Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

nu statkeviciaus jupu grazumas - aikit sau
as net nznz kad jis tokiu prirakes yra smile.gif

kazi ta antroji, kike ten motyva geletu buti?

turbut koks 30 kid moheru sueitu?
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2009 10 30, 14:19)
Kaip supratau visą suknelę mezgei iš tų pačių siulų. Gali pasakyti kiek iš viso jų reikėjo?


Tiksliai nepasakysiu, nes nepirkau siulu specialiai siai suknutei. Turejau likuti nuo kitos suknytes, klientei patiko tai ir nesukom galvos. Sumezgiau tuos dar truputi teko nusipirkt. Suejo 5 ar 6 matkiukai po 100g (100g-450-500m)

QUOTE(Sugarlee @ 2009 10 30, 15:23)
Ligvita 
šimtai krentančių žiurkiokų  biggrin.gif
niu suknelės grožis tai nerealiai atrodo, osinkoj pamačiau, tai žandikaulis atvėpo nuo grožio- motinėlei rusijai nosytę nušluostei (tenesupyksta rusaitės)  4u.gif
Nu super dailiai darbas atliktas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Oi ziurek tu man kur susitinkam smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 30 spalio 2009 - 19:39
QUOTE(skyeyes @ 2009 10 30, 13:04)
Nu nerealios Statkeviciaus sukneles..kaip noriuuuu...bet reiktu pradziai kazka paprastesnio pasidaryt..
O kazi tos Statkeviciaus suknes ranku darbas ar su masina megstos? ax.gif

rankų darbo ax.gif teko matyti sena kolekcija iš lino skarų , pats krakmolino ir tempė ant lentų biggrin.gif
Atsakyti
Statkevic sukneles superines...reiks prisipirkti 30 matkeliu siulu ir nerti.... lotuliukas.gif Ligvita prisijungi???
gal reikia schemuciu jau ieskoti... ax.gif
-nezinau ar gyriausi cia, bet prisegu savo suknele is kvadrateliu, jei jau buvo foto,tai excuse... lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Oi kokia elegantiska suknute.
Man jei atvirai tai Statkeviciau moherinukes siaipsau. Musu vilutes 100 kartu grazesnes smile.gif Na bet cia skonio reikalas aisku
Atsakyti
Na kas daugiau, jei ne jūs su savaisiais grožiais įkvepiate mezgimui wub.gif thumbup.gif

ax.gif mano šviežiai iškeptoji ax.gif . Manekenei gal kiek didoka ax.gif , nes mezgiausi sau smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ligvita-man Statkaus sukneles grazios,tik sau nezinau ar tokios placios noreciau... lotuliukas.gif
Asarele-super suknyte thumbup.gif is kokiu siuliuku mezgei,is kiek?viska pasakok... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 10 31, 19:12)
Asarele-super suknyte thumbup.gif is kokiu siuliuku mezgei,is kiek?viska pasakok... lotuliukas.gif


pioneer.gif papasakosiu ko prašai, tik pasižadėk, kad schemų neprašysi lotuliukas.gif , nes visa kas galvoj. Nu iš galvos mezgiau tongue.gif , nereikia man jų irnesakyk.gif


Siūliukai - Vernito 30 proc. vilna, 70 proc. akrilas 4u.gif .
Sumezgiau 500 g. Nu dar liko toks mažutilytis galeliukas rolleyes.gif
Atsakyti
Asarele, labai daili suknute
Atsakyti
asarele - labai grazi paprastute ir turbut silta suknute smile.gif
Atsakyti
Asarele,suknele super wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif As dabar del tokiu svaigstu,sau svajoju nusimegzti.....
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 31, 19:34)
Asarele, labai daili suknute

QUOTE(simuonele @ 2009 10 31, 20:06)
asarele - labai grazi paprastute ir turbut silta suknute smile.gif

QUOTE(rasa32 @ 2009 11 01, 00:53)
Asarele,suknele super wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif As dabar del tokiu svaigstu,sau svajoju nusimegzti.....


oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Mergikės dėkoju, kad įvertinote. Šiltutė tai tikrai thumbup.gif .
Aš dar taip galvoju g.gif , kad ir diržiuką galima užsidėti mastau.gif
Atsakyti