Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinės problemos ir įtaka pastojimui

Labas rytas,tokia profesija ,matyt mes čia visos esam stiprios ir nepavargstančios mirksiukas.gif ka ponia amerikietė yra išvardijus tai viskas praeita ir dar daugiau....Tikriausiai ,kiek susidariau nuomone,pačiai to patirti nereikėjo todėl taip baisiai atrodo ,užtenka laiko ir emocinei savijautai ,kai labai to nori,aišku reikia stiprybės,o jei neatsidarys durys... rolleyes.gif tai tikiuos atsivers langas.Dirbate tikriausiai psihologe? aišku tokia pagalba daugumai reikalinga tikriausiai...Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 12, 01:16)
Sakykit, jeigu durys užrakintos, kiek kartų bandote jas atidaryti? Klibinate, klibinate, klibinate. Gal tiesiog paimkit raktą ir atrakinkite?
Perskaičiau tik dalį diskusijos. Užkliuvo frazė, kurią cituoju. Jūs lengva ranka žarstote patarimus. Manau, kad kiekviena turi nueiti savą kelią..
Gal žinote kur yra padėtas raktas? nes kaip matote mūsų, nepailstamai klibinančių duris bei nerandančių rakto, daug ir to rakto ieškome jau senokai... Nemanote, kad jei žinotumėm kur guli raktas, durys seniai būtų atrakintos ir plačiai atvertos smile.gif

Čia šiaip pamąstymas grasiai perskaičius cituojamą postą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2010 03 12, 09:28)
Jūs lengva ranka žarstote patarimus.

Gal žinote kur yra padėtas raktas? Nemanote, kad jei žinotumėm kur guli raktas, durys seniai būtų atrakintos ir plačiai atvertos smile.gif

Kodėl manote, kad lengva ranka? O kas yra lengvas žarstymas? Ir patarimų regis vos vienas kitas, daugumoje - komentarai ir pastebėjimai.

Panašu, kad mano postas Jums sukėlė pyktį. Manau pyktį sukėlė mintis, kad gal ne ten ieškote.
Aš atliepiau į mintį, kad nevaisingumo gydyme emocinis gydymas yra dažnai pamirštamas
Vien medicininis gydymas taip pat daug kam būna sėkmingas. Aš tokio gydymo neniekinu, jis yra būtinas. Bet kada daugybę kartų kankinančiai nesiseka, ir neaišku kodėl, manau yra pamirštami jausmai.

Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 12, 09:06)
Panašu, kad mano postas Jums sukėlė pyktį.

Pyktį? unsure.gif Suklydote, pirma šyptelėjau, o paskui dar išlindo šiokia tokia ironija. Bet šiaip visas postas parašytas su šypsena lūpose biggrin.gif
Gal tiesiog perskaitėte postą piktai. mirksiukas.gif Va tuo ir blogai forumas, nes skaitai ir priimi emocijas ne visai tokias kokios jos yra iš tikrųjų 4u.gif
Atsakyti
Taip, tiesa, kai matai žmogaus akis, matai ir emocijas. Forume skaitai tiktai tekstą ir tarp eilučių.
O dėl pykčio, ši emocija puiki tuo, kad varo mus pirmyn, kaip varikliukas.

Man smagu, kad vyksta diskusija. Pradžioje abejojau, ar išvis kas nors paskaito šitą temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 11, 16:59)
Labas RVB smile.gif

Jūsų jausmai susisukę į painų kamuolį, aš net nežinau, už kurio siūlo pirmiausia timptelėti... Pasakysiu, ką aš perskaičiau. Galbūt kitos mergaitės dar papildys savo mintimis..


QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 12, 09:06)
Kodėl manote, kad lengva ranka? O kas yra lengvas žarstymas? Ir patarimų regis vos vienas kitas, daugumoje - komentarai ir pastebėjimai.

Pirmasis mano cituojamas postas - jūsų atsakymas į RVB išsiliejimą. Ji išsiliejo ir bandė kuo aiškiau išdėstyti situaciją. Jūs nepatingėjote skaityti kelis kartus ir bandyti analizuoti.. Džiugu iš vienos pusės, kad netingėjote gilintis, bet iš kitos pusės graudu. Ir žinote kodėl graudu? Nes jūs išdalinote visą postą po mažą mintelę ištraukdama ją iš konteksto.. Todėl ir sakau, kad lengva ranka žarstote patarimus ištraukusi juos iš pasakojimo 4u.gif
O jūs paimkite ir įsijauskite į pasakojimą kaip į vieną visumą, neskaldykite jo.. gal tada ir suprasite ką reiškia ieškoti rakto durims atverti 4u.gif

Nors kiek supratau, daugelis čia besirenkančių merginų - jei durys neatsidaro lipa per pravirą langą biggrin.gif

Šis postas taip pat parašytas be pykčio smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hip @ 2008 10 07, 01:54)
Bandymas pastoti - sunkus darbas. O kaip ir kiekviename darbe,kai pastangos nenesa vaisiu - zmogus sustresuoja...
Neieskokite pagalbos pas psichoterapiautus (na nebent turite rimtesniu problemu ir nepastojimas susijes su anksciau isgyventomis traumomis, nepasitikejimu savimi, kaip moterimi arba is viso saves, kaip moters neigimas. Tokiais atvejais buna jau ir fiziologiniai sutrikimai ir jei jiems medikai neranda priezasciu - ieskokite psichoterapiautu, kurie dirba su psichosomatiniais sutrikimais ir streso mazinimu).
Ir visgi jei jusu stresas ir itampa yra vien del to nerimo:kada gi pagaliau! isbandykite bet ka, kas jums priimtina - kai kam tai gali buti pasivaiksciojimas po rudeninius lapus, kai kam - neriboti virsvalandziai darbe ar kasdienines treniruotes; gali tai buti ir naminis gyvunelis, arba joga, arba gaminimas - nesvarbu. Bet kas, kas padetu palikti rupescius kazkur toli. Manau taip pat knygynuose ir internete galima rasti literaturos su atsipalaidavimo pratimais. Beje, jie gali buti naudongi bet kokioje gyvenimo situacijoje - ismokus atsipalaiduoti, gali tai taikyti bet kur ir bet kada (isivaizduokite, jusu bose ant jusu klykia, o jus jos negirdite per juros osima ax.gif
Sekmes 4u.gif

Va, Aukso vertės postas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele1 @ 2010 03 12, 08:53)
Tikriausiai ,kiek susidariau nuomone,pačiai to patirti nereikėjo
Dirbate tikriausiai psihologe?

Sakot, iš kur dabar išdygo ši įžūli persona? biggrin.gif

Jeigu pasakysiu, kad reikėjo, turbūt mano mintys įgis daugiau svorio?

Jei pasakysiu, kad neteko, turbūt kai kas pagalvos, kad mano mintys nieko vertos, nes tik išgyvenęs tą patį gali pilnai suprasti ir patarti.


Papildyta:
Rute, jeigu norit, žinoma, dabar Jūs pakarpykit mano postus smile.gif Pabandykite išrinkti visas mintis, kurios Jums užkliuvo, įstrigo, palietė (tas sukėlė pyktį, tas sukėlė ironiją, tas privertė gintis...) Surašykit sau ant lapo arba surikiuokit mintyse, ir labai daug apie save sužinosite smile.gif
Jūs esate čia, vienaip ar kitaip skaitote, ir tai daug ką pasako 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokia profesija: 12 kovo 2010 - 09:44
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 12, 09:54)
Jūs esate čia, vienaip ar kitaip skaitote, ir tai daug ką pasako 4u.gif
Tai pasako tik vieną dalyką: man sunku pastoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 12, 09:54)
Jeigu pasakysiu, kad reikėjo, turbūt mano mintys įgis daugiau svorio?

Jei pasakysiu, kad neteko, turbūt kai kas pagalvos, kad mano mintys nieko vertos, nes tik išgyvenęs tą patį gali pilnai suprasti ir patarti.
Jums neteko to patirti. Tikėkimės, kad neteks 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Rute, nusišypsojau skaitydama biggrin.gif Smagu, kad neprarandate jumoro jausmo smile.gif Kokia bebūtų Jūsų istorija - sėkmės Jums.
Atsakyti
QUOTE(tokia profesija @ 2010 03 12, 11:45)
Rute, nusišypsojau skaitydama biggrin.gif Smagu, kad neprarandate jumoro jausmo smile.gif Kokia bebūtų Jūsų istorija - sėkmės Jums.
Ačiū, kas gi šiais laikais atsisako sėkmės. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas!

Na, smagiai jus cia kalbos dejot, sedejau is sypsojaus, lyg buciau su jumis kokioj patalpoj sedejus, klausiusis ir neisiterpus ir kiekviena esam savaip teisios, nes turim tik SAVO patirti ir bandom ja dalintis, tikedamos, kad, jei jau man paciai nepadejo, gal kitai pades. Geari,kad neprarandam humoro jausmo, bandom zaismingai ikast ar znybtelt, bet tuo paciu pagyvinam tema, nes kiekviena musu esam individuali, nepakartojama.
Kartasi gerai teksta iki smulkmenu isnarstyt ir paanalizuot, kartais tereikia kaip visuma skaityt, bet kiekviena musu skaitom tuos pacius parasytus zodzius kitaip, su kitokiom emocijom, isgyvenimais. Tas pats tekstas paliecia mus vis skirtingai.

Bet esme tame, kad negalim pastoti del panasiu veiksmu - del psichologiniu priezasciu ir visos ieskom to rakto durims, kad netektu sokt pro langa smile.gif Nes ne visada zinom, kaip auksta tas langas yra. Taigi, siulyciau, ieskom rakto kartu, kiekviena sau, bet su bendra pagalba
Atsakyti
RVB,skaiciau visus tavo isgyvenimus,tikrai sudetinga nesusipykt su vyru,kai esi pikta ant viso pasaulio ir ant saves,pati viska isgyvenau,bet vyrams negalima parodyti viso savo silpnumo,nes is pradziu gal ir paguos ,bet po nuolatiniu skundu,prades tiesiog vengti... Labai pritariu siam tavo paskutiniam pamastymui drinks_cheers.gif Gi sakoma,kad skausma pasidalinus su draugu jis perpus sumazeja,o pasidalinus dziaugsmu jis padvigubeja smile.gif
Labai reikalinga si tema,nes kai nesiseka,tai reikia daug stiprybes eiti vel ir vel i prieki. Laikykimes visos kartu,bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaja29: 12 kovo 2010 - 13:11