Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

Bangelės thumbup.gif čia megzta ar nerta neįžlibinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 11 11, 08:11)
sveika smile.gif pirmiausiai - prasom tinkamai nusiteikti, panasiai kaip: "nera nieko tokio ko as nesugebeciau"  lotuliukas.gif



o nėra kur nors daugmaž vienoj vietoj instrukcijos "servetėlinių m oherinių suknelių"?
nes tikrai perskaityti visas "suknių" ir "moheros" temas yra be šansu unsure.gif
Atsakyti
o Viksės bangelės..... wub.gif jose paskęst norėčiau.. thumbup.gif
Atsakyti
VIKSE
ocho tikrai graži nugara , ar čia vašeliu ????
Atsakyti
Čia virbalais. Siūlai-50% merinosu vilna, kita dalis-2 rūšių sintetika. Pirkau 6 kamuoliukus po 100 g (berods ~260m)-3 juodus, 2 pilkus ir 1 baltą. Nugarai sumezgiau nepilną 1 juodą ir atitinkamai 1/3 mažiau pilkų ir 2/3 mažiau baltų. Bet mano dydis XS-S. Nesu garantuota, kad nebus kiaulystės dėsnio-nepritruks baltų ar pilkų po kokius kelis metrus biggrin.gif O matkelis be kelių centų 13 lt kainuoja doh.gif

Tiesa, panašu, kad šitas bangeklių raštas neduos išsitempti sėdint. Nelabai leidžia į šonus tempti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 11 lapkričio 2009 - 10:44
QUOTE(Viksė @ 2009 11 11, 09:33)
Sukneles "gimimas"-dziustanti nugara smile.gif
user posted image

labutės kaip tik ieskau bangeli rastuko bigsmile.gif gal galit idet kuri ax.gif buvau viena radus anksciau, neissisaugojau ir dabar nerandu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 02, 19:07)
paskutinė mocherinukė


user posted image



QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 03, 22:45)
gavau tokių gražių nuotraukų,negaliu neparodyti ax.gif
user posted image


na visi darbeliai grazūs, bet tie tai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif O jus i darba einat ? Kada tiek ir taip graziai spejat numegzt doh.gif Pas mane noru ir svajoniu daug, bet laiko mazai verysad.gif


Vis laukiu gal kas kokiu bangeliu rastu man pametetu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 11 11, 13:47)
na visi darbeliai grazūs, bet tie tai  O jus i darba einat ? Kada tiek ir taip graziai spejat numegzt  doh.gif Pas mane noru ir svajoniu daug, bet laiko mazai  verysad.gif
Vis laukiu gal kas kokiu bangeliu rastu man pametetu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

kai pasieki toki lygi kaip Viliuteee, kad gali uzsimerkes, valgydamas ir visai pkaip megzti... tai jau itakos buitis ir darbas nedaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

suprantu tave ir tavo nuostaba, nes visos mes cia visko daug norim, bet Vliutes meistriskumo ir tempo mazai kam sekasi pavyti... o dar kai trukdo mazieji... ar demesio pritruke vyrai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif tada daugiau svajoji nei mezgi biggrin.gif

Mergaites, as cia is didels meiles suknelm sugalvojau toki dalyka... remiantis nusistovejusiu desniu, kad jei istisa madymosi kostiumeli sukarpom ar tiesiog iskerpam pilvo dali... tai gaunam bikini, bet tai vistiek lieka maudymosi kostiumas... ane???
galime teigti, kad jei mes is sukneles iskerpam pilvo dali.... tada gaunasi sijonas ir trumpas megztukas arba bolero... bet tai vistiek lieka suknele... lotuliukas.gif

turbut persivalgiau,kad tokios mintys lenda..... unsure.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o mintys tokios yr adelto,kad kaip tik siuo metu svajoju apie suknele "be pilvo" lotuliukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 11 lapkričio 2009 - 13:49
Viliuteee jusu darbeliai nerealus kaip gaila kad jus neis kauno verysad.gif
Atsakyti
sveikutes:) as esu pradziamoksle ir norejau paklausti mezgu kojines seip netaip pradzia padariau bet noriu pakeisti siulu spalva kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 11, 13:42)

Mergaites, as cia is didels meiles suknelm sugalvojau toki dalyka... remiantis nusistovejusiu desniu, kad jei istisa madymosi kostiumeli sukarpom ar tiesiog iskerpam pilvo dali... tai gaunam bikini, bet tai vistiek lieka maudymosi kostiumas... ane???
galime teigti, kad jei mes is sukneles iskerpam pilvo dali.... tada gaunasi sijonas ir trumpas megztukas arba bolero... bet tai vistiek lieka suknele... lotuliukas.gif

turbut persivalgiau,kad tokios mintys lenda.....  unsure.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o mintys tokios yr adelto,kad kaip tik siuo metu svajoju apie suknele "be pilvo"  lotuliukas.gif


Įdomu,įdomu....
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 02, 20:07)
paskutinė mocherinukė
user posted image

blink.gif , nu čia tai grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti