Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

Ryke, o vaizdinės medžiagos apie taip gražiai papasakotą suknią bus?

Nes LABAI ji užkrečianti, tokia virbalomaniakių sektaaaaa irgi ją gamins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 13, 15:41)
Ryke, o vaizdinės medžiagos apie taip gražiai papasakotą suknią bus?

Nes LABAI ji užkrečianti, tokia virbalomaniakių sektaaaaa irgi ją gamins biggrin.gif



bus kada nors.......... tiksliau gal ketvirtadieni.... nera kam nufotkint dabar. Bandziau pati save veidrodyje, bet nelabai kaip gaunasi.
O ta jusu sekta tai jau baaaaisiai fainuole!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 13, 15:41)
Ryke, o vaizdinės medžiagos apie taip gražiai papasakotą suknią bus?

Nes LABAI ji užkrečianti, tokia virbalomaniakių sektaaaaa irgi ją gamins biggrin.gif

tikrai kad
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 10 13, 15:41)
Ryke, o vaizdinės medžiagos apie taip gražiai papasakotą suknią bus?

Nes LABAI ji užkrečianti, tokia virbalomaniakių sektaaaaa irgi ją gamins biggrin.gif



Susigedau blush2.gif rodau vaizdine medziaga, tik kokybe prasta..... Manau, kad kakliuka pakeisiu i koki didesni atverciama.
user posted image

user posted image

manau, kad Vilniuj susitike galesim sveikintis vien pagal suknias viena kita atpazine lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 13 spalio 2009 - 15:14
QUOTE(Ryke @ 2009 10 13, 16:12)
Susigedau  blush2.gif rodau vaizdine medziaga, tik kokybe prasta..... Manau, kad kakliuka pakeisiu i koki didesni atverciama.

manau, kad Vilniuj susitike galesim sveikintis vien pagal suknias viena kita atpazine  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kaip gražu, aš noriu ditekso pardos kauneeeeeeeeee.labai graži spalva ir suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 10 13, 16:12)
Susigedau  blush2.gif rodau vaizdine medziaga, tik kokybe prasta..... Manau, kad kakliuka pakeisiu i koki didesni atverciama.

manau, kad Vilniuj susitike galesim sveikintis vien pagal suknias viena kita atpazine  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Atrodo labai gražiai. Ir nereikia tos "paradinės" nuotraukos, o tai pažaliuosim iš pavydo.
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 10 13, 17:12)
Susigedau  blush2.gif rodau vaizdine medziaga, tik kokybe prasta..... Manau, kad kakliuka pakeisiu i koki didesni atverciama.

manau, kad Vilniuj susitike galesim sveikintis vien pagal suknias viena kita atpazine  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 10 13, 15:12)
Susigedau  blush2.gif rodau vaizdine medziaga, tik kokybe prasta..... Manau, kad kakliuka pakeisiu i koki didesni atverciama.

manau, kad Vilniuj susitike galesim sveikintis vien pagal suknias viena kita atpazine  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mezgančios mamos, prašau padėti pradedančiajai smile.gif

užsinorėjau kašmyro vilnos megztinio ir reikia pirktis siūlus. tikriausiai, kad siūsiuosi juos iš užsienio, taigi riekia pasiskaičiuoti kiek matkučių man reikės, o nemoku verysad.gif

rašo jog matkutyje yra 50 gramų/ 500 metrų siūlo, megzti 3-4 nr virbalais. tai kiek matkučių man reikės 42 išmieros ne itin prigludusiam megztiniui?..

ar yra kokia formulė ar sistema kaip apsiskaičiuoja siūlų kiekis gaminuij?.. prašau, būkit geros- padėkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 10 13, 15:47)
bus kada nors.......... tiksliau gal ketvirtadieni.... nera kam nufotkint dabar. Bandziau pati save veidrodyje, bet nelabai kaip gaunasi.
O ta jusu sekta tai jau baaaaisiai fainuole!!!!!  4u.gif



Aniaaaa?


QUOTE(Ryke @ 2009 10 13, 16:12)
Susigedau  blush2.gif rodau vaizdine medziaga, tik kokybe prasta..... Manau, kad kakliuka pakeisiu i koki didesni atverciama.


Koks dailus siūliukas ir sukniukas wub.gif

Aš autoto funkciją fotike irgi nelabai seniai insisavinau.
Papildyta:
QUOTE(axioma @ 2009 10 13, 17:22)
Mezgančios mamos, prašau padėti pradedančiajai smile.gif

užsinorėjau kašmyro vilnos megztinio ir reikia pirktis siūlus. tikriausiai, kad siūsiuosi juos iš užsienio, taigi riekia pasiskaičiuoti kiek matkučių man reikės, o nemoku  verysad.gif

rašo jog matkutyje yra 50 gramų/ 500 metrų siūlo, megzti 3-4 nr virbalais. tai kiek matkučių man reikės 42 išmieros ne itin prigludusiam megztiniui?..

ar yra kokia formulė ar sistema kaip apsiskaičiuoja siūlų kiekis gaminuij?..  prašau, būkit geros- padėkite  4u.gif



Sukinelėas suknelės suknelės

O kašmyro yra ir Lietuvoj pirkti.

50 g/500m -LABAI PLONAS siūlas, skirtas megzti ažūrines skaras.

Megztukui reikia bent 180 m/50 g, o geriau - 70-100 m/ 50 g. Ypač jei mezgėja - pradedančioji. www.phildar.com paskaičiuoja, pvz., kiek kamuolėlių jų siūlo reikės būtent 42 dydžio megztukui. Tai, pasižiūrėjus į siūlo aprašą, gali ir pasitaikyt sau.
Atsakyti
Dėkui labai už atsakymą smile.gif

aš prieš tai skaičiau temą "mezgame kartu" ir ten planavau klausti ir susimakalavusi čia priturškiau, atsiprašau smile.gif
Atsakyti
Idėja

Paprastutė pūkutė. Moheriukas ne pats ploniausias, pvz., laabai žiūrėtųsi.

user posted image

Marga idėja

user posted image

O čia galima megzti ratu, ir vidurinę dalį prisiūti. Man patiko tas asimetriškas sudėliojimas ir ažūras paprastas.

user posted image

O čia dailuuuu TOMS, kurios nesibaido siūlių 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 spalio 2009 - 19:54