ,kad čia papasakojimai tik temai pagyvint bigsmile.gif tai tikrai ne man , o galvojau ,kaip ir daugelis čia rašančių ,kad tai nuoširdus pasiguodimas g.gif Atsiprašau ,ne čia pataikiau lotuliukas.gif geriau jau judvi su tikia profesija gyvinkit ta tema ax.gif Čia judviem ,kad liksmiau būtų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O man tai kaip tik smagu,kad cia gal viena isimaise psichologijos spece (Tokia profesija) thumbup.gif mums gal kaip tik reikia poziurio is kitos varpines, o kartu ir profesionalaus poziurio,nes reta kuri nueinam iki psichologo duru,o taip tokios pagalbos reikia! Net jei problemos turi ir materialu pagrinda,bet po nesekmes atsiranda ir psichologine problema...
Atsakyti
Gaja29,sutinku su tavim drinks_cheers.gif
Man irgi idomu kita nuomone paskaitinet smile.gif
Atsakyti
rugegele1, RVB parašė, kad ji šypsojosi skaitydama, ne šaipėsi. Manau ji džiaugiasi ir jaučia palengvėjimą dėl to, kad sulaukė atgarsio ir palaikymo. Ir labai daug prie to prisidėjote Jūs. Kas Jus nuliūdino? Na, man regis nuliūdino? Galit čia nerašyti, sau mintyse pagavokit, kas čia dabar nutiko..

O dėl to, ką čia veikiu aš, noriu pasakyti, kad nesu geresnė už Jus ir mano nuomonė ne auksinė. Ir iš Jūsų aš labai daug sužinau, pasiimu sau. Gal tik mano "profesija tokia" biggrin.gif Domiuosi psichosomatika, nevaisingumo/vaisingumo, nėštumo, gimdymo psichologija, daug skaitau, tuo tikiu ir manau, kad tai veikia.

O dabar atradau Amerikonišką Testą "Ar jūs kenčiate nevaisingumo sindromą"? Tai jokiu būdu ne diagnostinis testas, jis labiau panašus į "žaidimus", kuriuos spausdina panelių žurnalai. Jeigu bus įdomu, kurį vakarą galėsiu išversti, galėsim padiskutuoti.
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 12, 18:10)
rugegele1, RVB parašė, kad ji šypsojosi skaitydama, ne šaipėsi. Manau ji džiaugiasi ir jaučia palengvėjimą dėl to, kad sulaukė atgarsio ir palaikymo.

O dabar atradau Amerikonišką Testą "Ar jūs kenčiate nevaisingumo sindromą"? Tai jokiu būdu ne diagnostinis testas, jis labiau panašus į "žaidimus", kuriuos spausdina panelių žurnalai. Jeigu bus įdomu, kurį vakarą galėsiu išversti, galėsim padiskutuoti.

Taip, man buvo palengvejimas, nes negavau to neigiamo atgarsio, kaip tuomet. Sypsena is dalies ir del to, kad nesu viena. Jau nebe viena su savo problema.

O del tam tikru skirtingu nuomoniu tiek normaliu "serganciu", tiek psichologu, butu idomu ir jusu nuomones isgirsti, manau, tai suteiktu galbut nauja i savo problemos apzvalgos kampa, gal siek tiek kitaip i sia kelblia situacija paziuretumem, o gal ir nieko nepasikeistu, bet manau, viskas, ka imanoma isbandyt (tiek fiziskai, tiek psichiskai) ne pro sali isbandyt. O del temos pagyvinimo paminejau, kad nebus vienos ar kitos cia esancios TIK monologo, pamastymo TIK sau. Man kaskart vis lengviau darosi jus cia paskaicius, nors problema neisnykus, bet viduje palengveja
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

parengiau NEVAISINGUMO SINDROMO TESTĄ lietuviškai. Šis testas parodo, kaip jums sekasi įveikti nevaisingumo sukeliamą stresą ir tai, kiek pagalbos šiuo metu jums reikia.

Jeigu kas nors susidomėsite - sakykit.
Atsakyti
QUOTE(gaja29 @ 2010 03 12, 14:44)
  mums gal kaip tik reikia poziurio is kitos varpines, o kartu ir profesionalaus poziurio,nes reta kuri nueinam iki psichologo duru,o taip tokios pagalbos reikia!


Aš buvau nuėjusi prie tų psichologo durų, bet nutariau daugiau ten negrįžti kai psichologė iškart pradėjo kalbėti apie įvaikinimą.
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 13, 09:55)
parengiau NEVAISINGUMO SINDROMO TESTĄ lietuviškai. Šis testas parodo, kaip jums sekasi įveikti nevaisingumo sukeliamą stresą ir tai, kiek pagalbos šiuo metu jums reikia.
Nenorite čia jo įkelti? spėju ne viena užmestų akį įdomumo dėlei smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2010 03 12, 09:28)
Perskaičiau tik dalį diskusijos. Užkliuvo frazė, kurią cituoju. Jūs lengva ranka žarstote patarimus. Manau, kad kiekviena turi nueiti savą kelią..

drinks_cheers.gif

Beprasmiai žodžiai apie tas klibinamas duris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 13, 11:55)
Labas rytas smile.gif

parengiau NEVAISINGUMO SINDROMO TESTĄ lietuviškai. Šis testas parodo, kaip jums sekasi įveikti nevaisingumo sukeliamą stresą ir tai, kiek pagalbos šiuo metu jums reikia.

Jeigu kas nors susidomėsite - sakykit.

Mesk cia, pabusim laboratorinem ziurkem lotuliukas.gif

Labas rytas!

Nors jau savo diagnoze numanau ir ju priezastis, bet paisdykaut su testu galima mirksiukas.gif O kuo tu remeis ji sudarinedama? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 03 13, 11:14)
Aš buvau nuėjusi prie tų psichologo durų, bet nutariau daugiau ten negrįžti kai psichologė iškart pradėjo kalbėti apie įvaikinimą.

Labai gaila, kad nepavyko užmegzti terapinio kontakto su psichologe. Pasitaiko ir šitaip.
O dėl to, kad mano žodžiai jums pasirodė beprasmiai, tai pasakysiu kad prasmę žodžiams suteikiate jūs. Jūs matote tai, ką norite matyti.
Tikiuosi kad atradote kitą prasmingą ir efektyvų gydymo būdą. Jeigu ne, tai nuoširdžiai linkiu jį atrasti smile.gif

QUOTE(Rute @ 2010 03 13, 11:15)
Nenorite čia jo įkelti? spėju ne viena užmestų akį įdomumo dėlei  smile.gif  4u.gif

Taip, vakare įkelsiu.

QUOTE(RVB @ 2010 03 13, 11:35)
Mesk cia, pabusim laboratorinem ziurkem  lotuliukas.gif
Nors jau savo diagnoze numanau ir ju priezastis, bet paisdykaut su testu galima  mirksiukas.gif O kuo tu remeis ji sudarinedama?  bigsmile.gif

Oj, jūs man ne žiurkės biggrin.gif Aš su jumis jokių eksperimentų neatlieku. Gilinuosi į tai, kas man įdomu ir su jumis dalinuosi biggrin.gif
Testas yra ne mano. Jį sudarė amerikietė psichoterapeutė, sėkmingai gydanti nevaisingas poras.
Atsakyti
Labai įdomu būtų atlikti jūsų testą.

Šiaip pas psichologę nesu buvusi, vien todėl jog manau kad niekuo man negalės padėti, manau kad šnekės apie įvaikinimą arba kitų gyvenimo džiaugsmų ieškojimą, savęs mylėjimą ir pan. Tą aš ir be psichologo suprantu, bet nuo to nei kiek nelengviau.
Atsakyti