Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

Kokia fainulka VS thumbup.gif ir spalva liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
liniuka, nuostabi suknele smile.gif
Atsakyti
Liniuka,graži spalva thumbup.gif Labai OK sarafanas VS 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz komplimentus 4u.gif

QUOTE(žvėrūne @ 2009 11 12, 08:40)
Gražuuu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  guli kaip nulieta.
Man labai rūpi, kaip apačią mezgei, kad neužsiraukusi atrodo. Aš jau anksčiau klausinėjau, kokį penkiolika kartų nuardžiau ir iš naujo mezgiau  doh.gif  , niekaip negaunu norimo rezultato. užstrigau  cry.gif  cry.gif  cry.gif  , nors suknelė jau kaip ir baigta.


As mezgiau nuo virsaus, pries apatini stulpeli uzdejau kas desimta aki papildomai ir numezgus pagarinau, tai ir gavosi taip lygiai.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 11, 09:11)
sveika smile.gif pirmiausiai - prasom tinkamai nusiteikti, panasiai kaip: "nera nieko tokio ko as nesugebeciau"  lotuliukas.gif
o antras dalykas nuo ko pradeti: pvz as beveik visada uzdedu 160-180 akiu pradziai (4 nr virbalai BBB kid mohair siulai) tai va pasiimi schema ir ziuri kiek joje eiliu. mazdaug 50 cm ilgio reiktu numegzti apie 70-80 eiliu, tada atsiskaiciuoji jas nuo virsaus ir matai nuo kurios eiles tau pradeti. dar galima ziureti rasta jei is schemos mazdaug matai kaip atrodys. na vienu zodziu jau kai nusprendi nuo kurios eiles megsi suskaiciuoji kiek akiu sudaro vienas motyvas, pvz vienos scchemos 16 eile yra: 8 geros, 2 sumegztos tai reiskia jog motyva sudaro 10 akiu vadinasi gali uzsideti 160 akiu (10x16) o jei motyva sudaro 9 akys reiktu uzsideti 162 akis (9x18) t.y. kad akiu skaicius dalintusi is motyvo akiu skaiciaus smile.gif

gal pradziai pakaks  ax.gif


dar karta AČIŪ už paaiškinima. Žiuriu aš i tas mocherinukes ir seilės tysta smile.gif Pradėsiu ir aš megzti nes jau nebegaliu kaip aš jos noriu.Megztiniu mezgu nemažai,bet mocherinukės dar nesiryžau narploiti. Bet su padrasinimu ir palaikimu manau kad pavyks. tongue.gif
Atsakyti
Liniuka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif universalu ruba nusimezgei , kuris be galo tinka thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 11 12, 12:59)

As mezgiau nuo virsaus, pries apatini stulpeli uzdejau kas desimta aki papildomai ir numezgus pagarinau, tai ir gavosi taip lygiai.


user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
kokie grazus visu darbeliai 4u.gif
noreciau paklausti kiek daugmaz reikia siuliuku tai VS suknytei?man reiktu kokio 6 dydzio? 4u.gif
Atsakyti
mergaičiukai, aš vėl kreipiuosi į jus dėl moherinukių..gal turit savo lobynuose kitokių pavyzdžių moherinukių, nei servetėlinės? iš tiesų, aš galvoju, ne kiekvienai figurytei tinka tas pūstumas, taip norėtųsi pasižiūrinėti kitokių šedevrų iš moheros wub.gif
jeigu turit mergytes- mestelkit šen grožių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 12, 15:08)
mergaičiukai, aš vėl kreipiuosi į jus dėl moherinukių..gal turit savo lobynuose kitokių pavyzdžių moherinukių, nei servetėlinės? iš tiesų, aš galvoju, ne kiekvienai figurytei tinka tas pūstumas, taip norėtųsi pasižiūrinėti kitokių šedevrų iš moheros wub.gif
jeigu turit mergytes- mestelkit šen grožių 4u.gif  4u.gif

user posted image
user posted image
na sita gal nevisai is moherio.
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Dvynuke, aciu labai uz idejas 4u.gif man ta pirmoji...mmmmm...nereali wub.gif , gal schemute? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 12, 17:04)
Dvynuke, aciu labai uz idejas 4u.gif  man ta pirmoji...mmmmm...nereali wub.gif , gal schemute? blush2.gif

butent sitos tai neturiu,bet itariu,kad kazkas panasaus i sitas schemas 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti