Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Jollyk @ 2009 11 05, 15:41)
sauni rolleyes.gif
kodel toks pavadinimas'bloga3'? lotuliukas.gif

todėl kad čia ne mano, o BLOGA3 (sm'o mamytės nikas toks) suknutė mirksiukas.gif
Atsakyti
Svekutes,

atejau patarimo... ax.gif pradejau dabar nerti liemene is angoros... bet negaliu kaip niezti rankos pagalvojus apie suknyte... angoros nesioti nelabai galiu, bet atradau tokia plona svelnia vilnele...
liemene labai smagiai neriasi ir beneriant tokia mintis atejo... o kas jeigu as ta graziaija mocherine suknyte gaminciau is plonos vilneles? ar neatrodytu ji labai sunkiai??? kazkaip manau kad geriau nesiotusi negu mochera g.gif
Atsakyti
Gražu būtų ir iš plonos vilnelės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejėlės. Nesu visai žalia mezgėja, kažkada mezgiau gana nemažai, bet daugiausia megztukus. Ir štai, pamačiusi, ką sugeba jūsų darbščios rankos ir kokius grožius galima sukurti iš moheros, užsimaniau ir aš nusimegzti jei ne suknelę tai bent kiauraraštį kliošinį sijoną (kaip jūs sakote -"servetėlinį"). Nors jūsų temas skaitau gana atidžiai, bet vis tiek ne viską supratau. Todėl noriu pasitikslinti: ant virbalų su valu užsimetu reikalingą akių skaičių iš kitokio siūlo (kad po to galėčiau sutvarkyti juosmenį arba megzti į viršų, jei tai bus suknelė) ir tada, kaip skaičiau, turiu megzti apie 15 eilių ne pagal schemą, o gerosiomis akimis? O tik po to megzti pagal schemą, kartojant raportą? Būčiau dėkinga už paaiškinimus.

Labai atsiprašau moderatorių, jeigu savo žinute per 2 temas "teršiu eterį", tiesiog nesulaukiau atsakymo vienoj temoj, tai keliauju į kitą.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2009 11 06, 12:33)
Sveikos, mezgejėlės. Nesu visai žalia mezgėja, kažkada mezgiau gana nemažai, bet daugiausia megztukus. Ir štai, pamačiusi, ką sugeba jūsų darbščios rankos ir kokius grožius galima sukurti iš moheros, užsimaniau ir aš nusimegzti jei ne suknelę tai bent kiauraraštį kliošinį sijoną (kaip jūs sakote -"servetėlinį"). Nors jūsų temas skaitau gana atidžiai, bet vis tiek ne viską supratau. Todėl noriu pasitikslinti: ant virbalų su valu užsimetu reikalingą akių skaičių iš kitokio siūlo (kad po to galėčiau sutvarkyti juosmenį arba megzti į viršų, jei tai bus suknelė) ir tada, kaip skaičiau, turiu megzti apie 15 eilių ne pagal schemą, o gerosiomis akimis? O tik po to megzti pagal schemą, kartojant raportą? Būčiau dėkinga už paaiškinimus.

Labai atsiprašau moderatorių, jeigu savo žinute per 2 temas "teršiu eterį", tiesiog nesulaukiau atsakymo vienoj temoj, tai keliauju į kitą.

taip, tu viską teisingai supratai thumbup.gif
sėkmės darbelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=žvėrūne,2009 11 05, 22:16]
Eik sau, taip liuks atrodo, tiek darbo įdėta ir nori suknelę numarinti blink.gif . O kodėl nepabandžius šiek tiek patrumpinti rankovių, padaryti kažką panašaus į sarafaną ir apačioje kokį golfą ar palaidinę apsirengti. Arba pakombinuoti kaip nors primegzti parinkus giminiškų spalvų. Juk visada išetį galima rasti. Juk kai bus nebešalta, tai suknelė bus per šilta. Gaila juk tokį grandiozinį darbą guldyti į spintą. Trauk iš ten greičiau lauk. mirksiukas.gif
Oi ,čia ne pirmas kartas lotuliukas.gif Esu nusinėrusi suknelę iš atskirų kvadratėlįų prieš 6 metus ir dar nė karto nebuvau apsivilkusi,kiekvienos vasaros pradžioj apsivelku ir sau pažadu-siūnu pasuknę ir nešiosiu bigsmile.gif Deja doh.gif Ne ,šita negulės ilgai-vyksta kūrybinis procesas( mintyse),sarafano nenoriu,bandysiu žaist su rankovėmis g.gif

Atsakyti
Labai ačiū, Capricorn. Dar vienas klausimas. Tarkim išsirinkau aš servetėlės schemą, tik tos servetėlės diametras, sakykim 30 cm, o man pavyzdžiui reikia 50 cm. Kaip tokiu atveju daryti? Mėgint pagal akių skaičių pridėti kokį kitą motyvą?
Atsakyti
http://images52.fotk...palva014-vi.jpg
Senas sijonas-naujas sarafanas ax.gif pora sezonų nešiojau sijoną,siūlų likutis nedavė ramybės schmoll.gif ,kelios valandos darbo vašeliu-ir siūlų likutis nebesimėtys,ir naujas rūbas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2009 11 06, 15:44)
http://images52.fotk...palva014-vi.jpg
Senas sijonas-naujas sarafanas ax.gif pora sezonų nešiojau sijoną,siūlų likutis nedavė ramybės schmoll.gif ,kelios valandos darbo vašeliu-ir siūlų likutis nebesimėtys,ir naujas rūbas bigsmile.gif


thumbup.gif , pasirodo nesi tu tokia jau bloga.., bent jau sau.. lotuliukas.gif
Puikus sarafanas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Bielra 4u.gif Va todėl ir bloga,kad gera sau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2009 11 06, 13:11)
Labai ačiū, Capricorn. Dar vienas klausimas. Tarkim išsirinkau aš servetėlės schemą, tik tos servetėlės diametras, sakykim 30 cm, o man pavyzdžiui reikia 50 cm. Kaip tokiu atveju daryti? Mėgint pagal akių skaičių pridėti kokį kitą motyvą?

jei pirmą kartą megsi-rinkis platesnio diametro servetėlę-geriau jau nekombinuok kelių motyvų-gali nesigauti apsiskaičiuoti teisingai... 4u.gif

QUOTE(bloga3 @ 2009 11 06, 16:44)
http://images52.fotk...palva014-vi.jpg
Senas sijonas-naujas sarafanas ax.gif pora sezonų nešiojau sijoną,siūlų likutis nedavė ramybės schmoll.gif ,kelios valandos darbo vašeliu-ir siūlų likutis nebesimėtys,ir naujas rūbas bigsmile.gif

ooo...dar naujiena kokia...atgimė naujam gyvenimui thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,cia daug mezgimo asiu susirinke, gal galesit kuri padeti ax.gif Mezgu toki daikta(gal siek tiek ilgesni, panasiau i tunika), viskas gaunasi kaip ir gerai, tik va prie kaklo ir sustojau. Kaip isimt kaklo iskirpte kai mezgasi skersai? Is anksto dekoju uz pagalba 4u.gif
user posted image
Atsakyti