Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

sveikos, bendramintes smile.gif suknele kol kas nebaigta bet ... viena kliente atsiunte nuotrauka kur nuostabiai atrode su savo (ne megzta) suknele ir su mano nertu priedu prie SUKNELES, taigi pasirodau ax.gif
user posted image

kodinis zodis "suknele" yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 10 19, 09:38)
sveikos, bendramintes smile.gif suknele kol kas nebaigta bet ... viena kliente atsiunte nuotrauka kur nuostabiai atrode su savo (ne megzta) suknele ir su mano nertu priedu prie SUKNELES, taigi pasirodau  ax.gif

kodinis zodis "suknele" yra  tongue.gif

labai grazus priedas. SUPER atrodo thumbup.gif
Atsakyti
La Perla,labai gražiai atrodo bolerukas prie suknelės,taip puošniai thumbup.gif thumbup.gif

o čia mano dar vienas darbukas vis iš tos pačios mocherinukių serijos smile.gif
user posted image
Atsakyti
o čia mano dar vienas darbukas vis iš tos pačios mocherinukių serijos smile.gif



Viliuteee, tu kaip visada nepakartojma smile.gif
Atsakyti
polo, puiki nuoroda, seniai taip skaniai juokiausi thumbup.gif Kita vertus esu apakusi nuo mezgeju isradingumo... Ypac ta nerta gimdanti moteris blink.gif ten kudikelis, speju, issitraukia g.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 19, 10:36)
o čia mano dar vienas darbukas vis  iš tos pačios mocherinukių serijos smile.gif




O suknele-nu kaip visada- aukstumoj. Kiek laiko Jums trunka tokia numegzti?

Gariunuose vis praeinu pro viena skyriu, kur prekiauja berods kailiniais, bet visada ant monekeno buna uzdeta moherine suknele arba sijonas, taip pat nuostabaus grozio. Karta paklausiau sijono kainos-600 Lt, tai vos is batu neiskritau. Nejaugi realiai panasios kainos pas mezgejas? darbo, aisku, pragariskai daug (ir kantrybes).... nu bet....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 19 spalio 2009 - 14:19
QUOTE(mamucis @ 2009 10 19, 15:18)
Karta paklausiau sijono kainos-600 Lt, tai vos is batu neiskritau. Nejaugi realiai panasios kainos  pas mezgejas? darbo, aisku, pragariskai daug (ir kantrybes).... nu bet....



Na.......... jei kaina atrodo didele, tai belieka paciai megzti 4u.gif Kainuos tik siulai wink.gif .............
Atsakyti
Viliuteee, kaip visada wub.gif O schemutė, aišku, tik galvoj? ax.gif
Mokykloj atostogos, tai laisvo laikiau daugiau, galvoju sesei pribaigt suknikę. Klonuoju LaPerlos žydrąją. Šiandien gal baigsiu sijoninę dalį. Och, tos paskutinės eilės doh.gif
Atsakyti
user posted image

Kaip sekasi Jums šią suknelę megzti. Noriu pasiguositi, kad numezgiau iki liemens. nebežinau ar toliau megzti ar ardyti. Labai nusivyliau siūlais. Mezgu iš Merino vienspalvių siūlų 100 gr. 1400 m sudėjus 4 siūlus. Šiai suknelei tikriausiai reikia margų siūlų ir storesnių.
Noriu paklaust kitų mezgančiųjų iš kokių siūlų mezgat.

Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2009 10 19, 18:35)
Kaip sekasi Jums šią suknelę megzti. Noriu pasiguositi, kad numezgiau iki liemens. nebežinau ar toliau megzti ar ardyti. Labai nusivyliau siūlais. Mezgu iš Merino  vienspalvių siūlų 100 gr. 1400 m sudėjus 4 siūlus. Šiai suknelei tikriausiai reikia margų siūlų ir storesnių.
Noriu paklaust kitų mezgančiųjų iš kokių siūlų mezgat.

as per 2 dienas numezgiau iki puses sukneles nugara... mezgu is margu medvilnes ir akrilo siulu. 2 nr virbalais... tai nuspredziau padaryti pertraukele su kitu mezginiu, nes labai jau man ilgu ja narplioti... norisi greiciau. Galvoju, kad po to tesiu. Suknyte bus tokia ne ziemine - daugiau pavasariui, bet kol baigsiu tai jauciu bus pats tas biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 19 spalio 2009 - 19:28
Viliuteee, graži suknelė. O iš kokios mocheros mezgei? Vaizdas šiek tiek kitoks.
Atsakyti
Naujienele, labai tikiuosi, kad kliente nepamirs pasidalinti nuotraukelemis, nes ant pakabos labai graudziai ta naujienele atrodo
user posted image
Atsakyti
Rife, tavo siūliukas gal per plonas? ax.gif nes jei 100gr 1400metrų, tai net ri keturios gijos sudaro ploniuką siūliuką g.gif
Aš mezgu iš Grignasco Champagne(vilnelė+šilkas), ten 165m/50-tyje gramų. Nelabai storas siūlas, bet gaunasi gerai...Krenta, dailiai gula, minkštas...
Turiu nugarą ir rankoves, taigi beliko priekis ir kaklas...

P.S.
Norint kad būtų standesnė, reikėjo rinktis storėlesnius siūlus smile.gif
Atsakyti