Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 07, 13:34)
dar viena suknelė pas savo šeimininkę smile.gif Tik rankovės kažkaip susisukusios ir man atrodo trumpokos,bet kai matavosi,atrodė gerai,gal kažkaip susitempė ax.gif
suknelė kaip ir batai-pilkšvo atspalvio.

Žavinga. Man tie ilgaauliai batai kaip įdomiai atrodo, net neateitų į galvą taip suderint bigsmile.gif

QUOTE(Capricorn @ 2009 11 07, 14:26)
Viliute,
konvejeriu varai blink.gif  thumbup.gif

Aš jau seniai sakiau, kad ji fabriką turi, tik neprisipažįsta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 11 07, 23:13)
Žavinga. Man tie ilgaauliai batai kaip įdomiai atrodo, net neateitų į galvą taip suderint bigsmile.gif


Suknelė tai tikrai wub.gif tokia lengva, elegantiška wub.gif na bet tie batai "iškrenta iš konteksto" doh.gif
Atsakyti
Labai grazios tos mocherinukes a la Statkevicius. Bet man labai uzkliuva vienas dalykas (tik prasom nepykti, jei ka:)) - tai labai "skystas" ir nelabai dailus sukneliu virsus. Sijoneliai fantastiski, purus minkstuciai, o virsus....na kaip cia pasakius.... schmoll.gif . Gal mergaites, turit kokiu minciu ar modeliuku kaip virsutine dali padaryt idomiau ax.gif Noriu bandyt megzti suknute , bet labai nepatinka tas toks neidomus virsus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2009 11 08, 00:35)
Labai  grazios  tos  mocherinukes a la Statkevicius. Bet  man  labai  uzkliuva  vienas  dalykas (tik prasom nepykti, jei ka:))  - tai  labai  "skystas" ir nelabai dailus sukneliu  virsus. Sijoneliai  fantastiski, purus minkstuciai, o  virsus....na  kaip  cia  pasakius....  schmoll.gif .  Gal  mergaites, turit  kokiu  minciu  ar modeliuku kaip  virsutine  dali padaryt  idomiau ax.gif  Noriu  bandyt  megzti  suknute  , bet  labai  nepatinka  tas  toks  neidomus  virsus blush2.gif



manau viršų galima daryti bet kokiu raštu,pritaikyti bet kokio megztuko modeliuką.
labai gaila,kad neturiu laiko numegzti nė vienos suknelės sau.Žinau kaip ji atrodytų.o visos iki šiol mano megztos suknelės,tokios,kokių nori klientės.Jos tiesiog nusižiūri jau megztas sukneles ir matyt bijo rizikuoti užsakydamos kažką kitokio.
Paskutinė La Perlos persikinė suknutė megzta tokiu smulkiu kiaurarščiu,man labai gražu.
Atsakyti
mano sarafanas jusu teismui
http://public.fotki....kneles/005.html
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2009 11 08, 11:27)
mano sarafanas jusu teismui
user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif vertas gražiausių pagyrų clap.gif ploja.gif
Dailus wub.gif ir labai tau tinka thumbup.gif
Atsakyti
Labai dailiai numegztas thumbup.gif Gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 11 08, 13:07)
wub.gif  wub.gif  wub.gif vertas gražiausių pagyrų  clap.gif  ploja.gif
Dailus  wub.gif ir labai tau tinka  thumbup.gif



QUOTE(bloga3 @ 2009 11 08, 13:51)
Labai dailiai numegztas thumbup.gif Gražu 4u.gif


aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 11 07, 23:21)
Suknelė tai tikrai wub.gif tokia lengva, elegantiška  wub.gif  na bet tie batai "iškrenta iš konteksto" doh.gif

Ne, ne, aš turėjau omeny įdomiai=gerai. Aš taip nesirengčiau, bet man tokiu lengvutė suknelė kaip pūkas sukontrastuota su sunkiais batais visai gerą įspūdį paliko.

QUOTE(VAMI @ 2009 11 08, 11:27)

Liuksusinis thumbup.gif
Atsakyti
Villiutes darbai kaip visada- uzburiantys... O kitos irgi, ziuriu, neatsilieka. Kiek cia jau uzsikretusiu mocherinukiu liga? As pati irgi marplioju, ale iki galo dar laaaaabai tooooli
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 11 08, 12:07)
wub.gif  wub.gif  wub.gif vertas gražiausių pagyrų  clap.gif  ploja.gif
Dailus  wub.gif ir labai tau tinka  thumbup.gif



PRITARIU VISU 100 % thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 08, 15:49)
PRITARIU VISU 100 % thumbup.gif  thumbup.gif


aciu wub.gif
Atsakyti