Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(Ligvita @ 2009 10 30, 03:11)
Pagaliau galiu parodyti vienos suknelytes tikraji vaizda.




QUOTE(Jollyk @ 2009 10 31, 18:40)
Statkevic sukneles superines...reiks prisipirkti 30 matkeliu siulu ir nerti.... lotuliukas.gif Ligvita prisijungi???
gal reikia schemuciu jau ieskoti... ax.gif
-nezinau ar gyriausi cia, bet prisegu savo suknele is kvadrateliu, jei jau buvo foto,tai excuse... lotuliukas.gif




QUOTE(Ašarėlė @ 2009 10 31, 19:07)
Na kas daugiau, jei ne jūs su savaisiais grožiais įkvepiate mezgimui  wub.gif  thumbup.gif

ax.gif mano šviežiai iškeptoji ax.gif . Manekenei gal kiek didoka ax.gif , nes mezgiausi sau  smile.gif





LAbai dailios suknios...
Visos skirtingos ir visos nuostabios...
Kokios Jus saunios 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif Kokiu nuostabiu sukniu prikuret wub.gif , seku tema kasdien ir kaupiuosi kazkam rolleyes.gif Turiu siulus 6 daigtam bet neissirenku nei modelio nei rasto doh.gif Mocheriukes nuostabios, bet ne man su E dydzio krutine ir apvalumais, ne visai ten kur turi but. Planuoju nestuke.gif patapt, tai noretusi, kazka kad ir tuo laikotarpiu galeciau apsirengt. Apmezgiau maziu, vilnoniais megztiniais ir kelnem, jau visa savaite visiskas stilis unsure.gif Na va pasiguodziau, einu toliau ikvepimo ieskot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakura: 01 lapkričio 2009 - 11:09
Jerguteliau, mergaites, blink.gif vos be kvepuoju nuo tokio grozio...Jargau jargau kaip norec tokios suknios kaip Naiste 777 numezge! ir spalva man kokia wub.gif wub.gif , ir be rankoviu...oi kaip man grazu tas ''maikinis'' variantas! doh.gif wub.gif nu pirmakart taip uzsimaniau mocherinukes! doh.gif

QUOTE(La Perla @ 2009 10 28, 17:20)
atsinesu naujausia suknute tik gaila spalvos tikros neisgaunu ten toks svelnutis svelnutis persikiukas...  ax.gif

Nu labai labai super! thumbup.gif wub.gif

QUOTE(naiste777 @ 2009 10 28, 18:27)
Aš galvojau dar pirmadienį parodyt savo baigtą sesei su visom rankovėm.

A tai dar cia ir rankoves bus? Man ir taip nugriuvimiskai grazu!

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 29, 11:04)
geras blink.gif  va ka reiskia spalva unsure.gif atrodo minta, svelni be galobet ta spalva sviesi paslepia rasto grozi visa rolleyes.gif cia bus ir man pastaba, kad gal geriau imti tamsesni siuliuka, jei nori isryskinti rasta smile.gif i gal uztektu tamsesnes pasukneles unsure.gif nes turiu tokios grietinelesspalvos kidmocheros... g.gif na cia vat ir uzdavei klausimeli...

Aha, man irgi taip grazu ta tamsi ruda... wub.gif gal delto, kad man ji tinka

QUOTE(Jollyk @ 2009 10 31, 18:40)
-nezinau ar gyriausi cia, bet prisegu savo suknele is kvadrateliu,


Labai super, o kiek darbelio, ohoho.

QUOTE(Ašarėlė @ 2009 10 31, 19:07)
mano šviežiai iškeptoji

Be galo puikus ziemins rudeninis variantas. thumbup.gif Labai grazu. wub.gif
Atsakyti
merginos kurios mezget ar siaip zinot - kiek tysta tos mocherines - servetelines suknutes.
mezgu mezgu - nu rastas tai dar toli grazu kol baigsis - bet siaip noriu iki keliu sukneles .
parasykit kiek gali patysti isplovus 50 cm mezginys 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, ar galetumete man padeti?
chemos sios suknutes nerandu, man labai patinka jos galas, tos "kvarbatkos":) gal galetumete pakomentuoti kaip jos mezgamos:) 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ir dar merginos is kokiu siulu sia tunika patartumete megzti, kad graziai "stovetu"? 4u.gif
http://photofile.ru/.../#mainImageLink
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 11 01, 19:34)
merginos kurios mezget ar siaip zinot - kiek tysta tos mocherines - servetelines suknutes.
mezgu mezgu - nu rastas tai dar toli grazu kol baigsis - bet siaip noriu iki keliu  sukneles .
parasykit kiek gali patysti isplovus 50 cm mezginys  4u.gif


5 cm tikrai. Bet šiaip galima pareguliuot tą ilgį kol drėgna, kiek reikia tiek ištempi.
Atsakyti
Ašarėle, labai simpatiška suknelė thumbup.gif Man labai gražus ir įdomus viršus: kaklas ir rankovėlės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2009 10 19, 18:35)
user posted image

Kaip sekasi Jums šią suknelę megzti. Noriu pasiguositi, kad numezgiau iki liemens. nebežinau ar toliau megzti ar ardyti. Labai nusivyliau siūlais. Mezgu iš Merino  vienspalvių siūlų 100 gr. 1400 m sudėjus 4 siūlus. Šiai suknelei tikriausiai reikia margų siūlų ir storesnių.
Noriu paklaust kitų mezgančiųjų iš kokių siūlų mezgat.


Mielosios,norejau paprasyti Jusu mezganciu sia suknute pagalbos,gal kuri galetu aiskią schemute ideti? Nesu profe,todel galbut jusu paaiskinimas siek tiek palengvintu darbeli smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na kiek as supratau, tai si suknute katalogine ir jos schemos nera. Bet ji yra tiek elementari, kad nelabai zinau kas jums gali buti neaisku. Gal konkreciai parasykit, kas neiseina
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Prasau jusu pagalbos labai noriu nusimegzt sia suknele, bet nera jos rasto simboliu paaiskinimo. Kelis is ju jau issiaiskinau, bet kiti ne is vietos verysad.gif Gal galetumet man padeti issiaiskinti kaip sis ratelis mezgamas? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Jūsų teismui manoji rudenine VS kopija ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti