Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Akire3 @ 2009 10 13, 10:32)
kur viliūtė, bielra dingusios?




Papildyta:
QUOTE(sigridaU @ 2009 10 13, 11:26)
tarp savo mezgamu meno sedevru pasislepusios lotuliukas.gif kai islys vel visos griusim is koto lotuliukas.gif (seniai laukiu ju pasirodant)


grįžau,skaitinėjau temą nuo pradžių ir taip gerai pasijaučiau,kai pamačiau,jog yra mane prisimenančių ir netgi laukiančių.o grįžau su dviem naujienom.tuoj parodysiu ax.gif
ir aš jau jūsų visų psiilgau,
štai pirmoji naujiena,MOCHERINUKĖ,KAIP VISADA lotuliukas.gif dar vis yra daug jų norinčių,nespėju suktis smile.gif
user posted image

user posted image

dirželis tik dėl vaizdo uždėtas,kaip iš tikro artodys suknelė,matysim,kai jos šeimininkė atsiųs foto,tiesa suknelė besilaukiančiai mamytei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 13 spalio 2009 - 20:49
Aš ir jau buvau Viliuteees pasigedusi. Viliuteee, gražu kaip visada. Kaklas labai jaukiai atrodo. Aš su La Perlos pagalba pradėjau mocheriukę sesei dovanų Kalėdoms. Jaučiu, kad kaklo idėją pasiskolinsiu ax.gif Ech, norėčiau ir sau, bet figūra visai ne suknelinė darosi, o ir šiaip mezginių eilė gana ne trumpa...
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 13, 21:34)
grįžau,skaitinėjau temą nuo pradžių ir taip gerai pasijaučiau,kai pamačiau,jog yra mane prisimenančių ir netgi laukiančių.o grįžau su dviem naujienom.tuoj parodysiu ax.gif
ir aš jau jūsų visų psiilgau,
štai pirmoji naujiena,

taip ir žinojau kad nesėdi rankų sudėjus - suknelė NUOSTABI thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū kad pasidalinot mintimis apie VS suknikę mirksiukas.gif
Aš žadu ratu megzti ant valo, nes nepatinka man siūlės blush2.gif Tikiuosi neskersuos...siūlas bus Grignasco Flavia Baby merino 100proc. ėriukų vilna 4u.gif Baklažaninė wub.gif
Rytoj jau turėčiau juos gauti thumbup.gif
O modelis bus tip top kaip originale.


Viliute, nu kaip visada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaip kakliukas darytas gal gali pakomentuoti?
Atsakyti
villiute kaip visada-be zodziu!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif labai grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ačiū visoms už pagyrimus. blush2.gif
buvo prašymas pasidalinti raštu.Jis čia
http://www.tindirind...php?id=3304&p=2

kaklą mezgiau visai paprasta.Kiek plačiau išlaidžiau,siauriau pečiams palikau,nei įprasta,po to surinkau akis ir mezgiau apvaliai ,sugalvotu kiauraraščiu 36 cm ilgio 32 cm pločio

na o dabar rodau kitą-rutulinę mocherinukę


user posted image
user posted image
Atsakyti
Viluteee, rutuliukai jau tobuli wub.gif bet tamsiai alyvinė labiau man prie širdelės limpa. Tokia...miela labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 14, 10:12)

siaubas kaip gražu
Atsakyti
atejau pasidalinti savo kurybinemis kaciomis... mano svajoniu suknios vizijai teks palaukti... nes po vakaryksciu bandymu visgu supratau, kad tai ne tie siulai - reikia kazko labai minksto, todel atsizvelgdama i orus ir esama situacija... antroje eiles vietoje buvusia VS suknia pastaciau i pirma ir siandien startuoju su ja rolleyes.gif o mano ji svajone gal taps mazu kalediniu stebuklu man ax.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 14, 10:12)
na o dabar rodau kitą-rutulinę mocherinukę

jei... man sitos suknios sijonine dalis kai pir visu Jusu mocheriukiu dvispalviu yra nereali wub.gif nu nereali wub.gif ir vakar ideta tikra grazuole, bet vatokios sijono apacios mane uzburia ir labai prasosi isbandomos... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 14 spalio 2009 - 10:20
QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 14, 09:12)
na o dabar rodau kitą-rutulinę mocherinukę


Nu beproto gražu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos visos naujoj temelej wub.gif as kol kas nieko naujo neturiu (mezgu paltuka ir suknute vestuvine irgi besilaukianciai mamytei kaip Viliuteee ir.. irgi mocherinuke) bet uzsukau ir zandikaulis atvipo nuo gadget ikeltu groziu wub.gif wub.gif wub.gif o Viliuteee grozybes jau isgyriau kitoj temoj ax.gif nors man paciai po sitiek mocherinukiu jau norisi kazko is tvirtesniu siulu smile.gif beje ta melyna kur "seiliojausi" megzti MB sukritikavo blush2.gif dabar jau turiu minciu kokios kitokios noriu tai MB net nepasakosiu is anksto lotuliukas.gif tik post faktum pamatys ax.gif
siluetas bus toks o nugaroj sukabinta tik virsuj ir prie liemens, o per vis nugara isilgai eis tarpas toks "prasiskeciantis" (maciau daug tokiu palaidiniu man jos labai patiko)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 14 spalio 2009 - 15:30
gal atsirastu kuri galetu numegsti suknele pardavimui 4u.gif
Atsakyti