Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

Hakura tu skersai mezgi puse megztinio ar iškart abi puses? g.gif jei abi iškart, tiesiog ovaliuku truputį išlaidyk akis, bet jau reiks tau dviejų kamuoliukų siūlo, o paskum vėl išvien galėsi pabaigus kaklą varyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 06, 17:39)
Hakura tu skersai mezgi puse megztinio ar iškart abi puses? g.gif jei abi iškart, tiesiog ovaliuku truputį išlaidyk akis, bet jau reiks tau dviejų kamuoliukų siūlo, o paskum vėl išvien galėsi pabaigus kaklą varyt mirksiukas.gif

Aciu uz toki greita atsilepima 4u.gif Nezinau nei kaip pasakyt ax.gif pradejau nuo vienos rankoves, pamezgus siek tiek, uzdejau akiu priekiui ir nugarai, tada pagal ideja numezgus prieki ir nugara, nuimsiu akis, likusiu pabaigsiu rankove. Kai mezgu nuo apacios, tai kakla mezgu pvz 14-5-3-2*2-3*1a. O kaip bus cia? g.gif kiek ir kas kiek eiliu nuiminet akis? Turiu viena aprasyma, bet labai neryskus ir toj vietoj isvis nieko nesimato
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2009 11 06, 19:01)
Aciu uz toki greita atsilepima  4u.gif Nezinau nei kaip pasakyt  ax.gif  pradejau nuo vienos rankoves, pamezgus siek tiek, uzdejau akiu priekiui ir nugarai, tada pagal ideja numezgus prieki ir nugara, nuimsiu akis, likusiu pabaigsiu rankove. Kai mezgu nuo apacios, tai kakla mezgu pvz 14-5-3-2*2-3*1a. O kaip bus cia?  g.gif kiek ir kas kiek eiliu nuiminet akis? Turiu viena aprasyma, bet labai neryskus ir toj vietoj isvis nieko nesimato

Priekio pusėje kiekvienoje eilėje nuimk 3*1, tada 2*2, 3,5, tada nuimi 14a, tada uždedi 5a., 3a. ... Bent taip aš mezgiau 4u.gif Tiesa, mano akių skaičiai kiti buvo ax.gif
Atsakyti
dar viena suknelė pas savo šeimininkę smile.gif Tik rankovės kažkaip susisukusios ir man atrodo trumpokos,bet kai matavosi,atrodė gerai,gal kažkaip susitempė ax.gif
suknelė kaip ir batai-pilkšvo atspalvio.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 07 lapkričio 2009 - 12:35
Viliute,
konvejeriu varai blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
BLOGA
Labai gerai pasidarbavai:)

VIliute nagi tikrai, matyt feju suknias padeda elfai kurti smile.gif Grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 07, 14:34)
dar viena suknelė pas savo šeimininkę smile.gif


Nerealios tavo sukneles..sita ypac wub.gif
Atsakyti
Gražios tos Viliutės suknelės thumbup.gif Ir aš labai noriu blush2.gif ,bent jau sijono,bet kai nemezgus tokių,, otkutiūrų''-tai sunku ir pradėti schmoll.gif atrodo -nesugebėsiu verysad.gif O norisi....... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 07, 14:26)
Viliute,
konvejeriu varai blink.gif  thumbup.gif



čia juk naujiena,tik klientė nuotrauką dabar atsiuntė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 07, 16:18)
BLOGA
Labai gerai pasidarbavai:)

VIliute nagi tikrai, matyt feju suknias padeda elfai kurti smile.gif Grazu 4u.gif



na jau su šitom taip įsidirbau,kad rodos ir užsimerkusi galiu megzti,.tik kad pats darbas jau nebeteikia didelio malonumo,jaučiuosi lyg prie konvejerio ax.gif
o norinčių vis daugėja.Statkevičius ir yra Statkevičius
Papildyta:
QUOTE(bloga3 @ 2009 11 07, 17:03)
Gražios tos Viliutės suknelės thumbup.gif Ir aš labai noriu blush2.gif ,bent jau sijono,bet kai nemezgus tokių,, otkutiūrų''-tai sunku ir pradėti schmoll.gif atrodo -nesugebėsiu verysad.gif O norisi....... doh.gif



dar ir kaip sugebėsi,nenusivertink taip savęs g.gif
Atsakyti
Viliute, jei atrasiu ryžto tam, kreipsiuos pas tave pagalbos thumbup.gif man pradžiai ir sijonuko užteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 07, 17:52)
Viliute, jei atrasiu ryžto tam, kreipsiuos pas tave pagalbos thumbup.gif man pradžiai ir sijonuko užteks smile.gif


mielai patarsiu ax.gif
Atsakyti
sveikos baigiau ir as savo pirma moherine suknia - tik dar greit pasuknes neturesiu smile.gif

nu kai nusifotkinsiu pasirodysiu - spalva tamsoka todel reik laukti dienos sviesos smile.gif
Atsakyti