Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Viliausmama @ 2009 11 08, 22:08)
O man kaip tik ji ne apvaloka  g.gif Ir tikrai artima 90-60-90.Na mezginiu tema,bet cia pradesim figuras aptarinet  ax.gif  .



O aš tikėjaus padrąsinimo mezginiui verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2009 11 08, 22:11)
manau gali drasiai gamintis tokią suknią(aš esu tokio pat ugio kaip tu tik sveriu kur kas daugiau ) blush2.gif tik dėl jei turi "gelbėjimosi ratą" pagalvok dėl kitokio dirželio neblizgaus ar net ne kaspino mirksiukas.gif  manau tau turėtų tikti. sėkmės darbe drinks_cheers.gif  ir lauksiu rezultato


Ačiū už padrąsinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 07, 13:34)
dar viena suknelė pas savo šeimininkę smile.gif Tik rankovės kažkaip susisukusios ir man atrodo trumpokos,bet kai matavosi,atrodė gerai,gal kažkaip susitempė ax.gif
suknelė kaip ir batai-pilkšvo atspalvio.
user posted image

Alpstu jau kokius metus kaip noriu tokios suknios. doh.gif O kaip jus padorot, kad butu lengva ja apsivilkti. Na , jeigu nerti apvaliai pagal liemens ismatavimus ir nepalikti jokio plysiuko , tai kaip poto i ja ilysti ? Ir ar virsutineje dalyje darot irgi koki uzsegima ? v aman tiek truksta , kad pradeciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 11 08, 21:02)
Tai kaip? Ar tiktų 174cm ūgio lengvai apvalainai (75kg) moteriškei tokia suknikė? Nu kaip noriu aš jos, tik tie keli lašinukai  verysad.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Keli lašinukai tai ne paltys, tad drąsiai megzk ir nešiok 4u.gif

Caprikorn tempai nerealūs, suknelė thumbup.gif O ar tikrai neapsigalvosi, kad tavo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varna575: 08 lapkričio 2009 - 21:56
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 08, 17:18)
Mano VS...šįkart jau tikrai mano lotuliukas.gif


Puikiai atrodo, tokia elegantiška, super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 11 08, 22:16)
O aš tikėjaus padrąsinimo mezginiui  verysad.gif
Papildyta:
Ačiū už padrąsinimą  4u.gif

ax.gif Atsiprasau.Tikrai nenorejau izeist.
Manau mezginiui is sio moheros siuliuko lemia rastelis.Jei jis ne is "perliuku","museliu",ir parinkus tinkama modeliuka,tai tikrai galima puostis ne tik modeliam 90-60-90

Tikiuosi reabilitavausi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 08 lapkričio 2009 - 22:10
Caprikorn, o tos suknytes kaklas, kaip..? apvalus, o po to primegstas kazkaip neiziuriu, kai as dar tokia "mezgeja..", kaip ir apacia 2 geros, 2 isvirkscios..( ar kaip..)? atsiprasau, jei labai kvailai klausiu blush2.gif
Atsakyti
Capricorn - nerealiai wub.gif wub.gif wub.gif
pasnekute - o tu pabandyk kostiumeli mocherini, palaidine truputi ant virsaus labai tinka truputi stambesnems, nes mocherines suknutes dazniausiai paslepia liemeni kiek pastebejau smile.gif gaila neturiu vienos klientes leidimo parodyti foto su kostiumeliu, pamatytum kaip grazu. beje man Viliuteees manekene irgi apkunoka pasirode ir tikrai ne 90-60-90 ax.gif
Atsakyti
Caprikorn, fantastiška suknytė. atrodai super.
Atsakyti
Na pasirodysiu kokią tuniką nunarpliojau savo panai ax.gif ,dar neplauta,bet pana jau atėmė,nes ryt jau nori maut pasipuikuot į mokyklą ax.gif

user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 08, 17:18)
Mano VS...šįkart jau tikrai mano lotuliukas.gif

thumbup.gif Elegantiška thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Alacka33 @ 2009 11 08, 23:39)
Na pasirodysiu kokią tuniką nunarpliojau savo panai ax.gif ,dar neplauta,bet pana jau atėmė,nes ryt jau nori maut pasipuikuot į mokyklą ax.gif

irnesakyk.gif ir nieko nenutiks, kad neišplauta. Vėliau išplausi mirksiukas.gif . Tegu mergička puikuojasi flirt.gif , maivosi sokiai.gif , nes labai fainutė wub.gif tunika. ir manekenė thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 11 08, 23:04)
irnesakyk.gif ir nieko nenutiks, kad neišplauta. Vėliau išplausi mirksiukas.gif . Tegu mergička puikuojasi  flirt.gif , maivosi  sokiai.gif , nes labai fainutė wub.gif  tunika. ir manekenė  thumbup.gif  wub.gif


AČIŪ aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2009 11 08, 23:09)

Tikiuosi reabilitavausi  blush2.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2009 11 08, 23:14)
Capricorn - nerealiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif
pasnekute - o tu pabandyk kostiumeli mocherini, palaidine truputi ant virsaus labai tinka truputi stambesnems, nes mocherines suknutes dazniausiai paslepia liemeni kiek pastebejau  smile.gif gaila neturiu vienos klientes leidimo parodyti foto su kostiumeliu, pamatytum kaip grazu. beje man Viliuteees manekene irgi apkunoka pasirode ir tikrai ne 90-60-90  ax.gif


Baisiai įdomu būtų ta foto blush2.gif
Atsakyti