Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

Jollyk, aciu. Realiai spalva grazesne, nes ji ne oranzine o tokia daugiau zemes spalva.
Atsakyti
QUOTE(Aniutka85 @ 2009 11 09, 16:02)
Laba diena,mergytės smile.gif Aš čia pas jus naujokė esu,tai radau temą apie suknytės tai isškart čia ir atėjau parodyti savo paskutinį darbelį.



labai grazi suknyte thumbup.gif viena is geidziamuju saraso,kuris pas visas turbut toks ilgas, kad galo nesimato lotuliukas.gif
labai kruopsciai ir dailiai pagaminta wub.gif tokia ach...

Ligvita irgi sauniai virbalaspamosavus thumbup.gif graziai ziurisi modeliukas ir tos rankoves man tokios elegantiskos... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 04, 17:28)
šilta naujiena-gal man,gal dukrai,o gal...
user posted image

pasakiskas grozis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
gal kas galetu pasakyti koks rastelis eina sonuose ? g.gif
Atsakyti
AČIŪ aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif merginos

naiste777 o raukinukai labai paprastai pasidaro,kai jau nori raukinukų iš kiekvienos akies išmezgi po 2 ar 3 akis(aš dariau po 3 viršuj,ir po 2 akis apačioj),mezgi kokio nori aukščio ir po to jau siimi akis po tiek buvai padidines
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 09, 12:18)
Ačiū biggrin.gif Baikit, juk ta figūra nieko blatno blush2.gif

O O O tai tada kaip tos blatnos atrodo ? g.gif g.gif Nesikuklink, labai jau graži blush2.gif
Atsakyti
Prisijuokiau postus beskaitydama, merginos. thumbup.gif Vienai vienur per mažai, kitai kitur per daug, o visos sukniom pasipuošusios atrodot fantastiškai. Kam paralonas, kam raukinukai, kam guma kur pagelbėja tongue.gif Išradingos mes.
Viliuteee, Ligvita labai gražios suknios.
Atsakyti
sveikos mergaites,

matau ne viena mezgate plonytes moherines sukneles, gal galetumete kuri nupasakoti kaip jos mezgasi blush2.gif kiek suprantu sijonas mezgasi atskirai ir ant virbalu su viela (apvaliu nzn, kaip apibudinti) ? keik jum laiko uztrunka numegzti toki grozi 4u.gif

pati dabar mezgu megztuka (kaip sukneles virsus) aptempta, moherini, tai manau per pora savaiciu iveiksiu, pasiziurejusiu jusu darbelius, sugalvojau nusimegzti dar sijona blush2.gif tik nzn kaip tai padaryti sad.gif

isanksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 11 09, 15:54)
Caprikorn- thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
'uzvedei' visas su raudona aistra...groziu ir visos jau varo pirkti raudonu siuliuku... lotuliukas.gif
Alacka-suknele labai faina,ir taip tinka mergaitei.. thumbup.gif

Matau kad visos nori būti Carmen thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Akire3 @ 2009 11 09, 16:08)
Capricorn ir viliute - suknelės atėmė žadąąąąąąą
noriu visųųųųų
apie papus nutyliu  lotuliukas.gif , vistiek noriu suknių

Ačiū...


Ligvita-dailumėlis thumbup.gif
Atsakyti
vis ilendu cia pasigrozeti ir ideju pasisemti blush2.gif ..bet dabar pasisemiau gera vitamino C doze.....Jus ne tik auksarankes burtininkes, bet ir nerealios auksaburnes jumoristes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Taip ir toliau teskit thumbup.gif thumbup.gif SEKMES JUMS VISOMS drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(neZinanti @ 2009 11 09, 19:28)
sveikos mergaites,

sugalvojau nusimegzti dar sijona  blush2.gif  tik nzn kaip tai padaryti sad.gif

isanksto aciu uz atsakymus 4u.gif


As irgi su tokiu pat prasymu. Skaitinejau temas, bet nuo pradeti neradau. Gal yra kokiu lietuvisku aprasymu, kaip tuos "servetelinius" sijonus megzti?
Atsakyti
Zuviukas:) ačiū labai biggrin.gif Pagamina savo suknelę greitai,per 4 dienas,labai jau jos norėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 04, 16:28)
šilta naujiena-gal man,gal dukrai,o gal...
user posted image

labai zavi suknyte wub.gif
Atsakyti