Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(vilma Liu @ 2009 11 08, 18:38)
Capricorn, super suknike!    Ar pradzioje darei atnarele mazesne, ar liemenavai ar tiesiai mezgei?

Ačiū. Padalkes turi omeny?Ne, jos ne mažesnės. Liemenavau drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Capricorn,2009 11 08, 17:18]
Mano VS...šįkart jau tikrai mano lotuliukas.gif


jau kaip gražu,be žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 08, 16:18)
Mano VS...šįkart jau tikrai mano lotuliukas.gif

Net žandikaulis atvėpo. Kaip gražu ir seksi atrodo mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Capricorn, kiek akiu uzdejai ir kokio storio virbalais mezgei?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 08, 19:54)
jau kaip gražu,be žodžių thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(jurgičiukas @ 2009 11 08, 20:10)
Net žandikaulis atvėpo. Kaip gražu ir seksi atrodo  mirksiukas.gif  thumbup.gif

kaip smagu kad taip įvertinot wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma Liu @ 2009 11 08, 20:22)
Capricorn, kiek akiu uzdejai ir kokio storio virbalais mezgei?

čia ant valo ratu megzta, 3nr, tai 160a.
Atsakyti
Nakti sapnuosis ta suknia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 08, 17:18)
Mano VS...šįkart jau tikrai mano lotuliukas.gif
user posted image

Vau wub.gif ir grozis nerealus ir tempas vel nesuvokiamas.... kiek per diena mezgi? ne gi tik po darbo ir taip greitia pagamini tokius didelius ir graziusdarbus wub.gif
Atsakyti
Vajei, merginos, su tom VS sukniom į neviltį varot. Pavydžiu nerealiai, baltai baltai. Kaip aš jos noriu noriu noriu. Noris bėkt siūlus pirkt ir pavasariui megzt, bet kaip dydį pataikyti? g.gif O dar pavasarį ir laiko nebus, tai ką daryt nebežinau doh.gif
Capricorn, kaip kaklą taip dailiai padaryt? Nerealiai atrodai
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 07, 13:34)
dar viena suknelė pas savo šeimininkę smile.gif
user posted image


Vis įlendu čia pasidairyti ir išeinu nusiminus, galvodama, kad šitokie grožiai - ne mano figūrikei, kad jie tinka tik 90-60-90 ar artimo sudėjimo moteriškėms. Bet čia žiūriu - ne visai perkarusi "manekenė" (tik neįsižeiskit). Ar čia tik foto pokštai? Ir atrodo puikiai. Jei pasakysit, kad ji ir yra tokia - lengvai apvaloka, tai suteiksit man daug džiaugsmo ir entuziazmo - pulsiu megzt ir sau (apie ką seniai svajojau). O jei įdėsiu tiek darbo į visiškai netinkantį drabužį - bus dar liūdniau doh.gif

Tai kaip? Ar tiktų 174cm ūgio lengvai apvalainai (75kg) moteriškei tokia suknikė? Nu kaip noriu aš jos, tik tie keli lašinukai verysad.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 11 08, 22:02)
Vis įlendu čia pasidairyti ir išeinu nusiminus, galvodama, kad šitokie grožiai - ne mano figūrikei, kad jie tinka tik 90-60-90 ar artimo sudėjimo moteriškėms. Bet čia žiūriu - ne visai perkarusi "manekenė" (tik neįsižeiskit). Ar čia tik foto pokštai? Ir atrodo puikiai.  Jei pasakysit, kad ji ir yra tokia - lengvai apvaloka, tai suteiksit man daug džiaugsmo ir entuziazmo - pulsiu megzt ir sau (apie ką seniai svajojau). O jei įdėsiu tiek darbo į visiškai netinkantį drabužį - bus dar liūdniau  doh.gif

Tai kaip? Ar tiktų 174cm ūgio lengvai apvalainai (75kg) moteriškei tokia suknikė? Nu kaip noriu aš jos, tik tie keli lašinukai  verysad.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

O man kaip tik ji ne apvaloka g.gif Ir tikrai artima 90-60-90.Na mezginiu tema,bet cia pradesim figuras aptarinet ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 08, 17:18)
Mano VS...šįkart jau tikrai mano lotuliukas.gif
user posted image

Fantastika thumbup.gif .Spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 08, 16:18)
Mano VS...šįkart jau tikrai mano lotuliukas.gif

wub.gif wub.gif wub.gif bigsmile.gif mano akys uzsiverte lotuliukas.gif Jerguciau o cia tai GROZIS thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 11 08, 22:02)
Vis įlendu čia pasidairyti ir išeinu nusiminus, galvodama, kad šitokie grožiai - ne mano figūrikei, kad jie tinka tik 90-60-90 ar artimo sudėjimo moteriškėms. Bet čia žiūriu - ne visai perkarusi "manekenė" (tik neįsižeiskit). Ar čia tik foto pokštai? Ir atrodo puikiai.  Jei pasakysit, kad ji ir yra tokia - lengvai apvaloka, tai suteiksit man daug džiaugsmo ir entuziazmo - pulsiu megzt ir sau (apie ką seniai svajojau). O jei įdėsiu tiek darbo į visiškai netinkantį drabužį - bus dar liūdniau  doh.gif

Tai kaip? Ar tiktų 174cm ūgio lengvai apvalainai (75kg) moteriškei tokia suknikė? Nu kaip noriu aš jos, tik tie keli lašinukai  verysad.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

manau gali drasiai gamintis tokią suknią(aš esu tokio pat ugio kaip tu tik sveriu kur kas daugiau ) blush2.gif tik dėl jei turi "gelbėjimosi ratą" pagalvok dėl kitokio dirželio neblizgaus ar net ne kaspino mirksiukas.gif manau tau turėtų tikti. sėkmės darbe drinks_cheers.gif ir lauksiu rezultato
Atsakyti