Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(L'amour @ 2009 11 03, 01:53)
Viliuteee, nuostabu, as apakusi  4u.gif  4u.gif
O man blondinei jei galit paaiškinti nuo ko tas mocherinukes pradedamos megzti, no sijono, ar nuo viršaus ir kaip ten sujungiama  blush2.gif



ačiū 4u.gif

į jūsų klausimą jau buvo daug kartų atsakyta,bet pakartosiu ir čia.Numezgamas sijonas,nuo liemens akys surenkamos ir mezgama į viršų suknelė.
Atsakyti
Ak tas moheris wub.gif wub.gif wub.gif Labai žavu thumbup.gif
Atsakyti
Kiurte, zuviuk, viliuteee, jūsų visų suknutės nuostabios.
Atsakyti
Labai grazios suknytes....ir as kaip noriu....oi bet dabar narplioju mazam zmoguciui dekiuka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2009 11 02, 02:26)
Sveikutes 4u.gif
Prasau jusu pagalbos labai noriu nusimegzt sia suknele, bet nera jos rasto simboliu paaiskinimo. Kelis is ju jau issiaiskinau, bet kiti ne is vietos verysad.gif Gal galetumet man padeti issiaiskinti kaip sis ratelis mezgamas? 4u.gif

as irgi turiu sia schemute... ir vakar pamaciusi ja cia net issitraukiau pasiziureti. ir galiu pasakyti kad ir man ne visos akys aiskios... zinau , kad ta rodykle reikia, kda akis is zemesnes eiles pertraukta per 3 akis, t.y. jas apgaubia. o gal gali pasidalinti ka resikia tas pasvires bruksnys?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 02, 19:07)
paskutinė mocherinukė



Kaip visada nepakartojama suknelė wub.gif
Atsakyti
Viliuteee su savo nenusakomo grožio mezginiais širdies smūgį gali sukelti. Niekaip nesuprantu, kaip galima tiek daug taip gražiai ir per tokį trumpą laiką numegzti.


Kiurte, Žuviuk jūsų suknelės be galo žavingos, o gal greičiau jūs pačios su tom suknelėm nepakartojamos, susipainiojau tongue.gif Aš po Capricorn prisistatymo juodai užpavydėjau, puoliau megzti ir jau lyg ir gatava, bet teko padalkas nuardyti. Stulpus mezgiau storesniais virbalais ir negražiai gavosi. MAn atrodo, Capri sakė, kad uždėjo stulpams daugiau akių. O kaip jūs darėte, patarkit, nežinau kaip užbaigti g.gif . Nenoriu, kad apačia būtų užraukta, nes figūra toli gražu ne manekeniška. schmoll.gif blush2.gif

Atsakyti
Pirmiausia, mergaites, aciu visoms uz pagyras..Labai smagu ju tiek isgisti ir is "uzkietejusiu"mezgeju, ir is pradedanciuju..Beje, tokia ir save dar laikau, nes manoji VS-antroji narpliota suknute, o pirmaja, aisku, tapo visu pamegtoji 'auksinuke', kuria neriau-ardziau, neriau-ardziau, bet iveikiau ax.gif
Zverune, as savaja mezgiau is skirtingo storio siulu, todel tiek apacioje, tiek apykaklei ar rankovems teko deti dvigubai akiu nei visai sukniai, kuria net 8 nr.virbalais narpliojau blink.gif Uztai darbe jokie salciai dabar nebaisus biggrin.gif Mnau, zuviukastau galetu issamiau i klausima atsakyti, nes jos suknyte ir tolygesne, ir daugiau darbo reikalaujanti 4u.gif
Atsakyti
labas auksarankes, jau kokiu groziu prisiziurejau...ir as labai labai noriu sukneles...bet esu tik pradedancioji...dabar baigineju sau megstuka...man iskilo toks klausimas...nesu manekenisko sudejimo, kazin kokie modeliukai labiau tinka? kazin ar labai aptempta tiks g.gif ta VS suknyte super grazi, bet kad jus visos manekenkos, tai jum bepigu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfija: 03 lapkričio 2009 - 13:25
QUOTE(žvėrūne @ 2009 11 03, 13:07)
Viliuteee su savo nenusakomo grožio mezginiais širdies smūgį gali sukelti. Niekaip nesuprantu, kaip galima tiek daug taip gražiai ir per tokį trumpą laiką numegzti.
Kiurte, Žuviuk jūsų  suknelės be galo žavingos, o gal greičiau jūs pačios su tom suknelėm nepakartojamos, susipainiojau  tongue.gif  Aš po Capricorn prisistatymo juodai užpavydėjau, puoliau megzti ir  jau lyg ir gatava, bet teko padalkas nuardyti. Stulpus mezgiau storesniais virbalais ir negražiai gavosi. MAn atrodo, Capri sakė, kad uždėjo stulpams daugiau akių. O kaip jūs darėte, patarkit, nežinau kaip užbaigti g.gif . Nenoriu, kad apačia būtų užraukta, nes figūra toli gražu ne manekeniška. schmoll.gif  blush2.gif

as tai dariau priesingai nei visos cia mezgusios VS suknyte... pasmane kaip tik apacioj maziausia akiu, nes norejua, kad butu priglude... mano visa suknyte atrodo kaip smelio laikrodukas, nes nenorejau, kad apacia butu nuo klubu tiesi. norejau kad atrodytu kiek galima panasiau i originala - visur ne aptempta, o priglude pagal kuno linijas. Todel apacioj tiek priekiui tiek nugarai dejau net po 20 akiu maziau nei reikejo klubams ir palaipsniui platinau iki klubu, po to siaurinau kiek reikia liemeniui, o nuo liemens linijos ir vel keliom akim praplatinau. Liemens perdaug siaurinti neverta, nes ir pats rastas (1 gera akis, 1 bloga akis) ties liemeniu suknyte aptraukia...
jei dar bus klausimu nesivarzykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 11 03, 13:40)
tiek apacioje, tiek apykaklei ar rankovems teko deti dvigubai akiu nei visai sukniai,

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 03, 15:03)
as tai dariau priesingai nei visos cia mezgusios VS suknyte... pasmane kaip tik apacioj maziausia akiu


Labai ačiū jums user posted image user posted image user posted image

Va, kokios skirtingos tos pačios suknelės variacijos bigsmile.gif Bandysiu pridėti akių ir megzti stulpus. Tik labai jau neįdomu juos narplioti Kada nors, viliuosi, ir aš čia pasimaivysiu su savo VS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 11 03, 16:06)
Labai ačiū jums user posted image user posted image user posted image

Va, kokios skirtingos tos pačios suknelės variacijos  bigsmile.gif Bandysiu pridėti akių ir megzti stulpus. Tik labai jau neįdomu juos narplioti Kada nors, viliuosi, ir aš čia pasimaivysiu su savo VS mirksiukas.gif

sekmes kuryboje wink.gif nekantriai lauksim rezultatu drinks_cheers.gif
Atsakyti