Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

KOKIA jaukiai rudeniškai gražiai paslaptinga...
ŠAunus tavo variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 10 28, 16:20)
atsinesu naujausia suknute tik gaila spalvos tikros neisgaunu ten toks svelnutis svelnutis persikiukas...  ax.gif

wub.gif gražu wub.gif
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 30, 02:11)
Pagaliau galiu parodyti vienos suknelytes tikraji vaizda.

wub.gif wub.gif kaip gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 02, 11:56)
KOKIA jaukiai rudeniškai gražiai paslaptinga...
ŠAunus tavo variantas smile.gif


aciu blush2.gif
Atsakyti
Kiurte, labai grazios suknytes spalvos thumbup.gif grazi interpretacija wub.gif


O as siandien irgi atbegu su nauju darbeliu 4u.gif
bus su kuo lyginti smile.gif as pasirinkau ramesnes spalvas... baltas ir sviesiai rudas siuliukai susivije vienas su kitu pavirto i stai toki VS sukneles baltai rusva varianta cool.gif

user posted image

ir pilnas planas smile.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Zuviukas-labai grazi suknele,spalva puiki,ir labai tinka thumbup.gif
su masina ar su rankom mezgei???taip lygiai,wow smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 11 02, 15:53)
Zuviukas-labai grazi suknele,spalva puiki,ir labai tinka thumbup.gif
su masina ar su rankom mezgei???taip lygiai,wow smile.gif

su rankom, 2 nr virbalais doh.gif doh.gif doh.gif nzn ar jais dar ka nors megzsiu... labai jau ilgas procesas... bet rezultatas uztat tenkina... rolleyes.gif
istiesu tai net neploviau... taip norejosi jau uzsideti man ja ir pasidziaugti... blush2.gif
si suknele buvo svajota issvajota beveik tiap kaip ir auskinuke... ir pagaliau as ja TURIU thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 02 lapkričio 2009 - 15:04
Žuviukai , nuostabiai...PAVYKO 100 proc. TAu tinka 4u.gif
APrašei mano jausmą, nes jos noriu kaip kad norėjau auksinukės..
Tik vis dar tikiuosi jog ji gims greičiau:))

MAN tavo liemens linija labai gražiai ir labai teisingoje vietoje....

O jei pėdkelnės būtų kapučino, ar bronze, būtų nuuostabu.Ko aš prie pėdkelnių kimbu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 11 02, 02:07)
Na kiek as supratau, tai si suknute katalogine ir jos schemos nera. Bet ji yra tiek elementari, kad nelabai zinau kas jums gali buti neaisku. Gal konkreciai parasykit, kas neiseina


na visu pirma tai nuo pat pradziu noreciau suzinoti viska... kiek akiu apsimesti,kas kiek eiliu siaurinti ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Žuviukas-nuostabu thumbup.gif
Aš tik papynus daugiau atverčiau ir trikampinį labiau daryč smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 11 02, 17:08)
Žuviukai , nuostabiai...PAVYKO 100 proc. TAu tinka  4u.gif
APrašei mano jausmą, nes jos noriu kaip kad norėjau auksinukės..
Tik vis dar tikiuosi jog ji gims greičiau:))

MAN tavo liemens linija labai gražiai ir labai teisingoje vietoje....

O jei pėdkelnės būtų kapučino, ar bronze, būtų nuuostabu.Ko aš prie pėdkelnių kimbu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aciu rolleyes.gif kaip smagu skaityti tokius grazius zodzius... o del pedkelniu... blush2.gif geda ir prisipazinti, bet tik tokias stalciuje radau...(augindama mazyli retai su suknelem vaikstau... tai dabar jau ruosiuosi i darba, teks ir pedkelniu grazesniu uzsipirkti...)
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 02, 17:30)
Žuviukas-nuostabu thumbup.gif
Aš tik papynus daugiau atverčiau ir trikampinį labiau daryč smile.gif

na del didensnio atverimo, tai nenorejau... dirbu vyriskoje kompanijoje, tai nesinori ten labai demonstruoto to ko ir taip ne daug turiu lotuliukas.gif

o del trikampes formos... kazkaip norejau tokios kvadratiskai apvalejancios... bet tai juk skonio reikalas wink.gif 4u.gif man grazus ir tavasis variantas, o as kazkaip visgi tokiokoks gavosi ir norejau rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 02 lapkričio 2009 - 16:43
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 11 02, 17:40)

na del didensnio atverimo, tai nenorejau... dirbu vyriskoje kompanijoje, tai nesinori ten labai demonstruoto to ko ir taip ne daug turiu lotuliukas.gif

o del trikampes formos... kazkaip norejau tokios kvadratiskai apvalejancios... bet tai juk skonio reikalas wink.gif  4u.gif man grazus ir tavasis variantas, o as kazkaip visgi tokiokoks gavosi ir norejau rolleyes.gif  mirksiukas.gif

kaip tik viską sukeli viršun kas yra-ir pirmyn...svarbu ne kiekis, o kokybė lotuliukas.gif


o kakliukas aišku-kiekvienam savo...ir beje, ta VS jau nebe mano doh.gif
Atsakyti
Zuviuk:) labai gražiai ir dailiai gavosi wub.gif , net užpavidėjau (žinoma, kad baltu pavydu). Tau taip ji tinka. Aš ir jos labai noriu, bet vis nesiryžtu. Viena po kitos čia tik mezgat šią VS suknelę, kad gaunasi kaip spyris į šikną , kad imt ir man nusimegst pagaliau, o ne tik svajot biggrin.gif
Atsakyti