Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(ingriduska @ 2009 11 09, 10:46)
Žuviukai, esi tokia graži ir daili moteris, gaudau tave ..."ant žodžio" ir laukiu ryškios , užburiančios, pritrenkiančios suknios smile.gif)))
Esi verta gulinčiū po  kojomis gerbėjų smile.gif Tiesiog šiaip, reitingui pasitikrinti lotuliukas.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif nu jau kaip medum patepei... ax.gif
o reitinga pasitikrinti karts nuo karto pravartu..... jau gal ir laikas butu... 2 metus tunant inkilelyje jis jau pakankamai zemai nukrito.... unsure.gif kazkaip tada ir vyras ruka nuo akiu nubraukia... ir susimasto ar cia suknele zmona ar zmona suknele puosia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

dabar taip uzsidegiau del to raudono karscio.... bet ko gero tik po Nauju jis bus pradetas gaminti... o gal kaip tik Naujuju proga butu verta naujai atgimti??? g.gif Iki tol reikia issirinkti kazkoki pritrenkianti modeli....
Bet jis turetu buti ne per daug issisokantis, subtiliai provokuojatis ir laaabai seksualus... kaip tai suderinti su mano mazu ugiu ir dar mazesniu papynu (kaip Capricorn sako) lotuliukas.gif g.gif g.gif g.gif priimu visokio plauko pasiulymus - manau bendru pajegu pagalba galutinis varinatas bus uztikraintai toks tokio reikia thumbup.gif
Atsakyti
iš papynų prisižvengiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Žuviukai tavo Coliukiškumas yra visų pripažintas privalumas:)
PAžiūrėk į Aistę Paškevičiūtę ir kitas jos mažuliukės,smulkutės....

Visos prigludusios iki keliukų,pieštukinės suknios - vizualiai ilgina siluetą,
o gili iškirptė
atlenktas toks kaip VS kaliukas
arba kaip Alackos sarafaniuko paraukimai didina papulius smile.gif

NA ir visagalio paralono nepamirštam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 09 lapkričio 2009 - 14:55
Caprikorn- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
'uzvedei' visas su raudona aistra...groziu ir visos jau varo pirkti raudonu siuliuku... lotuliukas.gif
Alacka-suknele labai faina,ir taip tinka mergaitei.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollyk: 09 lapkričio 2009 - 14:55
Laba diena,mergytės smile.gif Aš čia pas jus naujokė esu,tai radau temą apie suknytės tai isškart čia ir atėjau parodyti savo paskutinį darbelį.
user posted image
Į foną nekreipkite dėmesio,nes pati savę fotografavau,nes sunku ką rast namuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 09, 15:36)
Žuviukai tavo Coliukiškumas yra visų pripažintas privalumas:)
PAžiūrėk į Aistę Paškevičiūtę ir kitas jos mažuliukės,smulkutės....

Visos prigludusios  iki keliukų,pieštukinės  suknios - vizualiai ilgina siluetą,
o gili iškirptė
atlenktas toks kaip VS kaliukas
arba kaip Alackos sarafaniuko paraukimai  didina papulius smile.gif

NA ir visagalio paralono nepamirštam lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai iki nugriuvimo del paralono- bet kas tiesa, tas ne melas... jis tikrai visagalis thumbup.gif

iki Paskeviciutes figuros man toli... esu zema bet tikrai neperdziuvus rolleyes.gif o si mineta grazuole tai tikrai ideliai sudeta - jokiu nereikalingu lasinuku... deja pas mane tokiu pasitaiko rolleyes.gif

kas del kaklo ir Alackos sarafano - sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif net mintis ir buvo sovus kad toki virsu pasidarius visai turetu butu neblogai thumbup.gif

o siai pideju dar pasirinkti ilindau i VS puslapiuka thumbup.gif ir va keli i akis krite modeliai rolleyes.gif

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

ko gero man artimiausias dusiai pirmasis unsure.gif nes V iskirpte mamo minetiems papynams nelabai t unsure.gif kamas variantas... o sis modelis atliktu beveik tokia pacia funkcija kaip ir Alackos sarafanas ax.gif
dar labai grazus paskutinis su atvira nugara... tik rankoves daryciau neprakirptas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 09 lapkričio 2009 - 15:18
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 09, 15:36)
Visos prigludusios  iki keliukų,pieštukinės  suknios - vizualiai ilgina siluetą,
o gili iškirptė
atlenktas toks kaip VS kaliukas
arba kaip Alackos sarafaniuko paraukimai  didina papulius smile.gif

NA ir visagalio paralono nepamirštam lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš žinokit irgi tyliai skaitau, giriu, juokiuos ir svajoju apie savąsias sukneles. nu nėr kada net akių ant virbalų užmaut, bet vistiek vilties turiu.
Capricorn ir viliute - suknelės atėmė žadąąąąąąą
noriu visųųųųų
apie papus nutyliu lotuliukas.gif , vistiek noriu suknių
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 09, 16:08)
aš žinokit irgi tyliai skaitau, giriu, juokiuos ir svajoju apie savąsias sukneles. nu nėr kada net akių ant virbalų užmaut, bet vistiek vilties turiu.
Capricorn ir viliute - suknelės atėmė žadąąąąąąą
noriu visųųųųų
apie papus nutyliu  lotuliukas.gif , vistiek noriu suknių

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jo, linksma čia pas jus biggrin.gif Alacka, o kaip tuos raukinukus padaryt? Labai šauni tunika
Atsakyti
Dar viena suknute ant modelio
user posted image
Atsakyti
Aniuta-daili suknele thumbup.gif is kokiu siuliuku mezgei-nerei???
Ligvita-daili suknele,grazi spalva thumbup.gif
Atsakyti
Jollyk ,ačiū mirksiukas.gif Neriau ir YarnArt Jeans siulu,ten 50% medvilnes ir 50% akrilo smile.gif
Atsakyti