Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Aniutka85 @ 2009 11 10, 10:36)
Zuviukas:) ačiū labai  biggrin.gif  Pagamina savo suknelę greitai,per 4 dienas,labai jau jos norėjau  biggrin.gif

gal galetum pasidalinti virsaus rasteliu? ax.gif
Atsakyti
sveikos, mielos sukneliautojos wub.gif tikiu, kad jus man padėsit.. blush2.gif neužilgo teks bandyti megzti pirmąją moherinukę, širdis dreba, rankos dreba, nesu tikra, kad sugebesiu..bet, su jusu pagalba manau sugebesiu 4u.gif
tai va pagrindinis klausimas, kuris mane kamuoja- kaip jus apsiskaiciuojat nuo kurios staltieses rašto eilės reikia pradėt megzti?
antras klausimukas- kokius siūliukus geriau pasirinkti- vien mohera tubrut nelabai gerai? reiktu kazkoki kitoki dar imegzti? ax.gif

Myliu, bučiuoju ir iki 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 11 10, 00:31)
As irgi su tokiu pat prasymu. Skaitinejau temas, bet nuo pradeti neradau. Gal yra kokiu lietuvisku aprasymu, kaip tuos "servetelinius"  sijonus megzti?


Yra tema "Megztų servetėlių schemos" ten rasit daugiau informacijos mirksiukas.gif Aš kaip tik mezgu pagal vieną schemą iš ten, sijoną, ryt turėčiau pabaigti 4u.gif
Atsakyti
Nu sveikos mezgejeles, nu ir groziu prisiziurejau wub.gif

Vargstu as su savo moherinukes suknia doh.gif Tiksliau su rankovemis doh.gif Buvau pradejusi megzti su paprastomis, bet kazkaip per daug pazastyse isemiau , teko ardyti verysad.gif Dabar meginsiu megzti su reglano rankovem. Noreciau visai be siuliu pasidaryti,kazin ar tai imanoma mezgant reglana nuo mezginio apacios? Ir kiek akiu dejote rankovems? kazi 30 uztenka? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 11 10, 20:38)
Nu sveikos mezgejeles, nu ir groziu prisiziurejau  wub.gif

Vargstu as su savo moherinukes suknia  doh.gif  Tiksliau su rankovemis  doh.gif Buvau pradejusi megzti su paprastomis, bet kazkaip per daug pazastyse isemiau , teko ardyti  verysad.gif Dabar meginsiu megzti su reglano rankovem. Noreciau visai be siuliu pasidaryti,kazin ar tai imanoma mezgant reglana nuo mezginio apacios? Ir kiek akiu dejote rankovems? kazi 30 uztenka? Aciu  4u.gif

jei darysi reglanu reiks ypatingo kruopštumo, kad būtų dailu. Akių skaičius priklauso nuo rankos, pradžioj užteks 30, bet truputį nuo alkūnės reiktų paplatint. jei su 30 akių darei išėmimą-natūralu kad perdaug išsiėmė, nes mažai akių.kokiu principu išiminėjai? Aš esu liekna-imu 3-2-2-1 principu. tačiau tokiu pat akių skaičium turi būti mažinta ir nugara su priekiu mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 10, 21:00)
jei darysi reglanu reiks ypatingo kruopštumo, kad būtų dailu. Akių skaičius priklauso nuo rankos, pradžioj užteks 30, bet truputį nuo alkūnės reiktų paplatint. jei su 30 akių darei išėmimą-natūralu kad perdaug išsiėmė, nes mažai akių.kokiu principu išiminėjai? Aš esu liekna-imu 3-2-2-1 principu. tačiau tokiu pat akių skaičium turi būti mažinta ir nugara su priekiu mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif


Nu emiau 4 ir 3, dar reikejo dar po 2 imti, bet jau ir taip per daug buvo, ypac nugaroje doh.gif As dabar turiu numezgus (nuardzius biggrin.gif ) suknele iki pazastu, tai mastau numegzti rankoves ant 4 virbalu ir "dadeti" prie to ka turiu ant valo ir megzti reglanu... nu as tai nelabai liekna (90-79-95, specialiai dabar matavau lotuliukas.gif ), tai dabar iki pazastu turiu 120 akiu ant valo, tai 30 akiu rankovems turetu uztekti g.gif Noreciau tokiu labiau aptemptu, bet tada per alkunes labai issimus uzsidejus doh.gif ... Ir kaip reglano linijas reik isimineti?kas antra eile ar kas trecia? Nu jauciu dar teks nemazai paardyti kol bus gatava suknele doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 10 lapkričio 2009 - 20:22
Atsiprašau, kad neskaitau praėjusių temų. Gal jau apie tai šnekėjot. Bet tas skaičius ~24~ mane labai jau gąsdina ax.gif

Taigi, nusinėriau tikrą grožį, bet reikia pamušalo. Gal kas turit kokių patarimų, iškarpų ar pan. kaip pasisiūti? Dėkoju už pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 10, 16:07)
sveikos, mielos sukneliautojos wub.gif tikiu, kad jus man padėsit.. blush2.gif neužilgo teks bandyti megzti pirmąją moherinukę, širdis dreba, rankos dreba, nesu tikra, kad sugebesiu..bet, su jusu pagalba manau sugebesiu 4u.gif
tai va pagrindinis klausimas, kuris mane kamuoja- kaip jus apsiskaiciuojat nuo kurios staltieses rašto eilės reikia pradėt megzti?
antras klausimukas- kokius siūliukus geriau pasirinkti- vien mohera tubrut nelabai gerai? reiktu kazkoki kitoki dar imegzti? ax.gif

Myliu, bučiuoju ir iki 4u.gif  biggrin.gif

sveika smile.gif pirmiausiai - prasom tinkamai nusiteikti, panasiai kaip: "nera nieko tokio ko as nesugebeciau" lotuliukas.gif
o antras dalykas nuo ko pradeti: pvz as beveik visada uzdedu 160-180 akiu pradziai (4 nr virbalai BBB kid mohair siulai) tai va pasiimi schema ir ziuri kiek joje eiliu. mazdaug 50 cm ilgio reiktu numegzti apie 70-80 eiliu, tada atsiskaiciuoji jas nuo virsaus ir matai nuo kurios eiles tau pradeti. dar galima ziureti rasta jei is schemos mazdaug matai kaip atrodys. na vienu zodziu jau kai nusprendi nuo kurios eiles megsi suskaiciuoji kiek akiu sudaro vienas motyvas, pvz vienos scchemos 16 eile yra: 8 geros, 2 sumegztos tai reiskia jog motyva sudaro 10 akiu vadinasi gali uzsideti 160 akiu (10x16) o jei motyva sudaro 9 akys reiktu uzsideti 162 akis (9x18) t.y. kad akiu skaicius dalintusi is motyvo akiu skaiciaus smile.gif

gal pradziai pakaks ax.gif
Atsakyti
La Perla- lenkiu galvą žemai, taip aiškiai ir paprastai viską paaiškinai, dabar manau, kad tikrai sugebėsiu, su tokiu pozityviu nuteikimu- SUGEBĖSIU bigsmile.gif didieliausias AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Sukneles "gimimas"-dziustanti nugara smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 11 lapkričio 2009 - 09:34
QUOTE(Viksė @ 2009 11 11, 10:33)
Sukneles "gimimas"-dziustanti nugara smile.gif
user posted image



ujujui kaip grazu smile.gif ax.gif thumbup.gif pasipasakok is kokiu siuliuku narpliojai ir kiek sunaudojai...as labai tokios noriu, tik dar galvoje brandinama mintis....(nes dabar gainama kitkas smile.gif)
Atsakyti
Oi ačiū La Perla,kai taip aiškiai paaiškinai-ir man tundrai daėjo ax.gif
Atsakyti