Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(dvynuke85 @ 2009 11 11, 20:20)
labukas darbstuoles 4u.gif
noriu parodyt suknyte savo maziukei 4u.gif

wub.gif kokia miela
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 11 12, 19:43)
wub.gif kokia miela

aciukas 4u.gif
norejau paklaust kiek lt kainuotu mohera su silku 50gr,labai plonyte ten buvo virs 200m?kazkaip idomu pasidare kainas palygint.mezgiau moherini megztini numezgiu prieki,nugara rankoves norejau didelio kaklo ir baigesi siulai aisku kaip tycia parduotuveje ju nebeuzveza doh.gif tai nebezinau ka dabar man su juo daryt doh.gif va mano nelabasis.
user posted image
Atsakyti
Žiūrint kiek šilko, pas mane 22proc šilko su moheriu tai 11lt (Kid silk 25gr) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 12, 20:52)
Žiūrint kiek šilko, pas mane 22proc šilko su moheriu tai 11lt (Kid silk 25gr) smile.gif

o ***** pas mane buvo 23% silko mokejau 7eu blink.gif kid mohair 60% mohera 35% nilonas 5% merinosas 6eu 25gr blink.gif panasu,kad ir siuliuku is lt reiks kita karta prigriebt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 10 29, 20:43)
man regis 3 nuorodą  g.gif


Sveikos superinė suknelė, norečiau ir aš tokios tik kažin is kokių čia siūlų? Aš turiu moherio su šilku ir norėčiau suknelės, bet iš tokių siūlų nesu mezgusi ir labai nenoriu sugadinti, juolab kad darbo labai daug. Gal kas nors galėtų įmesti šitos suknelės schemutę arba kokios nors visai paprastutės, kad nepraeitų noras megzti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 12, 19:52)
Žiūrint kiek šilko, pas mane 22proc šilko su moheriu tai 11lt (Kid silk 25gr) smile.gif


Aišku, geriau siūliukų temoj kalbėt, bet dar pridėsiu.
Priklauso turbūt ir nuo gamintojo, nes pvz. toj pačioj parduotuvėj buvo dvi kainos moheriu su šilku. Procentuotė- panaši- virs 20 proc šilko, bet vienur rašė likusi dalis: moheris, kitur- kid moheris. 25 g, metražas buvo 225 ir 210 m. O kaina vienų 11,20, o kitų virš 20 lt už tą patį svorį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 11 13, 12:45)
Aišku, geriau siūliukų temoj kalbėt, bet dar pridėsiu.
Priklauso turbūt ir nuo gamintojo, nes pvz. toj pačioj parduotuvėj buvo dvi kainos moheriu su šilku. Procentuotė- panaši- virs 20 proc šilko, bet vienur rašė likusi dalis: moheris, kitur- kid moheris. 25 g, metražas buvo 225 ir 210 m. O kaina vienų 11,20, o kitų virš 20 lt už tą patį svorį smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
labutis,
viskas...užsikabliavau blush2.gif
noriu mocherinės suknelės.....

su virbalais palaikau glaudų ryšį...
tačiau mocherinės (a la Statkevičiaus) sukneles nesu mezgusi.

gal kas galetumėt sijonelio schemą permest?
ir kokie siūlai labiau tinka? (nenoriu išradinėt dviračio, nes jis jau senai išrastas)

būčiau labai dėkinga
uudraa@gmail.com
Atsakyti
Dvynuke, dekavoju uz schemute tos nertosios moheriukes 4u.gif
Atsakyti
Labas, gražiosios, linksmosios ir darbščiosios biggrin.gif

Einu, naujus JUBILIEEEJINIUS namukus įrengsiu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti