Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 30, 09:55)
Kaaaaip gražuuuuu  wub.gif  thumbup.gif
Esu nusipirkusi siūlų tokiam modeliukui ir vis kažko laukiu g.gif
Ligvita, jeigu ką, kreipsiuosi konsultacijai  mirksiukas.gif

Kreipkis smile.gif Nors istikruju tai labai paprasta ten viskas. Jei atvisari, tai as aprasymu beveik nesinaudojau, tik nuotrauka ir schemom. Tik juostas ir kaspina megzdama jau pasiskaiciau, kaip ten ka daryt reikia.
Atsakyti
Tikrai balta suknyte "nereali" thumbup.gif
Ir pati seiminike, kaip modelis su ja atrodo. Ar galit pasakyti iš kokių siūlų mezgėt suknelės viršų?
Na o aš bandau įdėti Statkevičiaus sukneles, tikiuosi moderatorė nesupyks, neapkaltins "piratavimu" g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Viršus iš tų pačių siūlu, tik viršus iš dviejų siūlų, sijonas iš vieno.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 30, 10:32)
Viršus iš tų pačių siūlu, tik viršus iš dviejų siūlų, sijonas iš vieno.


Suknytė labai graži, bet kodėl spalva skiriasi viršaus ir apačios, jei siūlai tie patys? g.gif Na, man tas labai užkliuvo už akies.., bet gal čia foto tik taip..?
Atsakyti
Todel ir skiriasi, kad ten du siulai ir megzta tankiau, todel spalva intensyvesne. na o sijonas is vieno siulo, megzta "skystai" tai spalva isplaukia
Atsakyti
statkeviciaus suknios nerealios...labai auciu. o ta pirm oji ilga kaip suprantu vienpuse tik apacioje prie pasijonio primegzta dar koks ripulis g.gif kad siek tiek pasipustu g.gif
o kazin kur gauti mezgimo rastus tu sukniu, jauciu niekur nera...reikia paciau galvoti???
Atsakyti
Jau suknelių raštų, negausim niekur, nebent pačiam Statkevičiui skambint lotuliukas.gif
O aš, tą progą, kad išmokau nuotraukas įkelti, įdėsiu dar kelias sukneles įkvepimui.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ElenaR: 30 spalio 2009 - 11:45
QUOTE(ElenaR @ 2009 10 30, 12:28)
Tikrai balta suknyte "nereali" thumbup.gif
Ir pati seiminike, kaip modelis su ja atrodo. Ar galit pasakyti iš kokių siūlų mezgėt suknelės viršų?
Na o aš bandau įdėti Statkevičiaus sukneles, tikiuosi moderatorė nesupyks, neapkaltins "piratavimu"  g.gif


Nu nerealios Statkeviciaus sukneles..kaip noriuuuu...bet reiktu pradziai kazka paprastesnio pasidaryt..
O kazi tos Statkeviciaus suknes ranku darbas ar su masina megstos? ax.gif
Atsakyti
Ligvita, vaizdas super thumbup.gif Ne ant pakabos daug geriau atsiskleidžia suknelės grožis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Capricon, tikrai taip, bet deja, ne visada yra galimybe ne ant pakabos pademonstruot smile.gif
Atsakyti
[quote=Ligvita,2009 10 30, 03:11]
Pagaliau galiu parodyti vienos suknelytes tikraji vaizda.

Kaip supratau visą suknelę mezgei iš tų pačių siulų. Gali pasakyti kiek iš viso jų reikėjo?
Atsakyti
Ligvita
šimtai krentančių žiurkiokų biggrin.gif
niu suknelės grožis tai nerealiai atrodo, osinkoj pamačiau, tai žandikaulis atvėpo nuo grožio- motinėlei rusijai nosytę nušluostei (tenesupyksta rusaitės) 4u.gif
Nu super dailiai darbas atliktas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti