Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(naiste777 @ 2009 10 28, 21:03)
Oi ačiū mergaitės labai  4u.gif . Čia mezgiau pagal La Perlos žydrosios schemą. Ji buvo įdėjus ir schemą, ir viską papasakojus. jei nerasit, įmesiu tada. Kaži kur Bielra dingusi?

o as ir galvoju, kad kazkur lyg ir matyta, ta LaPerlos zydraja tai irgi isimylejau wub.gif seilejaus ilgai ax.gif tavasis atkartotas variantas tik irode, kad verta mano virbaliuku si suknele cool.gif tikiuosi pavyks viskas ir man - noreciau naujiems metams tokia pasigaminti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 28, 21:25)
o as ir galvoju, kad kazkur lyg ir matyta, ta LaPerlos zydraja tai irgi isimylejau wub.gif seilejaus ilgai ax.gif tavasis atkartotas variantas tik irode, kad verta mano virbaliuku si suknele cool.gif tikiuosi pavyks viskas ir man - noreciau naujiems metams tokia pasigaminti ax.gif


Spėsi tikrai, dar daug laiko. Aš ją sesei Kalėdoms mezgiau, pradėjau labai anksti, čia tam atvejui "jeigu kas". Tai užtrukau 2 savaites su dviem vaikais ir darbu. Tik gaila, kad realių nuotraukų ir ar viskas tiko ir patiko reiks ilgai laukti, Kalėdos dar toli ir Niujorkas toli. Toj nuotraukoj kita sesė, truputį plonesnė už aną. Bet tikėkimės, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
o man beveik niekada la perlos darbeliu foto neatidaro - visi giria giria verysad.gif

o naiste - nu graziai cia pavarei smile.gif saunu - irr kiek uztrukai?

o nuo i virsu 2 siuliukais mezgei, kad taip tankiau
ir keik siuliuku suejo?

laaaaaaaaaaabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 28, 21:32)
Spėsi tikrai, dar daug laiko. Aš ją sesei Kalėdoms mezgiau, pradėjau labai anksti, čia tam atvejui "jeigu kas". Tai užtrukau 2 savaites su dviem vaikais ir darbu. Tik gaila, kad realių nuotraukų ir ar viskas tiko ir patiko reiks ilgai laukti, Kalėdos dar toli ir Niujorkas toli. Toj nuotraukoj kita sesė, truputį plonesnė už aną. Bet tikėkimės, kad viskas bus gerai.

o visgi gal gali pabaksnoti kur ta schema su paaiskinimu, nes suknyte radau, o schemos ne sad.gif jei ka tai ir i AZ galima parsyti wink.gif
Atsakyti
Į viršų mezgiau plonesniais virbalais, viso suėjo 7 matkiukai YarnArt kidmohair Fonseca 55 proc. kidmohera, 45 proc poliamidas. Man jie patiko todėl, kad turi tokį blizgų siūliuką, labai puošniai atrodo. Pradėti nuo 15 eilės. Man išėjo 9 motyvai.
O schemute va.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 28, 18:27)
LaPerla, labai graži suknelė. Aš galvojau dar pirmadienį parodyt savo baigtą sesei su visom rankovėm. Bet vaikai susirgo, rankovės-bolero dar vis procese, todėl galiu parodyt tik tarpinį variantą.

user posted imageuser posted image
Liko dar pasuknelę suorganizuot ir galiu išsiųsti.
Ačiū LaPerlai, už pagalbą šifruojant schemą ir t.t.  4u.gif Dabar, kai visai baigsiu, reiks imtis leliukiškų dalykėlių.



jerguteliau kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif prasom placiau... koki siuliukia, kiek ju suejo, pagal kokia schema megzta wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 28, 20:25)
o as ir galvoju, kad kazkur lyg ir matyta, ta LaPerlos zydraja tai irgi isimylejau wub.gif seilejaus ilgai ax.gif tavasis atkartotas variantas tik irode, kad verta mano virbaliuku si suknele cool.gif tikiuosi pavyks viskas ir man - noreciau naujiems metams tokia pasigaminti ax.gif

o persikiukas - lygiai ta pati schema kaip naiste 777 suknutes ir kaip mano zydrosios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 28 spalio 2009 - 22:02
jau matau 4u.gif
Atsakyti
NAISTE7777
NUGIS labai dailu, spalva tokia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai man tos suknios gražios, labai labai labai...

JŪS KARALAITĖS MOCHERINIŲ suknelių...
Atsakyti
Naiste777 nu labai gražu, tesiog trūksta žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gintariukstis- spalvyte, modeliukas- 100 balu- "ant bangos" wub.gif
Naiste777, La perla- moherinės fėjos wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
naiste777 , la perla jusu sukneles nuostabios . bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti