Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(La Perla @ 2009 10 28, 23:01)
o persikiukas - lygiai ta pati schema kaip naiste 777 suknutes ir kaip mano zydrosios  smile.gif

geras blink.gif va ka reiskia spalva unsure.gif atrodo minta, svelni be galobet ta spalva sviesi paslepia rasto grozi visa rolleyes.gif cia bus ir man pastaba, kad gal geriau imti tamsesni siuliuka, jei nori isryskinti rasta smile.gif i gal uztektu tamsesnes pasukneles unsure.gif nes turiu tokios grietinelesspalvos kidmocheros... g.gif na cia vat ir uzdavei klausimeli...
Atsakyti
Naiste, LaPerla, jūsų darbeliai kaip visada nuostabūs wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Aš dar vis brandinu save macherinukei blush2.gif
g.gif Bielros ir Viliutės aš jau irgi pasisgedau kažkaip senokai nebuvo pasirodžiusios su savo darbeliais wub.gif
Atsakyti
La Perla...aš be žado wub.gif
Atsakyti
laba diena mergaites, labai noreciau kad mezgeja nunertu ta grazia statkeviciaus suknele, bet niekur nerandu nei foto nei schemos gal kuri galit padeti, arba bent panasi tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 10 28, 22:59)
jerguteliau kaip grazu  thumbup.gif



QUOTE(ingriduska @ 2009 10 29, 09:24)
NAISTE7777
NUGIS labai dailu, spalva tokia thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
labai man tos suknios gražios, labai labai labai...
JŪS KARALAITĖS MOCHERINIŲ suknelių...



QUOTE(jurgičiukas @ 2009 10 29, 09:31)
Naiste777 nu labai gražu, tesiog trūksta žodžių  wub.gif



QUOTE(zvirble @ 2009 10 29, 09:53)
Naiste777, La perla- moherinės fėjos wub.gif 



QUOTE(ADDULE @ 2009 10 29, 11:04)
naiste777 , la perla jusu sukneles nuostabios .  bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif    4u.gif



QUOTE(Vaima @ 2009 10 29, 11:27)
Naiste, LaPerla, jūsų darbeliai kaip visada nuostabūs  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Aš dar vis brandinu save macherinukei  blush2.gif


Ačiū labai labai. Smagu tiek pagyrų išgirsti. Bet jau užtenka "svaigti", greitai virbalus į rankas!!! Visos pačios taip galit. ir dar geriau. Dar prieš kelis mėnesius man irgi tos mocheriukės mistika atrodė.
Atsakyti
as irgi užsikrečiau tom plonom, kiaurom suknelėm dar nuo tų laikų, kai pamačiau Statkevičiaus megztas sukneles, bet pati vis nedrystu pradėt megztis, kol kas tik žiūriu ir žaviuosi Jūsų grožybėmis.
O kiek siūlų tokiai suknelei reikia?
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2009 10 29, 15:35)
as irgi užsikrečiau tom plonom, kiaurom suknelėm dar nuo tų laikų, kai pamačiau Statkevičiaus megztas sukneles, bet pati vis nedrystu pradėt megztis, kol kas tik žiūriu ir žaviuosi Jūsų grožybėmis.
O kiek siūlų tokiai suknelei reikia?

o tu turi gal issisaugojusi jo sukneliu blush2.gif nes as seniai jas jau maciau ir tada tik zada ateme tai net nesugebejau i favoritus isimesti, o dabar kai radau mezgeja tai nerandu sukniu g.gif
Atsakyti
gryzus namo paieskosiu disko (esu persifatografavus is jo knygos modeliukus blush2.gif ), tik imeskit kas nors nuoroda, kaip įdėti nuotraukas, ir ryt aš pasistengsiu jas įkelti
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2009 10 29, 17:01)
gryzus namo paieskosiu disko (esu persifatografavus is jo knygos modeliukus blush2.gif ), tik imeskit kas nors nuoroda, kaip įdėti nuotraukas, ir ryt aš pasistengsiu jas įkelti

na pirmiausiai reikia nuotraukas sumazinti...as jas mazinu per www.radikal.ru ten atsidarius pamatysi kur reikia nuotrauka ikelti, paspausi zagruzit o kai uzkraus rasydama zinute nukopijuosi 2 nuoroda ir turetu gautis....jei kas nepavyks padesiu, nes labai jau noriu tu foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2009 10 29, 16:31)
na pirmiausiai reikia nuotraukas sumazinti...as jas mazinu per www.radikal.ru ten atsidarius pamatysi kur reikia nuotrauka ikelti, paspausi zagruzit o kai uzkraus rasydama zinute nukopijuosi 2 nuoroda ir turetu gautis....jei kas nepavyks padesiu, nes labai jau noriu tu foto  wub.gif

man regis 3 nuorodą g.gif
Atsakyti
Pagaliau galiu parodyti vienos suknelytes tikraji vaizda.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 10 30, 03:11)
Pagaliau galiu parodyti vienos suknelytes tikraji vaizda.



Kaaaaip gražuuuuu wub.gif thumbup.gif
Esu nusipirkusi siūlų tokiam modeliukui ir vis kažko laukiu g.gif
Ligvita, jeigu ką, kreipsiuosi konsultacijai mirksiukas.gif
Atsakyti