Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

VAJEEEE, VAJEEEE..TOkį grožį aš pamačiau...vaje vaje ir nuo grožio aš nualpau...
NIU KAIP PERliukai gražiai padarei....niu persikiukas skanuliukas, švelnuliukas....
Oj kaip man reik kaip man reik.. blink.gif blink.gif blink.gif
GRIŪVANTI pelė, kylanti žvaigždė visi gražiausi ditirambai tavo darbui ir talentui blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif

http://s13.rimg.info...8acf47993cb.gif
http://s13.rimg.info...8acf47993cb.gif
http://s13.rimg.info...8acf47993cb.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 28 spalio 2009 - 16:53
Gintariukstis, 4u.gif 4u.gif 4u.gif puiki suknelė, puikiai tinka prie figūros thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif žemai lenkiu galvą prieš tokius daug kruopštumo reikalaujančius rankdarbius.

La Perla, labai gražu, nors servetėles esu mezgusi, nesu tikra, ar įveikčiau tokį mezginį. Labai labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nea, panos, as ateinu pas jus ir visada megzt uzsimanau ax.gif ax.gif

Labai labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
LaPerla, labai graži suknelė. Aš galvojau dar pirmadienį parodyt savo baigtą sesei su visom rankovėm. Bet vaikai susirgo, rankovės-bolero dar vis procese, todėl galiu parodyt tik tarpinį variantą.

user posted imageuser posted image
Liko dar pasuknelę suorganizuot ir galiu išsiųsti.
Ačiū LaPerlai, už pagalbą šifruojant schemą ir t.t. 4u.gif Dabar, kai visai baigsiu, reiks imtis leliukiškų dalykėlių.
Atsakyti
naiste777 - SUPER wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ir labai labai aciu visoms uz pagyrimus persikiukui wub.gif
Atsakyti
La Perla, Naiste777 - labai labai grazu wub.gif thumbup.gif .
Ikvepiat padeti pynes i sali ir isbandyti naujus modeliukus ir mezgimo variantus bigsmile.gif .
Labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukstis @ 2009 10 28, 17:37)
La Perla, Naiste777 - labai labai grazu  wub.gif  thumbup.gif .
Ikvepiat padeti pynes i sali ir isbandyti naujus modeliukus ir mezgimo variantus  bigsmile.gif .
Labai labai  wub.gif

aciu, o as pyniu nelabai megstu megzt bet siaip man jos patiiiiiinka wub.gif

beje ingriduska tavo emocijos taaaaaip ikvepia, aciu tau wub.gif
Atsakyti
La Perla, Naiste777 kokie groziai bigsmile.gif blink.gif gal butu galima schemutes? blush2.gif
Atsakyti
La Perla, Naiste777 jusu darbeliai kaip visad pribloskiantys thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
La Perla, Naiste 777, suknelės nuostabiai nuostabios wub.gif wub.gif wub.gif Pasaka, atėjau, pamačiau, dabar jau noooriuuuu thumbup.gif
Atsakyti
naiste777 vos nenugriuvau blink.gif blink.gif blink.gif TOBULA!!! labai noriu schemos!!! labaipatiko rastas wub.gif ir detalesnio pasakojimo apie suknyte smile.gif kiek motyvu, nuo kurios eiles, kiek pradziai akiu dejai nu nerealu wub.gif aisku jei tik gali pasidalinti ax.gif

LaPerla labai mielas persikiukas wub.gif
Atsakyti
Oi ačiū mergaitės labai 4u.gif . Čia mezgiau pagal La Perlos žydrosios schemą. Ji buvo įdėjus ir schemą, ir viską papasakojus. jei nerasit, įmesiu tada. Kaži kur Bielra dingusi?
Atsakyti