Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

labutis 4u.gif

O man atsibodo tos nestuke.gif kelnes, todel pabandziau kazkaip pasikeisti ir va kas gavos blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Man visada grazu moterys su suknelem ir sijonais, tikrai geresnis variantas nei kelnes.
Staisi, nesimato kaklo, todel sunku modeliuka suprasti. Bet man visai gerai ziurisi, taip paprastai, kasdieniskai rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 12, 11:41)
Prisisdedu prie gadget3: puoškimės  smile.gif arba bent akis paganykime

user posted image

Sitos suknutes ir modeliuko grozis nerealus, ir spalva kokia rudeniska ir ilgi batai wub.gif
be galo dailu, seksualu ir AAASSSS NNNNOOORRRIIIUUUU wub.gif
Atsakyti
...ūgis ir figūra nepriekaištinga savo irgi daro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 10 16, 12:53)
...ūgis ir figūra nepriekaištinga savo irgi daro ax.gif

va, todėl jos ir norisi hihihi.gif ir aš tame tarpe , bet deja deja... ne man schmoll.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Staisi @ 2009 10 16, 12:34)
labutis 4u.gif

O man atsibodo tos  nestuke.gif kelnes, todel pabandziau kazkaip pasikeisti ir va kas gavos blush2.gif




4u.gif labai dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2009 10 16, 13:19)
va,  todėl jos ir norisi  hihihi.gif ir aš tame tarpe , bet deja deja...  ne man  schmoll.gif flirt.gif


Ale nesakykit , mergiukes, man atrodo ir ant nemanekeniškos figūros toks modelis turėtų neblogai atrodyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 10 16, 11:39)
Man visada grazu moterys su suknelem ir sijonais, tikrai geresnis variantas nei kelnes.
Staisi, nesimato kaklo, todel sunku modeliuka suprasti. Bet man visai gerai ziurisi, taip paprastai, kasdieniskai  rolleyes.gif


QUOTE(gadget3 @ 2009 10 16, 12:35)
4u.gif labai dailu  wub.gif


Aciu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
IngaPoc, labai daili suknelė. O kokiu raštu krūtinės dalis padaryta?
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2009 10 16, 10:20)
Va, ir aš kažka panašaus nusimezgiau iš pusvilnės (50% vilna, 50% akrilas). Per savaitę nuraizgiau, apsirengiau į teatrą, o grįžusi numečiau į kampą. Po 2 val sėdėjimo ant užpakalio-kapšas  doh.gif , nors ir pasuknė yra, ir sėsdama kilstelėjau. Tai apie visos dienos sėdėjimą net kalbos negali būti... Ką daryti? O taip norisis megztos suknelės į darbą...  verysad.gif

Ir as pasisakysiu siuo klausimu blush2.gif as imezgiau is suknytes sukniuka gumini siula toki (auksarankeje pirkau) tai niekas man neisisedejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2009 10 16, 15:52)
Ir as pasisakysiu siuo klausimu  blush2.gif  as imezgiau is suknytes sukniuka gumini siula toki (auksarankeje pirkau) tai niekas man neisisedejo  4u.gif



Kokia sauni ideja! O imezgei tik i uzpakaline dali? Ir to pakanka? Gal galetum smulkiau papasakot, kokio storio jis, kokia spalva, kaina?

ar sitas? http://www.auksarank...productID=45462
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 16 spalio 2009 - 15:19
žinau tokį. Kažkada bandžiau įmegzti į juosmenį, tai mezgimas gavosi labai nelygus ir negražus. Bet gal čia ne siūlas kaltas, o aš... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 10 16, 16:12)
Kokia sauni ideja! O imezgei tik i uzpakaline dali? Ir to pakanka? Gal galetum smulkiau papasakot, kokio storio jis, kokia spalva, kaina?

ar sitas? http://www.auksarank...productID=45462

Taip butent tas thumbup.gif del storio nezinau kai as pirkau vienos rusies tebuvo ta ir pirkau, as ji imezgiau nuo juosmens i apacia per visa sikniuka , na nezinau ar pakanka , man tai puikiausiai laiko visa preita ziema isvaiskciojau ir sia dar pilnai galesiu puostis wub.gif visai nera issisedejas schmoll.gif dar rase kad negraziai gavosi man tai nepasakysi kad yra tas siulas tik kai čiupineji toje vietoj kur ta gumyte toks kaip riebalinas mezginys bet tikrai nei maiso nei ka 4u.gif Siuliukai buvo merisonu vilna rolleyes.gif
Atsakyti