Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 15, 15:02)
wub.gif jau matau, kad bus superine suknia wub.gif visos seile varvinsim... wub.gif su nekantrumu laukiam rezultatu mirksiukas.gif
o kad MB nereikia pasakoti savo viziju ir as isitikinau, nes nesupranta jie visitek, o kai nusimezgi tada jau akys apvalios pasidaro ... blink.gif  lotuliukas.gif

na o as pradejau VS suknyte...  doh.gif 2 nr virbalai doh.gif  nu neina taip greit kaip norisi... bet pasiryzusi iveikti - gal priprasiu prie situ "dratuku" nes plonesniais virbalais ir plonesniais siulais megztos suknytes tikrai graziau ant kuno gula... rolleyes.gif

tą margą giliu kaklu?atverčiamu?
Atsakyti

user posted image

Merginos pagalbos reikia:
kiek siūlo reikėtų suknelei šitai, jei tokio pat ūgio ir kūno sudėjimo esu kaip šitoj foto...
Pirksiu Grignasco Champagne 75proc. ėriuko vilnos, 25proc. šilko siūlus, 165metrai-50gr matkelyje. Kaip manote kelių reiks matkelių?Patarkit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 15, 19:59)

Merginos pagalbos reikia:
kiek siūlo reikėtų suknelei šitai, jei tokio pat ūgio ir kūno sudėjimo esu kaip šitoj foto...
Pirksiu Grignasco Champagne 75proc. ėriuko vilnos, 25proc. šilko siūlus, 165metrai-50gr matkelyje. Kaip manote kelių reiks matkelių?Patarkit. 4u.gif

Pirkčiau 10 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomonę Varna575. Gal kitos manote kitaip?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 15, 21:03)
Ačiū už nuomonę Varna575. Gal kitos manote kitaip?

Ateinu pasitaisyti blush2.gif , apykaklei daug reikės, tai taisausi į 12 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 15, 19:19)
tą margą giliu kaklu?atverčiamu?

ta pacia cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2009 10 15, 19:59)
Merginos pagalbos reikia:
kiek siūlo reikėtų suknelei šitai, jei tokio pat ūgio ir kūno sudėjimo esu kaip šitoj foto...
Pirksiu Grignasco Champagne 75proc. ėriuko vilnos, 25proc. šilko siūlus, 165metrai-50gr matkelyje. Kaip manote kelių reiks matkelių?Patarkit. 4u.gif

as sita pradejau is 50% medvilen 50% akrilas, nes su vilna nedraugauju unsure.gif (nors labai noreciau, nes vilna toki lengva pukeli paprastai turi...) mano matikutis 100 g ~260m galvoju kad 6 uzteks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 15 spalio 2009 - 21:09
O as dar ateinu su savo suknele, vakar perfotografavom, gal db rastelis geriau matysis rolleyes.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos mergaitės mirksiukas.gif

Gal kuri kuri turit tunikytės-suknytės raštą kokį, priekis, ties krūtinę skandinaviški raštai, rankovytės trumpos blush2.gif labai labai reikia...arba bent jau nuotrauką iš kokios internetinės parduotuvės...
Ačiūūūū labai, kas atsilieps 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2009 10 16, 10:38)
Sveikos mergaitės mirksiukas.gif

Gal kuri kuri turit tunikytės-suknytės raštą kokį, priekis, ties krūtinę skandinaviški raštai, rankovytės trumpos  blush2.gif labai labai reikia...arba bent jau nuotrauką iš kokios internetinės parduotuvės...
Ačiūūūū labai, kas atsilieps 4u.gif

kiek suprantu skandinaviški raštai tai tokie labai margi spalvoti visokie tai gal toks tiks tik pailgink ir bus tunika
user posted image
user posted image
arba dar taip
user posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2009 10 16, 10:20)
Va, ir aš kažka panašaus nusimezgiau iš pusvilnės (50% vilna, 50% akrilas). Per savaitę nuraizgiau, apsirengiau į teatrą, o grįžusi numečiau į kampą. Po 2 val sėdėjimo ant užpakalio-kapšas  doh.gif , nors ir pasuknė yra, ir sėsdama kilstelėjau. Tai apie visos dienos sėdėjimą net kalbos negali būti... Ką daryti? O taip norisis megztos suknelės į darbą...  verysad.gif


Aš ir panašią ruošiuosi megzti, ir siūlai būtų tokie pat - 50 ant 50, bet galvoju tokią tiesią ir platesnę, tai gal neišsisėdėtų?
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2009 10 16, 10:24)
Aš ir panašią ruošiuosi megzti, ir siūlai būtų tokie pat - 50 ant 50, bet galvoju tokią tiesią ir platesnę, tai gal neišsisėdėtų?


Tokiai suknelei sumezgiau apie 1200 m. Mezgiau tiesią.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 10 16, 07:17)
kiek suprantu skandinaviški raštai tai tokie labai margi spalvoti visokie tai gal toks tiks tik pailgink ir bus tunika


Dėkui Vogels 4u.gif antras var tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 16 spalio 2009 - 10:34