Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo suknios ~24~

QUOTE(irena0901 @ 2009 10 27, 21:45)
bigsmile.gif sveiki,pasaka sarafanai,noreciau ir as is mokt taim megzti,mano dukrai 6 metai tai jei noreciau numegzti sarafana patarkit kaip pradet ir kiek akiu reiktu det,as chemos nelabai suprantu

Paverskit pora puslapiuku atgal, viska paaiskinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
atbegau pasidziaugti ax.gif uzmigdziau maziu ir pagaliau susiuvau VS suknytes prieki su nugara thumbup.gif liko nunarplioti rankoves ir kakla!!! ir busiu apsipatenkinus visa rolleyes.gif
ACIU CAPRICORN kad mane uzazartino 4u.gif tai dabar nors ir po nedaug, nors ir 2 nr virbalais, bet mosuoju is peties... taip norisi pabaigti kuo greiciau... ir kibti i koki kita grozi unsure.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2009 10 27, 20:01)
labai daili suknutė  4u.gif

gal galima būtų sužinoti iš kokių siūliukų megzta?


Aciu blush2.gif
Mezgiau is merino vilnos Extrafine - 100%. Ir mezgasi labai mielai ir rastas labai lygiai is ju gaunasi. Tik ju matkelio kaina - 14,99 Lt (175m.)
Papildyta:
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 27, 20:31)
fantastika thumbup.gif  thumbup.gif  kiek darbo blink.gif ir kaip grazu wub.gif
ir man idomu kurie siulai nesiburbuliuoja ax.gif


Aciu smile.gif .
Sita suknyte mezgiau praeita rudeni - nesioju jau apie metus. Ne kasdien, aisku, bet labai patenkinta siulu kokybe blush2.gif .
Atsakyti
Gintariuksti,suknele nuostabi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tikrai puiku,kad nepagailejai pinigeliu geriems siulams. thumbup.gif
As jau syki pasimokiau doh.gif nusimezgiau suknia is Norfiniu siulu,sudetis buvo lyg ir gera,bet po sezono nelabai intensyvaus panesiojimo apsivele...Taip gaila darbo....
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 10 27, 15:22)
as dabar bandysiu megzti tokia kaip Capricorn suknele,tai pirksiu tistanti siuliuka uzpakalinei apacios daliai... Gal taip neissisedes....

rinkis siūliukus geresnius ir nereiks nieko įmezginėti mirksiukas.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 27, 23:06)
atbegau pasidziaugti ax.gif uzmigdziau maziu ir pagaliau susiuvau VS suknytes prieki su nugara thumbup.gif liko nunarplioti rankoves ir kakla!!! ir busiu apsipatenkinus visa rolleyes.gif
ACIU CAPRICORN kad mane uzazartino  4u.gif tai dabar nors ir po nedaug, nors ir 2 nr virbalais, bet mosuoju is peties... taip norisi pabaigti kuo greiciau... ir kibti i koki kita grozi unsure.gif  cool.gif

aaaaaaaaaaaš? lotuliukas.gif oj laukiu tavojo varianto thumbup.gif
Atsakyti
gal galit, kas patarti, kiek reikėtų moheros siulų "srvetėlinei" suknelei ~6 metų mergikei?
Atsakyti
QUOTE(allmutte @ 2009 10 26, 21:08)
sveikutes
as va pasirodau savo suknyte, nertapagal sia rozine wink.gif

Labai dailu, labai puosnu, tikra grazuole. smile.gif

QUOTE(Capricorn @ 2009 10 27, 12:47)

Nu pavydziu , negaliu...ir as tokios nuoru... smile.gif

QUOTE(Gintariukstis @ 2009 10 27, 19:49)
Pagaliau ir as prisiruosiau savo mezgini nufotografuoti...

Labai labai daili. thumbup.gif Be galo graziai numegzta, ir spalvyte labai super. O gal suknutes schemute turite?

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 27, 20:31)
ir man idomu kurie siulai nesiburbuliuoja ax.gif


aha, man irgi butu pravartu tai suzinoti...mergaites, gal pasidalintumet savo patirtimi, kokiais siulais likote patenkintos? 4u.gif
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 10 27, 23:06)
atbegau pasidziaugti ax.gif uzmigdziau maziu ir pagaliau susiuvau VS suknytes prieki su nugara thumbup.gif liko nunarplioti rankoves ir kakla!!! ir busiu apsipatenkinus visa rolleyes.gif


Nugis nugis, mes irgi laukiam ploja.gif
QUOTE(Gintariukstis @ 2009 10 27, 23:22)

Sita suknyte mezgiau praeita rudeni - nesioju jau apie metus. Ne kasdien, aisku, bet labai patenkinta siulu kokybe  blush2.gif .

thumbup.gif

Atsakyti

Labai labai daili. thumbup.gif Be galo graziai numegzta, ir spalvyte labai super. O gal suknutes schemute turite?


thumbup.gif
[/quote]

Aciu aciu ax.gif .

Schemute buvau nusipiesusi kazkokia, bet nebeturiu jos. Rasta pati galvojau, gavosi visiskai laisva improvizacija - bandysiu nupiesti ir nuskenavusi ikelti kuri vakara smile.gif.

O kalbant apie siulus - su merino vilna teko draugauti ne viena karta. Labai patinka ju minkstumas ir mielumas prie kuno. Buvau radusi pigesniu siuliuku nei tie, kuriuos naudojau suknytei. Bet kitoks paties siulo sukimas ir jau mezginys atrodo kitaip - ne toks lygus. As kazkaip labai jau isimylejusi pynes - tai labai ziuriu ne tik i sudeti, bet ir i siulo sukruma.
Tikrai labai myliu Vernito siulus uz ju kaina ir spalvu ivairove, kai kuriu is ju sukimas paties siulo labai geras - mezgant megztinukus tiek pynemis, tiek lygiu rasteliu tikrai lygiai ir graziai rastelis gaunasi, bet didzioji dalis ju burbuliuojasi doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(Sonatuole @ 2009 10 27, 20:26)
Be galo graži suknelė  thumbup.gif  Kokie siūliukai? Kokia real spalva? O padirbėta tai super  drinks_cheers.gif


Aciu smile.gif. Spalvyte - tamsesne bordine.
Extrafine 100% merino vilna, pirkta Gerose Akyse.
Bet gyveni ir mokaisi - sekanciam didesniam mezginiui vel uzsinorejau tu paciu siuliuku, tai jau ta karta labiau "strategavau" - laukiau kada sukaupsiu didziausia nuolaida su ju parduotuves nuolaidu kortele ir jau tada apsiprekinau bigsmile.gif . Vis tik 15% stipriai jauciasi smile.gif
Atsakyti
Gintariukstis waw blink.gif blink.gif
labai grazhu, ir kiek darbo wub.gif wub.gif
wub.gif
na ash turbut niekada nepasiryshiu tokiem darbam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariukstis @ 2009 10 28, 11:29)
....bandysiu nupiesti ir nuskenavusi ikelti kuri vakara smile.gif.

Extrafine 100% merino vilna, pirkta Gerose Akyse.
Bet gyveni ir mokaisi - sekanciam didesniam mezginiui vel uzsinorejau tu paciu siuliuku, tai jau ta karta labiau "strategavau" - laukiau kada sukaupsiu didziausia nuolaida su ju parduotuves nuolaidu kortele ir jau tada apsiprekinau  bigsmile.gif . Vis tik 15% stipriai jauciasi  smile.gif

Lauksim. mirksiukas.gif
Gaila pas mus Klaipedoj tokios parduotuves nera. Reiks eit kitur pasizvalgyt, norisi kazkokio kokybisko siulo.
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 28 spalio 2009 - 14:53
sveikos koleges smile.gif
atsinesu naujausia suknute tik gaila spalvos tikros neisgaunu ten toks svelnutis svelnutis persikiukas... ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti