Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Alacka33 @ 2009 11 08, 23:39)
Na pasirodysiu kokią tuniką nunarpliojau savo panai ax.gif ,dar neplauta,bet pana jau atėmė,nes ryt jau nori maut pasipuikuot į mokyklą ax.gif


labai grazu wub.gif wub.gif yra del ko puikuotis thumbup.gif
Atsakyti
Alacka - nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2009 11 09, 00:13)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Baisiai įdomu būtų ta foto  blush2.gif

paprasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 11 08, 22:39)
Na pasirodysiu kokią tuniką nunarpliojau savo panai ax.gif ,dar neplauta,bet pana jau atėmė,nes ryt jau nori maut pasipuikuot į mokyklą ax.gif



Ir tunika ir modeliukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
CAPRICORN

MAnau kad jei eitum realiu podiumu tai aplodismentai ir šūksniia BRAVO skambėtu garsiai ir ilgai smile.gif
Tikrai NUGINKLUOJANTI KIEKVIENĄ VYRĄ ir moterį NUo spalvos iki FYGŪROS atitikimo...
MAN TIKRAI PATI GRAŽIAUSIA, PATI PUOŠNIAUSIA VS kopija...
MAnau pati VIKTORIJA SYCRET tokios pas tave užsiprašytū...
O be to kaip visda pas tave viskas išbaigta, batai puikiia pabrėžia tavo suknios aistrą , eleganciją, vilionę...


ALACKA
TAvo dukrytė papuošta idealiai gražiia.
Skoningai, saikingai, madingai ir kartu nenobuodžiai.
ŠAunuolė esi, o dukriukas tikrai gražuolis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 09, 00:19)
labai grazu wub.gif  wub.gif  yra del ko puikuotis thumbup.gif


QUOTE(La Perla @ 2009 11 09, 07:43)
Alacka - nuostabu  wub.gif  wub.gif  wub.gif


QUOTE(jurgičiukas @ 2009 11 09, 08:17)
Ir tunika ir modeliukas  thumbup.gif  wub.gif


QUOTE(ingriduska @ 2009 11 09, 08:52)
ALACKA
TAvo dukrytė papuošta idealiai gražiia.
Skoningai, saikingai, madingai ir kartu nenobuodžiai.
ŠAunuolė esi, o dukriukas tikrai gražuolis smile.gif


user posted image merginos
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 09, 09:52)
CAPRICORN

MAnau kad jei eitum realiu podiumu tai aplodismentai ir šūksniia BRAVO skambėtu garsiai ir ilgai smile.gif
Tikrai NUGINKLUOJANTI KIEKVIENĄ VYRĄ ir moterį  NUo spalvos iki FYGŪROS atitikimo...
MAN TIKRAI PATI GRAŽIAUSIA, PATI PUOŠNIAUSIA VS kopija...
MAnau pati VIKTORIJA SYCRET tokios pas tave užsiprašytū...
O be to kaip visda pas tave viskas išbaigta, batai puikiia pabrėžia tavo suknios aistrą , eleganciją, vilionę...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif kazkai pnet susimasciau, kad tas vaikelio auginimas taip uzliuliavo mane... tokia rami ir neissiskirianti likau g.gif zinokit spintoj nera ne vieno raudono rubo, o jau ka cia kalbeti apie raudona suknele blink.gif Ingriduska ir Capricorn privertet susimastyti..... ir kuo greiciau pasitaisyti rolleyes.gif pasizadu iki ziemos galo tuo klausimu pasidarbuoti wink.gif
Atsakyti
Žuviukai, esi tokia graži ir daili moteris, gaudau tave ..."ant žodžio" ir laukiu ryškios , užburiančios, pritrenkiančios suknios smile.gif)))
Esi verta gulinčiū po kojomis gerbėjų smile.gif Tiesiog šiaip, reitingui pasitikrinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Capricorn,labai graži spalva thumbup.gif O aš savajai damezgiau rankoves blush2.gif ,nu man šalta doh.gif Nesu labai patenkinta rezultatu,kadangi nebevienspalvė suknelė gavosi,bet ką darysi ax.gifAš raudoną buvau nusimezgusi kai laukiausi,dabar išardyta,nes siūlai geri,ir kodėl aš iš jų nemezgiau VS g.gifO jau Ingriduskos pasisakymai clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 09 lapkričio 2009 - 10:04
Caprikorn , nuo raudonosios "aistros" žandikaulis atkrito. Tik pritariu, jog čia figūra pusę darbo atlieka mirksiukas.gif
Pašnekute, mano mintys ir abjonės taip pat panašios. Tik aš 164 ir sveriu beveik tiek pat kaip tu doh.gif Pradžiai pabandžiau VS sijoną - visai tiko ir patiko. Dabar nedrąsiai narplioju moherinę suknutę, bet laisvėjančia po krūtine. Kažkaip labai tikiuosi, kad galėsiu ją apsivilkti g.gif
La Perla , būtų tikrai įdomu pamatyti moherinį kostiumėlį 4u.gif
Alacka 33 , nu labai gražu wub.gif thumbup.gif O aš savo dukrą kažkaip pamiršau blush2.gif . Reiks ir jai kokią tuniką numegzti.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 11 09, 12:14)
Caprikorn , nuo raudonosios "aistros" žandikaulis atkrito. Tik pritariu, jog čia figūra pusę darbo atlieka  mirksiukas.gif

Ačiū biggrin.gif Baikit, juk ta figūra nieko blatno blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 09, 09:52)
CAPRICORN

MAnau kad jei eitum realiu podiumu tai aplodismentai ir šūksniia BRAVO skambėtu garsiai ir ilgai smile.gif
Tikrai NUGINKLUOJANTI KIEKVIENĄ VYRĄ ir moterį  NUo spalvos iki FYGŪROS atitikimo...
MAN TIKRAI PATI GRAŽIAUSIA, PATI PUOŠNIAUSIA VS kopija...
MAnau pati VIKTORIJA SYCRET tokios pas tave užsiprašytū...
O be to kaip visda pas tave viskas išbaigta, batai puikiia pabrėžia tavo suknios aistrą , eleganciją, vilionę...

vajaaaaaaaaaaaaaaaaataus lotuliukas.gif nu tu čia suskėlei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Varysu gal ne podiumu, bet per bulvarą kokį tikrai...ale kaip čia padaryt-kad biški šalta šiame laike su viena sukne varyt lotuliukas.gif

QUOTE(bloga3 @ 2009 11 09, 10:57)
Capricorn,labai graži spalva thumbup.gif O aš savajai damezgiau rankoves blush2.gif ,nu man šalta doh.gif Nesu labai patenkinta rezultatu,kadangi nebevienspalvė suknelė gavosi,bet ką darysi ax.gifAš raudoną buvau nusimezgusi kai laukiausi,dabar išardyta,nes siūlai geri,ir kodėl aš iš jų nemezgiau VS g.gifO jau Ingriduskos pasisakymai clap.gif

Ačiū. O Ingridukas turi iškalbos dovaną tas tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2009 11 09, 10:57)
Capricorn,labai graži spalva thumbup.gif O aš savajai damezgiau rankoves blush2.gif ,nu man šalta :oh Nesu labai patenkinta rezultatu,kadangi nebevienspalvė suknelė gavosi,bet ką darysi ax.gifAš raudoną buvau nusimezgusi kai laukiausi,dabar išardyta,nes siūlai geri,ir kodėl aš iš jų nemezgiau VS g.gifO jau Ingriduskos pasisakymai clap.gif



man ir atrodo salta su tom nebaigtom rankovem ( nemegstu tokiu ) blush2.gif
Atsakyti