Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(ingriduska @ 2009 11 05, 10:36)
VIKSIUKAI įdėk prašau dar???
mirksiukas.gif
ALACKA33

LABAI LABAI GRAŽI. wub.gif  wub.gif  wub.gif


Įdedu dar kartą. Atidaviau dukrai, nes išplauta šiek tiek išsitempė, tai ant jos gražiau atrodo. Jei pavyks įkalbinti papozuoti, įdėsiu ir kokybiškesnį variantą

user posted image
Atsakyti
VIKse atsiminiua tavąją..
MAn tokia mielai šiltai spalviškai graži wub.gif wub.gif

O RYke , pakartok ir tu ...
būtų geria kaip Osinkoj padarytiĮkelti orginalą ir visas kopijas, kad nedingtų gal kas mokate????
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 05, 16:57)
O RYke , pakartok ir tu ...
būtų geria kaip Osinkoj padarytiĮkelti orginalą ir visas kopijas, kad nedingtų gal kas mokate????



kaip pasakysi........ smile.gif kartoju.... bet po visu cia rodytu grozybiu gal nekuklu kartot? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 05 lapkričio 2009 - 16:19
O va šios nemačiau ..
irgi labai jau šilta rudeniška, apačia gražiia gula..
Na kai tokios fygūrytės VS suknytės kaip nulietos smile.gif
Atsakyti
Atskleiskit kas nors paslapti,kame situ nuostabiu sukneliu apacios grazaus gulimo paslaptis?Nuo ko priklauso,kad nebutu apacioj issitampe?
Atsakyti
Alacka33 wub.gif

Suknia rudeniška kaip medžiai ir žemė. Labai daili.
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 11 05, 16:41)
sauni rolleyes.gif
kodel toks pavadinimas'bloga3'? lotuliukas.gif

Todėl.kad esu bloga-todėl ir bloga biggrin.gif ,o 3-tai vaikų skaičius tongue.gif Ačiū mamos už šiltus žodžius. ax.gif Atgulė mano VS į spintos lentyną-šalta be ilgų rankovių doh.gif
Ir visų šio modelio suknelių spalvos tokios rudeniškos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 11 05, 17:20)
Alacka33 wub.gif

Suknia rudeniška kaip medžiai ir žemė. Labai daili.


AČIŪ aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2009 11 05, 18:11)
Atskleiskit kas nors paslapti,kame situ nuostabiu sukneliu apacios grazaus gulimo paslaptis?Nuo ko priklauso,kad nebutu apacioj issitampe?



tai kad nera jokios paslapties.... maniskes apacia megzta stulpiuku (2 geros, 2 blogos). Ir taip 12 cm. Taigi, kad nera kam tampytis. Kiek issitempia, tiek ir susitraukia.
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2009 11 05, 18:11)
Atskleiskit kas nors paslapti,kame situ nuostabiu sukneliu apacios grazaus gulimo paslaptis?Nuo ko priklauso,kad nebutu apacioj issitampe?

o as dejau maziau akiu nei reikia klubams todel apacia ne tiesiai eina, o pagal figura "figurinasi" rolleyes.gif man irgi tai atrode aktualu, nes nenorejau, kad nuo klubu tieisiai nuiteitu - norejosi, kad apsiglaustu... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zis @ 2009 11 05, 10:07)
Pilkutes rastelis (rasysiu zodziais, nes po ranka neturiu dabar fotiko):

Nezinau ar suprantamai aprasiau blush2.gif  jei kas bus neaisku, klauskit 4u.gif

o gal galetum prei progos visgi vaizdine informacija i mesti? kazkaip man schemutes geriau gliaudosi blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2009 11 05, 18:40)
Atgulė mano VS į spintos lentyną-šalta be ilgų rankovių doh.gif


Eik sau, taip liuks atrodo, tiek darbo įdėta ir nori suknelę numarinti blink.gif . O kodėl nepabandžius šiek tiek patrumpinti rankovių, padaryti kažką panašaus į sarafaną ir apačioje kokį golfą ar palaidinę apsirengti. Arba pakombinuoti kaip nors primegzti parinkus giminiškų spalvų. Juk visada išetį galima rasti. Juk kai bus nebešalta, tai suknelė bus per šilta. Gaila juk tokį grandiozinį darbą guldyti į spintą. Trauk iš ten greičiau lauk. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 05, 21:58)
o gal galetum prei progos visgi vaizdine informacija i mesti? kazkaip man schemutes geriau gliaudosi blush2.gif  ax.gif

Gerai, kai tik galesiu pabandysiu imest 4u.gif
Atsakyti