Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 03, 12:42)
as irgi turiu sia schemute... ir vakar pamaciusi ja cia net issitraukiau pasiziureti. ir galiu pasakyti kad ir man ne visos akys aiskios... zinau , kad ta rodykle reikia, kda akis is zemesnes eiles pertraukta per 3 akis, t.y. jas apgaubia. o gal gali pasidalinti ka resikia tas pasvires bruksnys?

Tas pasvires bruksniukas reiskia geraja persukta aki. Jau siandien gavau gera patarima is vienos mezgejeles, tai tikiuosi, jog pagaliau pavyks testi suknutes mezgimo darbus toliau. Jei sivakar iseis, tai galesiu parasyti ka reiskia koks zenklas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 12, 10:41)
Prisisdedu prie gadget3: puoškimės  smile.gif arba bent akis paganykime

user posted image



gal galetumete pasakyti is kur si suknele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nneringga @ 2009 11 03, 17:25)
gal galetumete pasakyti is kur si suknele 4u.gif

Iš Victorijos Sycret:)
Atsakyti
Sveikutės mezgėjėlės biggrin.gif Aš VS suknelę nusimezgiau iš alpakos vilnos,akių skaičiaus nei mažinau,nei didinau smile.gif Tik va bėda-rankovės išėjo tik trijų ketvirčių,pritrūko siūlų.Dasipirkau,bet.....nors spalvos kodas toks pat,skiriasi atspalvis verysad.gif Teks palikt kaip yra ax.gif Įmesiu foto kai tik pagausiu kokį potograpą lotuliukas.gif,
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2009 11 03, 18:37)
Sveikutės mezgėjėlės biggrin.gif Aš VS suknelę nusimezgiau iš alpakos vilnos,akių skaičiaus nei mažinau,nei didinau  smile.gif Tik va bėda-rankovės išėjo tik trijų ketvirčių,pritrūko siūlų.Dasipirkau,bet.....nors spalvos kodas toks pat,skiriasi atspalvis verysad.gif Teks palikt kaip yra ax.gif Įmesiu foto kai tik pagausiu kokį potograpą lotuliukas.gif,

As tai bandyciau rankoves megzt iskart is dvieju matkeliu -dvi eiles is vieno matkelio, dvi eiles is kito matkelio, butu kaip zebras, gal ir nebutu taip ziauriai. (Arba net - keturias eiles gerojo siulo, dvie eiles, to dasipirkto, kuris nelabai atitinka atspalvio, siulo.) Kazkada man tokia mintis kilo, kai merginos auksinukes nere, - dvi eiles vienokio balto, dvi eiles kitokio , t.y. blizgaus balto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 03 lapkričio 2009 - 21:01
gavau tokių gražių nuotraukų,negaliu neparodyti ax.gif
user posted image
user posted image
plaukuose ir gėlių puokštėje taip pat nėriniai smile.gif
user posted image

user posted image
jau rodyta ax.gif
user posted image
Atsakyti
labai grazios nuotraukos wub.gif bet kaip smagu tiuretu tau but Viliut, kai ziuri va taip tarsi is salies, savo rankomis padaryta daikta.... wub.gif kazin ar skaiciavai, kiek jau zmoniu esi papuosusi drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikrai labai džiaugiuosi,kad mano klientės niekada man negaili nuotraukų.Ir pati jomis galiu pasidžiaugti,ir jums turiu kuo pasigirti ax.gif
gerą mintį Dovyda,davei-suskaičiavau visas(gal kokią ir praleidau)megztas-nertas sukneles.Vaikiškų dar neskaičiavau smile.gif
Taigi viso-58 suknelės-kostiumėliai.Iš jų 28 mocherinės.
Savo suknelėmis jau papuošiau 11 nuotakų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 04, 00:27)
Taigi viso-58 suknelės-kostiumėliai.Iš jų 28 mocherinės.
Savo suknelėmis jau papuošiau 11 nuotakų ax.gif


Nerealu. Čia jau visai iš fantastikos srities user posted image

Na ir turėtum vaikščioti aukštai aukštai užrietusi nosį, ne kiekviena tokia kolekcija gali pasigirti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvėrūne: 04 lapkričio 2009 - 00:09
Viliutee nepakartojama, fantastiška suknelė !!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Sėdžiu netekusi amo ir spoksau su atvėpusiu žandikauliu, koks gožis blink.gif net pačiai vėl norisi tekėt tokią suknelę pamačius biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, jusu visu suknios be galo nuostabios, tiesiog griuk negyvas nuo grozio. Viena uz kita grazesnes ir nepakartojamos.
Viliuteee, apie jusu ranku sugebejimus tai zodziu nera.
Turiu prasymelis, mergaiciukes, kaip megzt virbalais su valu blush2.gif Gal kuri galetu man i az parasyt. Pribrendau mocheriniukui sijonui (pradziai), pradejau nu ir stop - numezgiau viena eile, o kaip toliau? doh.gif kaip ratu pradet megzt? - Ne i tema pavariau truputi blush2.gif
Atsakyti
Viliuteee, kaip gražu pasižiūrėt suknutes ant realių žmogiukų. Nereikia ir jokių specialių fotosesijų biggrin.gif
Atsakyti